Too Faced, La Crème (Pomadka do ust)

Too Faced, La Crème (Pomadka do ust)

Too Faced pomadka do ust La Creme nawilża dzięki ekstraktom z kwiatu lotosu i peptydom. Ta bogata mieszanka występuje w wielu różnych odcieniach czterech podstawowych barw: cieliste beże, przyprawy, róże i czerwienie.

w sztyfcie
nawilżające

Amerykański sen

Kupiłam, La Crème, o odcieniu Unicorn Tears, wówczas, gdy był to taki hit że nigdzie jej nie było. Przez kilka tygodni nie odchodziłam od komputera, gdy nagle cudem ją znalazłam! Gdy do mnie dotarła, ceremonialnie otworzyłam zgrabne, różowe pudełeczko, wyjęłam zawartość i z wielkim szczęściem stwierdziłam iż jest jeszcze piękniejsza niż na zdjęciach! Tego samego dnia odkryłam kilka jej wad... Gdy nałożyłam ją na usta, okazało się że mam na nią alergię. Na tyle poważną, że nie mogę używać upragnionej szminki za ponad stówę!! Sama, szminka okazała się być bardzo,,, hm... Maślana? Skończyło się to tak że wygrzebywałam patyczkami kosmetycznymi, z zakrętki, błękitny brokatowy kremik, prawdopodobnie najdroższej szminki świata! Teraz nie mieszka w kosmetyczce, tylko w lodówce i czeka aż się na nią odczulę, a ja z radością odkrywam, że staje się coraz tańsza i coraz lepiej dostępna... Absolutnie godna polecenia!

fajna

Skusiło mnie ładne opakowanie. W środku też jest ok, dobrej jakości kremowa szminka. Bardzo przyjemna, taka maślana konsystencja. Aplikuje się bez problemowo. Nie jest super trwała, jak to bywa w przypadku pomadek kremowych, ale jest w czołówce w swojej kategorii. Godna polecenia

Nude Beach

Szminkę kupiłam pod wpływem impulsu - chciałam poprawić sobie humor, wyglądała ślicznie, wylądowała w koszyku. Z przyjemnością muszę stwierdzić, że jest to jeden z najlepszych zakupów jakiego dokonałam.

Szminka jest bardzo kremowa. Zawiera peptydy, które fantastycznie nawilżają usta. Zawsze wygląda na nich dobrze - nie ważne, czy mam suche skórki, czy nie - jest piękna. Bardzo równo się zjada. Nie należy do najtrwalszych, ale nie można tego oczekiwać od pomadki o działaniu nawilżającym.

Wykończenie szminki jest satynowe - nie ma żadnych drobin, jest połyskująca. Nadaje ustom zdrowy wygląd. Kolor, który posiadam jest zbliżony do mojego naturalnego, jednak testowałam pozostałe odcienie i mogę powiedzieć, że szminki z tej serii są dobrze na pigmentowane.

Pachnie słodko, apetycznie.
Przychodzi do nas w prześlicznym kartoniku, a samo opakowanie szminki jest metalowe i złote - także piękne.

Lubię

Przyjemny produkt. Posiadam odcień "Nide Beach". Mam w swojej kolekcji szminek kilkanaście intensywnych czerwieni i róży ale ani jednej szminki w "cielistym", neutralnym kolorze. Nude Beach jest odrobinę ciemniejsza niż naturalny kolor moich ust.

Plusy:
- kremowa konsystencja
- nie podkreśla suchych skórek
- schodzi z ust równomiernie
- ładne opakowanie
- nie wysusza

Minusy:
- może zbierać się w załamaniach ust (najlepiej aplikować niewielką warstwę)
- mało trwała, ale przy tak kremowej formule to akurat nic niezwykłego

Myślę że kupię kolejną, tym razem o nieco mocniejszym odcieniu, bo takie jednak mimo wszystko preferuję ;)

Porządna szminka

Posiadam odcień Nude Beach- różowy nudziak, bardzo delikatny i naturalny, odpowiedni chyba dla każdej karnacji. Szminka jest mocno kremowa, dobrze napigmentowana. Nie wysusza ust, ale też ich nie nawilża, co przy tej kremowości jest dość zaskakujące. Trwałość przeciętna, jakieś 2 godziny bez jedzenia i picia. Ładnie pachnie. Opakowanie eleganckie i solidne. Cena trochę za wysoka (ok 89 zł), wg mnie nie jest warta więcej, niż 50 zł.