Bio Spécific Active Sensitive, Lotion Dermo apaisante (Tonik łagodzący)

Bio Spécific Active Sensitive, Lotion Dermo apaisante (Tonik łagodzący)

Idealny dla wrażliwej skóry bezalkoholowy tonik stanowi doskonałe zakończenie demakijażu skóry. Pozostawia skórę świeżą i łagodzi uczucie gorąca skóry.

Jestem na nie

Żadna rewelacja. Szukałam bezalkoholowego toniku łagodzącego do mojej naczynkowej reaktywnej skóry i padło na ten. No niestety zawiodłam się: niby krzywdy nie robił, ale nie nawilżał, słabo odświeżał, zdarzało się, że zostawiał skórę ściągniętą.
Nie wrócę do niego, cena absolutnie nieadekwatna do działania. No i te parabeny w składzie toniku do cery wrażliwej...

Używam tego produktu od: używałam ponad rok temu
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

ok

Zapomnialam ocenic ;o)
Tonik mialam chyba z rok temu i krzywdy mi nie zrobil. Byl lagodny, zmywal ewentulane niedomyte resztki jak kazdy inny tonik. Mial krotki sklad, ale jakos czasami brakowalo mi w nim czegos... Jak wrocilam do rozowego Nivea odczulam wieksze nawilzenie niz po nim. I to odkrecanie zakretki... mogli by wkoncu zrobic klapke.

Używam tego produktu od: z rok temu albo i 1,5 roku temu

Niezły

Niezły tonik, ma przyjemny zapach, łagodnie odświeża skórę, ale bez większych rewelacji - ot taka ładnie pachnąca woda :)

Plusem jest bardzo ładne i estetyczne opakowanie, ale chyba za tą cenę to trochę za mało.

Używam tego produktu od: ...

Botoksu zastosowania

podoba mi się

Używam równolegle z dwóch opakowań: jedno w domu, drugie opakowanie u rodziców. To domowe już właściwie kończę. Tonik bardzo poprawny, ładnie pachnie, rzeczywiście łagodzi, odświeża. Niczego więcej nie potrzebuję od toniku.
Opakowanie oceniam także pozytywnie - mimo tego, że wylot nie jest zabezpieczony zatyczką z dziurką nigdy nie rozlałam kosmetyku, ani nie nalałam więcej niż potrzebuję. Raczej zdarza mi się to w przypadku butelek z małą dziurką. Estetycznie też przyjemny design.
Raczej już nie kupię, bo dwie butelki to chyba mój max, ale polecam innym.

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1,5 opakowania

dla mojej skóry bardzo dobry

Naprawdę nie wiem skąd takie kiepskie recenzje. Dla mnie ten tonik jest wspaniałym odkryciem. Mam fatalną kombinację cery: mieszana + naczynkowa + wrażliwa, więc naprawdę trudno mi coś dobrać, a z tego toniku jestem zadowolona.
Ma bardzo przyjemny i wcale nie intensywny zapach (poprzednie recenzje są dość "stare", może coś sie od tego czasu zmieniło), nie podrażnia, skóra jest po nim ładnie oczyszczona, nie świeci sie, a świecić się zaczyna dopiero po paru godzinach - moim zdaniem i z moimi doświadczeniami to znakomity efekt.
Jego minusem jest to, że rzeczywiście nie nawilża, ale to mi naprawdę nie przeszkadza, zamknięcie w codziennym użyciu sie nie sprawdza - rzeczywiście można trochę rozlać, natomiast na wyjazd jest znakomite - zakręcam butelkę i wiem, ze nie rozleje mi sie w kosmetyczce.
Podsumowując powiem, ze nie jest idealny, ale jest dla mojej skóry bardzo dobry.

Używam tego produktu od: niecałego miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

taki sobie

Taki sobie tonik. W sumie nie robi nic oprócz miłego odświeżenia. Nie nawilża (wg mnie to nawet wysusza i trochę ściąga skórę).
Z plusów, to ładny zapach i opakwanie ale to chyba troche mało jak na kosmetyk.

Rozczarowanie

Tonik wg mnie nie nadaje się do cery wrażliwej-mi po nim pojawiły się jakieś grudki na czole,na szczęście nie czerwone i swędzące,no i po użyciu kremu znikają po jakimś czasie. Zapach dość intensywny i słodki.Kupiłam w promocji za kilkanaścia zł,ale i tak jestem niezadowolona.Co prawda,to znam osoby,u których się sprawdził-więc może efekt działania zależy od rodzaju skóry.

Używam tego produktu od:1ms

taki sobie

tonik który powinien łagodzić, ale nie zauważyłam działania łagodzącego.
Zachwuje się jak zwykła woda, z tym że pachnie intensywnie, kwiatowo jak na mój nos. Przez ten zapach przyjemny w stosowaniu ale nic poza tym nie robi, już tonik Uroda, Melisa za 7 zł jest o niebo lepszy i odczuwalne jest jego działanie.
Opakowanie ładne, ale nieporęczne, nie ma jakiegoś zwężenia, trzeba ostrożnie nasączac wacik, żeby nie wylać połowy toniku.
Za drogi jak na znikome właściwości.
Odświeża i tyle

Używam tego produktu od:kilkunastu dni

szkoda pieniędzy

Długo się wahałam, jedna czy dwie gwiazdki. Ostatecznie jedna. Tonik ma kończyć demakijaż, ale ten można stosować bez umiaru, a i tak nie poradzi sobie z tym, czego nie zmył płyn do demakijażu. Nawilżenie - jakie nawilżenie? Tonik do cery wrażliwej powinien łagodzić, ten mimo obietnic producenta nie łagodzi kopletnie! No trzeba przyznać, że chociaż nie podrażnia. Jedno opakowanie leży u mnie napoczęte od dziewięciu miesięcy. Nie widzę sensu używania, skoro efektów brak.

Używam tego produktu od:9 miesięcy

dziwny

Bywaly gorsze toniki, ale ten do dobrych i tak nie nalezy.
Ladna butelka i calkiem poreczne opakowanie. Wiecej plusow nie potrafie wymienic :)
Slabo nawilza. Stosujac go mam wrazenie, ze jest bardzo "suchy". Nie lagodzi podraznien. Do wrazliwej cery na pewno sie nie nadaje.
No i ta cena. W porownaniu do jakosci - bardzo zawyzona.

Używam tego produktu od:

NIE WART CENY!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ..1.

Po pierwsze: tragiczny BARDZO MOCNY słodki zapach ,bardzo sztuczny i mdlacy!

Po drugie: wcale nie łagodzi podraznień to chyba tonik do cery normalnej a nie wrażliwej..

Po trzecie: drogi!!!

PLUSY:
Ładne opakowanie, na tyle by było o plusach!

NIE POLECAM!!!!!!!! są tańsze i lepsze toniki.

Do czego to?

Slabosc prosze panstwa, slabosc! Kupilam go w promocji zachecona opisem, ze do skory wrazliwej i ze lagodzacy, ale zeby on byl do wrazliwej i zeby lagodzil to powiedziec nie moge. Przyzwyczajona jestem do tego, ze kosmetyki do cery wrazliwej maja jak najmniej skladnikow i dodatkow, a ten pachnie i na pewno nie jest to delikatny zapach, mnie meczy. Nie lagodzi, nie zmniejsza zaczerwienien, wrecz mam wrazenie, ze je podraznia. Uzywam go rano do przemycia twarzy, dobrze, ze nie zostawia chociaz tlustej warstwy. Nie zauwazylam, zeby oczyszczal albo nawilzal. Na dodatek wylewa sie z butelki, przez co trudno sie go dozuje i jest bardzo niewydajny. Wiecej go nie kupie, poszukam czegos lepszego, mysle ze przy obecnych mozliwosciach wyboru nie bedzie to trudne.

ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

26.05.05. Dodaje jedna gwiazdke. Po kilku tygodniach stosowania, zaczerwienienia przestaly byc tak wyrazne, a poza tym nie uczulil mnie, a to sukces.