W7 Trends, Banana Dreams, Loose Powder (Puder sypki do twarzy)

W7 Trends, Banana Dreams, Loose Powder (Puder sypki do twarzy)

W7 Banana Dreams Loose Powder - to sypki puder o lekko bananowym, ciepłym odcieniu. Umożliwia perfekcyjne wykończenie makijażu, matowi, ujednolica i wygładza skórę. Puder zamknięty w pudełku z sitkiem. Do stosowania przy użyciu pędzla do pudru bądź puszku.

sypki
matujące, utrwalające
Krycie
lekkie

Ulubiony puder!

Bardzo lubię ten produkt. Jest wydajny, ma fajną cenę, super matuje skóra, nie wysusza jej, nie sprawia, że skóra na twarzy staje się żółta. Używam go na strefę T i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki daje i jak wygląda na mojej twarzy.

Przeciętniak

Widocznie taki żółty odcień jest dobrze dopasowany do mojej cery, bo właściwie nie widzę go na twarzy. Stosuję go do wykończenia makijażu, zawsze na podkład.Nie oczekuję supermatu i tu go nie dostaję.Ale lubię jednak po zastosowaniu pudru widzieć taką delikatną zmianę kolorytu, jakieś ocieplenie, tu tego nie mam.W ciągu dnia wymaga poprawek.
Ps.Nie pachnie bananami :-D ja nie wyczuwam konkretnego zapachu .

Za tą cenę bardzo dobry produkt.

Kolor pudru widać dosyć mocno na twarzy więc ja używam go tylko w strefie T, aby wszystko wyglądało w miarę naturalnie. Muszę przyznać że jeszcze żaden puder nie matowił tak dobrze mojej skóry jak ten, po paru godzinach skóra zaczyna się przetłuszczać w minimalnej ilości tak że wygląda jakby była lekko rozświetlona a nie tłusta, w moim przypadku to cud bo mam cerę mieszaną mocno przetłuszczającą się w strefie T. Puder jedynie wysusza skórę, jest to niestety wyczuwalne, jednakże za tą cenę radzi sobie świetnie.

Taki sobie

Fajny żółty kolor w lato pomaga mi z za jasnym i za różowym podkładem (opalam się bardzo słabo). Używam go dość obficie. Nie matuje na długo, ale dzięki korekcie koloru używam i pewnie będę używać. Pomaga mi osiągnąć odpowiedni odcień skóry. Używam na całą twarz. Jestem posiadaczką cery tłustej.

Wymieszany z innym pudrem działa cuda

Kupiłam go dawno temu w drogerii internetowej. Na początku używałam go osobno. Wtedy nie byłam zadowolona z efektu. Na twarzy był zbyt żółty, podkreślał suche skórki i nie wyglądał za dobrze. Od momentu, gdy zaczęłam używać go po wymieszaniu z Fixing powder z Wibo nie mogę się z nim rozstać! Nadal sprawia, że twarz jest żółta, ale jest to naturalny efekt, idealnie wpasowuje się w odcień mojej żółtej jak ser szyi! Nie podkreśla suchych skórek i sprawdza się naprawdę idealnie. Długo trzyma mat, rzadko się po nim świecę.

Swietny!

Nie wierzyłam za bardzo w ten puder. Kupiłam go bez spacjalnych oczekiwań ot tak, w formie testu.
Teraz zwracam mu honor. Puder daje przepiękne wykończenie, bardzo naturalne, ponieważ jest bardzo drobno zmielony. Jeżeli mamy podkład z różowym podtonem, to delikatnie go neutralizuje. Dodatkowo jest bardzo trwały. Naprawdę: W7, szacun! :)

Trochę się zawiodłam

Kupiłam go przez internet, spodziewałam się większego szału, jednak w stosunku do ceny nie mogę wymagać nic wielkiego, jest to duże opakowanie, dobrze matuje skórę, jednak nie ma żadnego zapachu, opakowanie jest dość nie wygodne, strasznie dużo pudru wysypuje się przez dziurki

taki sobie

Kupiłam go na promocji w drogerii internetowej bo potrzebowałam żółtego pudru, który dopasowałby się do mojej twarzy. Jeśli chodzi o kolor, to jest naprawdę żółty, czasem trzeba uważać, żeby nie wyglądać jak kurczak. Niestety trudno się z nim pracuje, osiada na suchych skórkach, potrafi zrobić brzydkie żółte plamy na twarzy. Zauważyłam też, że wysusza moją skórę. Obecnie używam go jednocześnie z innym pudrem, aby nadać mu lekko żółtych tonów.

porazka

niestety puder nie sprawdził mi sie. najwieksza jego wada jest sposob w jaki osiada na skorze, podkresla w brzydki sposób jej strukturę, nie aplikuje sie rownomiernie. do tego jest niewydajny, daje dwie gwiazdki bo mimo wszystko jakos tam utrwalił, nie swieciłam sie po 20 minutach, a zdarzały mi sie takie pudry