Latopic, Krem do twarzy i ciała do skóry suchej, szorstkiej i atopowej

Latopic, Krem do twarzy i ciała do skóry suchej, szorstkiej i atopowej

Krem do twarzy i ciała Latopic:
- Pielęgnuje szczególnie suche i podrażnione partie skóry
- zawiera metabolity Lactobacillus sp. o działaniu przeciwdrobnoustrojowym,
- łagodzi świąd i podrażnienia,
- odpowiednio natłuszcza, zmiękcza i uelastycznia skórę,
- nawilża i zabezpiecza przed przeznaskórkową utratą wody
- regeneruje płaszcz hydrolipidowy naskórka,
- przyspiesza regenerację uszkodzonego naskórka.
Sposób użycia: Nanieść cienką warstwę kremu na oczyszczoną skórę twarzy oraz punktowo na miejsca szczególnie suche i podrażnione, delikatnie rozprowadzić. Omijać okolice oczu. W celu uzyskania najlepszych efektów preparat stosować minimum dwa razy dziennie.

bardzo dobry

Kupiłam go dzieciom do nawilżania twarzy. Głównie do twarzy, bo jest go dosyć mało, żeby smarować nim regularnie ciało. Krem się sprawdza. Bardzo dobrze nawilża i odżywia skórę. Jest dosyć długo "spokój" z przesuszonymi miejscami. Jest dosyć wydajny. Bardzo gęsty i treściwi. Nie uczula i nie podrażnia. Nie ma zapachu (pachnie sobą).

Bardzo dobry

Krem Latopic polecił mi lekarz rodzinny mojego synka, gdy w trakcie rozszerzania diety jego policzki co chwila reagowały suchymi, czerwonymi, swędzącymi plackami.

Krem jest dosyć gęsty, o dosyć dziwnym zapachu, lekko kwaśnym? Bardzo ładnie nawilża, łagodzi podrażnienia i zmniejsza zaczerwienienia. Regularne stosowanie sprawiło, że problemy skórne zniknęły. Jeśli tylko znowu dziecko coś uczuli, a skóra zrobi się sucha i swędząca, wracam do Latopica i po problemie. Serdecznie polecam wszystkim.

Niezły nawilżacz :)

Moja skóra jest ostatnio dosyć kapryśna, na policzkach jest normalna, zaś tzw. strefa "T" jest ultra przesuszona. O kremie dowiedziałam się z poleceń przyjaciółki i niezwłocznie pobiegłam do apteki. Krem jest dosyć treściwy i tłustawy w swej konsystencji, pozostawia na twarzy przyjemny film, ale absolutnie się nie lepi. Krem stosowałam zarówno na noc jak i na dzień pod makijaż. Zapach jest ledwo wyczuwalny, tubka jest duża, a sam krem jest taniiwydajny. Na składach się nie znam, ale chyba jest dosyć niezły, bo mnie nie uczulił. Uwielbiam takie "tłuściochy", ten krem pięknie nawilżał i koił moją problematyczną cerę. Przy tym nie zapchał i nie wywołał alergii. POLECAM! :)

krem dla atopikow

krem kupilam dla mojego malego atopika na szczegolnie suche miejsca oraz do twarzy, okazalo sie ze krem bardzo dobrze radzi sobe ze szczegolnie mocno przesuszonymi miejscami, po kilku zastosowaniach miejsce robi sie ladnie nawilzone, brak jakich kolwiek podraznien, krem pomimo swojej gestszej konsystencji, to ladnie sie rozprowadza i wchlania, poczytalam o nim jeszcze troche na stronce; http://www.latopic.pl/Latopic/Latopic-krem-do-twarzy, pprzyznam ze choc sama nie mam alergii lecz wrazliwa skore, to tez go stosuje i moja cera wyglada terz duzo, duzo mlodziej:)

Ratunek dla zaognionej, luszczacej sie skory

Bardzo lubie ten krem. Lagodzi, odzywia cere, niweluje zaczerwienia, nigdy mnie nie podraznil. Zawsze ratuje moja skore twarzy, gdy jest zaogniona i bardzo czerwona. Jest bardzo tani (i wyprodukowany przez polska firme), jak na produkt apteczny, kosztowal ok 16 zl. Szkoda, ze nie ma jego lzejszej wersji, bo na co dzien jest troche za ciezki i za gesty. Mimo to polecam wszystkim, ktorzy borykaja sie z luszczaca sie, swedzaca, atopowa skora.

Ulga dla szorstkiej i suchej skóry

Latopic krem do twarzy i ciała- krem ma bardzo przyjemną konsystencję (nie jest ani za rzadki ani też zbyt gęsty).Doskonale nawilża i natłuszcza. Szybko się wchłania i nie brudzi materiałów . Na skórze pozostawia ochronną ,zabezpieczająco warstwę która zapobiega ewentualnym podrażnieniom wywołanym czynnikami zewnętrznymi( np. mróz, wiatr czy alergeny ).Kosmetyk jest bardzo wydajny ponieważ wystarczy użyć zaledwie niewielkiej jego ilość by dobrze nawilżyć całą twarz czy też najbardziej suche partie ciała(kolana czy łokcie).Skóra po jego zastosowaniu ( szczególnie długotrwałym i regularnym) staje się miękka, zregenerowana, odżywiona. Krem niweluje łuszczenie się przesuszonych partii skóry i doskonale działa przeciwświądowo (co jest kwestią bardzo istotną przy dolegliwości jaką jest AZS). Kosmetyk doskonale i szybko łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia, wygładza skórę i przynosi długotrwałe ukojenie. Krem jest hipoalergiczny ,a co za tym idzie jest to produkt bezpieczny który nie wywołuje podrażnień. Jest doskonałym uzupełnieniem kuracji lekami doustnymi i kortykosteroidami ,pomaga zapobiegać rozwojowi bakterii które wywołują stany zapalne u osób z atopią .Nie zawiera sztucznych barwników ,substancji zapachowych i konserwantów. Przeznaczony jest zarówno dla niemowląt i dzieci jak i dla osób dorosłych dotkniętych AZS. Szczerze polecam.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc