BingoSpa, Szampon arganowy

BingoSpa, Szampon arganowy

Sprawdź ceny produktu

Receptura szamponu arganowego BingoSpa zapobiega nadmiernemu przetłuszczaniu się włosów, nie powoduje obciążenia, dzięki czemu umożliwia ich łatwą i prostą pielęgnacje. Może być używany do codziennej pielęgnacji włosów.Zawiera certyfikowany olej arganowy. Nie zawiera parabenów.

Jak na niską cenę całkiem przyzwoity.

Szampon biorąc pod uwagę jego objętość (500 ml) jest bardzo tani.
Zapach przyjemny - lekko słodkawy, kremowy.
Konsystencja trochę zbyt "śliska", trzeba uważać przy nabieraniu by nie spłynęła między dłońmi.
Mycie z tym szamponem jest całkiem przyjemne - szampon dobrze się nakłada, pieni się w sam raz - ani za mało ani zbyt obficie, zapach przyjemny, miły, lekko słodkawy, nie podrażnia oczu.
Włosy po umyciu dość łatwo się rozczesują, szampon lekko je wygładza.
Ma delikatne działanie - może nie robi "cudów" z włosami, ale także ich nie wysusza, nie podrażnia skóry głowy.
Butelka ze względu na objętość jest dość ciężka i średnio poręczna.
Według mnie całkiem przyzwoity, biorąc pod uwagę cenę zasługuje na 5 z plusem.

Bez rewelacji

Bingo Spa,szampon do włosów z certyfikowanym olejem arganowym.
Kupiłam go ze względu na niską cenę i dużą pojemność
Nigdy wcześniej nie używałam produktów tej firmy,więc jest to dla mnie nowość.
Szampon posiada dość rzadką konsystencję i dlatego trzeba wylać go nieco więcej,aby dobrze się pienił.
Niestety prze to jest mało wydajny i starczył mi na niecałe 2 miesiące...
Dobrze oczyszcza włosy i skórę głowy,ale nie zauważyłam jakiegoś super efektu pielęgnacyjnego.
Nie podrażnił i nie wywołał łupieżu oraz nie przyspieszał przetłuszczania włosów.
Pomimo olejku arganowego w składzie,szampon nie obciążał.
Właściwie jest to zwykły szampon,który nic nie zrobił dobrego dla moich włosów,ale też im nie zaszkodził.Mimo wszystko nie sięgnę po niego po raz drugi.

Tani, a dobry

Swoj szmapon kupilam w jednym ze sklepow odziezowych, ktore maja w ofercie rowniez kosemtyki firmy BingoSpa, ktora wczesniej byla mi nieznana. Lubie olej arganowy w kosmetykach do wlosow, wiec skusilam sie rowniez na ten szampon.

OPAKOWANIE
Szampon zamkneity jest w duzej butelce o pojemnosci 500 ml. Butelka jest troche nieporeczna, ciezko ja utrzymac ze wzgledu na ciezar. Otwor dozujacy jest dosc maly, wiec szampon nie wulewa sie. Opakowanie jest miekkie, wiec latwo wycisnac produkt. Zamkniecie na klik jak najbardziej na plus.

PRODUKT
Ma barwe biala i odrobine lejaca konsystencje, jednak nie splywa z dloni podczas aplikacji. Szampon dobrze sie pieni, wystarczy jego nieiwelka ilosc, dobrze sie splukuje. Po umyciu wlosy sa gladkie i wygladzone, mniej sie pusza i nie sa splatane. oczywiscie po umyciu nalezy zastosowac odzywke. Szampon moze powodowac szybsze przetluszczanie sie wlosow, gdyz jest dosc bogaty.

INNE CECHY
Produkt jest tani, bardzo wydajny, ale niestety ciezko go dostac - jedynie w niektorych sklepach oraz na stronie producneta. Polecam go wyprobowac.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe