Celia, Sensuelle/Siloe, Maseczka rozjaśniająca z wyciągiem z nasturcji, zielonej herbaty i kwasami owocowymi AHA

Maseczka odmładza powierzchniowe warstwy naskórka i rozjaśnia niewielkie przebarwienia, wyrównując koloryt skóry. Po jej zastosowaniu cera staje się świetlista, jednolita kolorystycznie przez rozjaśnienie nierówności pigmentacyjnych. Polecana dla sób z cerą szarą, zmęczoną, posiadającą różne plamki, piegi i pozostałości po oparzeniach słonecznych. Maseczka zawiera witaminę E, kompleks alfahydroksykwasów wraz z łagodzącymi wszelkie podrażnienia wyciągami z zielonej herbaty i kwiatu nasturcji.

Zalecany czas pozostawienia na twarzy: 20-30 minut.

Od roku 2006 maseczka dostępna jest pod zmienioną nazwą linii - SILOE - i w innym opakowaniu, ale skład jest bardzo podobny.

B.dobra jak na Celię przystało

Bardzo lubię maseczki Celii. Nie zauważyłam żeby którakolwiek zapychała, lub szkodziła cerze, tak samo i ta.
Ma przyjemny zapach i cenę również.
Skóra twarzy jest po jej użyciu delikatna, miła w dotyku, odżywiona, wypoczęta, nawilżona, odświeżona, pełna życia, skóra jest rozpulchniona, promienna.
Za taką cenę warto, zazwyczaj trzymam ją koło godziny, lub zwieram nadmiar odrobinę wacikiem, a resztę pozostawiam na noc zamiast kremu.

Używam tego produktu od:kilkanaście razy
Ilość zużytych opakowań:2 saszetki

cudeńko

Cudo za śmiesznie małą cenę. Maseczka nawilża, odżywia, ożywia cerę, nie zauważyłam co prawda rozjaśnienia przebarwień, ale po jej użyciu buzia jest wypoczęta i tak jakby promieniała, jest rozświetlona, miękka i gładka. Uwielbiam wszystkie maseczki z tej serii, szkoda tylko że są dosyć trudno dostępne, wiec jak tylko się na nie natykam to od razu kupuje zapas. Wydajna, jedna saszetka starcza na 3-4 użycia. Nie zastanawiajcie się, tylko kupujcie :)

A taka nie pozorna...

Kupiłam z ciekawości,w zwykłym sklepie spozywczym podczas zakupów ;)
Maseczka jest rewelacyjna!! Bardzo przyjemnie pachnie, jest gęsta przez co nie spływa z buzi. Rzeczywiście troszke piecze, ale da sie przezyć ;) Skóra po niej jest bardzo dobrze nawilzona, rozświetlona, wypoczęta, ma zdrowy koloryt. Naprawde polecam!!

Używam tego produktu od: długo
Ilość zużytych opakowań: kilka saszetek

depilacja metody

Porządna

Za tą cenę taka maseczka? Nie uwierzyłabym gdybym nie spróbowała. Świetnie odświeża skórę, czy rozjaśnia przebarwienia to nie wiem bo jednocześnie stosuje kwasy, ale daje zastrzyk energii skórze, nabiera ładnego kolorytu (pale papierochy i czasami moja skóra jest ziemista) i jest świetnie nawilzona, producent zaleca ja zetrzeć po wchlonieciu z twarzy ale ja ją zmywam tonikiem bo zostawia tłusty film. Dodatkowo stosowanie uprzyjemnia słodki cytrusowo-kwiatowy zapach (ja takie lubię). Nakładam 2 a czasem 3 razy w tygodniu. Saszetkę zuzywam na dwa razy, dodatkowo smaruję szyję.