Sensuelle/Siloe, Maseczka odżywcza z miodem i wyciągiem z kwiatu chabra

Sensuelle/Siloe, Maseczka odżywcza z miodem i wyciągiem z kwiatu chabra

Maseczka działa odżywczo na komórki naskórka i przeciwdziała procesowi starzenia skóry. Zawartość miodu sprawia, że skóra jest zaopatrzona w wiele składników niezbędnych do jej prawidłowego funkcjonowania. Działanie maseczki wspomaga wyciąg z kwiatu chabra, d-panthenol, alantoina i masło z orzechów masłosza. Skóra po zastosowaniu maseczki staje się "welwetowa" , promienista i odprężona.

Zalecany czas pozostawienia na twarzy: 20-30 minut.

Od roku 2006 maseczka dostępna jest pod zmienioną nazwą linii - SILOE - i w innym opakowaniu, ale skład jest bardzo podobny.

Nie "podeszła" mi

Ta maseczka Celii nie przypadlła mi do gustu. Jest rzadka, przez to cięzko sie ją nakłada - nie da sie nałozyć jednolitej warstwy, bo się maże. Ma fajny blado-fioletowy kolor i delikatny zapach. Spektakularnych efektów nie zauważyłam - miałam wręcz wrażenie, że skóra wyglada jak zmęczona... Nawilża, dosyć dobrze i to tyle (dlatego ***)

Używam tego produktu od: długo

Super

Kupiłam ją zaraz po zużyciu nawilżającej z tej firmy, uważam że obie są świetne.
Maseczka odżywcza dodatkowo ani prze moment nie szczypie czy piecze, przy nawilżającej obie z mamą miałyśmy problem z pieczeniem w okolicach skrzydełek nosa, przy odżywczej nie ma żadnej takiej reakcji skóry, maseczka wchłania się natychmiastowo, a skóra po jej użyciu jest delikatna, gładka i przyjemna w dotyku, nawilża skórę i odżywia, skóra wygląda znacznie lepiej i efekt ten utrzymuje się do 3 dni, stosowanie jest przyjemne, bo nie oblepia skóry tworząc jakiejś nieprzepuszczalnej powietrza maski, bardzo przyjemna w użyciu, ja szczerze polecam. Jestem bardzo zadowolona, zwłaszcza za tak niską cenę
ilość zużytych opakowań: kilka

gładka buzia

Chociaż wydaje się, że nic szczególnego w "treści" tej maseczki nie ma, to o dziwo - właściwie mogę potwierdzić obietnice producenta: po zastosowaniu buźka jest aksamitnie wygładzona, bardzo dobrze nawilżona, odprężona i wypoczęta. Z tym "promienistym" wyglądem to trochę przesada, ale być może ze mnie taki trudny przypadek :D
Długo ja trzeba trzymać na twarzy (20-30 minut), ale dla mnie nie jest to wadą - i tak wszystkie maseczki trzymam co najmniej tak długo. Jest dosyć rzadka, więc część można wmasować, a dopiero resztę zostawić do wchłonięcia. Zapach ma bardzo delikatny, nie podrażnia oczu. W sumie - miłe zaskoczenie, od czasu do czasu na pewno po nią będę sięgać.

czerwiec 2006:
W nowym opakowaniu jest jeszcze lepsza! Ten sam delikatny zapach i bladofiołkowy kolorek relaksują już przy nakładaniu. Ma teraz lepszą konsystencję - jest gęstsza, lepiej trzyma się na buzi. Efekt też wyraźniejszy - twarz po zmyciu (ja ją zmywam, nie ścieram) jest rozjaśniona, cera aksamitna. Dobrze przygotowuje cerę na przyjęcie kremu. Jeden mały minusik - w składzie pojawiła się gliceryna - i to się niestety czuje : kto nosi soczewki, niech zdejmie przed nałożeniem tej maseczki.

ilość zużytych opakowań: 4-5 pod nazwą Sensuelle, 2 pod nazwą Siloe