Trussardi, Jeans Men

Trussardi, Jeans Men

Zmysłowy i ciepły zapach jest synonimem eleganckiego luzu i komfortu. Jest świeży, drzewno-paprociowy, nosi się go swobodnie i wygodnie, tak jak ulubione jeansy. To mieszanka cytrusów, liści figi i czarnej porzeczki, rozmarynu, ambry.

super

No nie generalizujcie, że każdy kto go używa jest "małym chłopcem", albo że to nijaki zapach. Ok, dla Was może tak. Ale mnie osobiście się on bardzo podoba.
Jest dość ostry, świeży. Nie męczy po minucie wąchania i "oglądam" się za nim na ulicy jak wyczuję u któregoś z panów. Fakt, zapach - kwestia gustu. tym bardziej, że na każdej skórze pachnie inaczej.

!!!

Już wiem, dlaczego tak trudno było mi się przekonać do męskich zapachów i uważałam, że wszystkie pachną tak samo. Ten zapach jest kwintesencją tego, co w męskich perfumach najgorsze. Ostry, paskudny zapach taniego dezodorantu, lub pianki do golenia. Dramat!

Używam tego produktu od: test
Ilość zużytych opakowań: test

NIECIEKAWY

Zapach jakich setki. Nic specjalnego. Kolejny świeżak o średniej trwałości. Dla małych chłopców. Ja jestem duży chłopiec ;-) Naprawdę nic innego nie mogę o nim napisać choć muszę napisać więcej bo "uzasadnienie jest zbyt lakoniczne". Po prostu jak ktoś lubi przeciętne zapachy (czyli nie narzucające się, zwyczajne) to jest to zapach dla niego. Jeśli zaś ktoś szuka wrażeń mocniejszych - niech omija tę substancję z daleka.Aha - i "extremalnie drzewny" charakter tego zapachu wg poprzedniej recenzji to extremalna pomyłka.

Używam tego produktu od: 2 tyg
Ilość zużytych opakowań: próbka

Ekstremalnie drzewny

Ciężko mi, kobiecie pisać o męskim zapachu, bo tak na dobrą sprawę one wszystkie pachną dla mnie tak samo albo bardzo podobnie (swoją drogą ciekawe, czy "oni" też tak mają z "naszymi", babskimi perfumami...) Jednak mogę się wypowiedzieć w sferze lubię-nie lubię. Trussardi Jeans Men po prostu lubię, bo...mi się podoba ten zapach :D.
Jest intensywnie drzewny, jak esencja żywicy. Czuję ładnie wpleciony mentol, który bardzo lubię i czarną porzeczkę, którą uwielbiam (Airwaves o smaku czarnej porzeczki - mniaam :)) Wyrazisty, wesoły zapach. Do tego w zabawnym granatowo-pomarańczowym flakonie.
Podoba nam się :)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 50 ml (w trakcie "podkradania" do testów :D)