BingoSpa, Arganowy krem pod prysznic z brzoskwinią

BingoSpa, Arganowy krem pod prysznic z brzoskwinią

Arganowy krem pod prysznic z brzoskwinią BingoSpa to kompleksowa pielęgnacja, nawilżenie i oczyszczenie skóry. Arganowy krem BingoSpa sprawi, że skóra staje się pełna energii i blasku, a zapach soczystych brzoskwiń wprawi w pogodny nastrój. Olejek arganowy zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminę E i kompleks tokoferoli. Chroni skórę przed szkodliwym wpływem środowiska, regeneruje i wzmacnia barierę hydrolipidową skóry, nawilża, odżywia oraz wspomaga odnowę komórkową skóry.

zapachowa
w butelce
w płynie
>250ml
Skóra
normalna

Śliczny zapach!

Zapach - zacznę od największej zalety i chyba tak naprawdę jedynej o której warto wspomnieć. Bardzo lubię owocowe zapachy, szczególnie właśnie brzoskwinia, gruszka itd, głownie dlatego po niego sięgnęłam i jest to jego atut. Nie jest jakiś intensywny, ale nie jest tez chemiczny. Podczas kąpieli łatwo wyczuwalny, szkoda, ze nie utrzymuje się na skórze.

Działanie - producent chyba trochę popłynął z obietnicami dotyczącymi pielęgnacji, 'krem' pod prysznic wcale takowych właściwości nie ma. Fajnie myje i nie wysusza, to wszystko. Mi wystarczy, jednak dużo osób może być zawiedzionych, bo obietnice są znacznie większe. Nie podrażnia, nie uczula i nie wysusza skóry.

Konsystencja - dosyć rzadki,. pieni się średnio, przez co trochę traci na wydajności, ale nie jest też źle, za ta cenę - ok.

Opakowanie - mimo, ze nie wygląda super, ładnie to nadal na plus. Jest trwałe, plastikowa część ani w tym produkcie, ani w innych wariantach nigdy mi się nie złamała, butelka jest miękka, łatwo wydobyć produkt, dzięki temu, ze jest przezroczysta, widać też ile nam go zostało.

Cena/dostępność - można go dostać głównie w drogerii internetowej, ale trafiłam na niego tez stacjonarnie ( w textill market ) . Ceny są niziutkie i chyba niższe niż jakość, pewnie kiedyś do niego wrócę, szczególnie ze względu na zapach.

Sprawuje się ;)

Wszystko jest ok - aplikacja (nie trzeba wyłamywać sobie paznokci przy korku :D), konsystencja (wystarczająco gęsta, pieniąca), świetny zapach brzoskwiń, który jednakże szybko gdzieś znika :/ Przy chronicznych kłopotach z suchą skórą rady nie daje, ale w standardowych sytuacjach będzie w prorządku. Wydajność jest zdecydowanie sporym atutem ;)

Bez rewelacji

Nie jestem zaskoczona. Krem kupiłam na aukcji internetowej za grosze. Kosmetyk dosyć słabo się pieni, ma zbyt rzadką konsystencję przez co nie jest wydajny. Fakt, że kosztuje naprawdę niewiele więc na kilkudniową wycieczkę nadaje się, jednak na stałe wymagam pewnych właściwości i niestety ten produkt ich nie zapewnia. Jedyny wyraźny plus to zapach, który w trakcie prysznica jest uroczy ale i tak do czasu, bo bardzo szybko wietrzeje.

średniak

Kupiłam głownie ze względu na zapach.
Produkt jako kosmetyk myjący jest ok.
Opakowanie , głownie otwieranie jest kiepskie,muszę użyć trochę"siły"by je otworzyć.

Super

Bardzo fajny krem pod prysznic. Ma odpowiednią konsystencje bardzo dobrze nawilża.Skóra jest odświeżona i oczyszczona , gładka. Zapach zdecydowanie to mocna strona tego produktu przypadł mi do gustu , utrzymuje się jeszcze dłuższa chwilę po kąpieli. Opakowanie starcza na bardzo długo , jest przeżroczyste dzięki temu wiemy ile produktu zostało do końca. Uważam ,że produkt jest naprawdę fajny i z pewnością skusze się na niego gdy tylko będzie na promocji.

Żadna rewelacja

Dorze, że zapłaciłam tylko 6,90zł w Jaśminie. Więc jakoś to przeżyję.Zacznę od plusów:
+ Ładny zapach
Teraz minusy:
- Niewydajny
- Konsystencja bardzo rzadka, niby kremowa, ale za rzadka
- Sucha jest po nim wysuszona
No cóż.Kupiłam, spróbowałam, wykończyłam opakowanie i już więcej go nie kupię.

Dobry produkt

Produkt kupilam w jednym z hipermarketow. Skusił mnie olejek arganowy w polaczeniu z brzoskiwnia, dosc niespotykanym. Produkt ma kremowa konsystencje, nalozony na gabke swietnie sie pieni, dobrze myje i nie wysusza skory. Zapach jest bardzo przyjemny, ale nie utrzymuje sie na skorze po kapieli. Produkt jest wydajny i w korzystnej cenie. Ma wygodne opakowanie z zamknieciem na klik, dobrze lezy w dloni i sie nie wyslizguje, dozowanie produktu jest latwe. Polecam.

+ zapach
+ dobrze sie pieni
+ nie wysusza skory
+ nie podraznia
+ tani
+ wydajny

Mydło

Pierwszy kosmetyk i jedyny kupiony od BINGO SPA przez przypadek w supermarkecie.
Myje i co najważniejsze nie szkodzi, czyli to, co powinien robić każdy kosmetyk pod prysznic.
Nazwanie tego kremem to moim zdaniem nadużycie- bardziej to mydło o bardzo ładnym skądinąd zapachu niż żel, a tym bardziej krem (!) pod prysznic.
Fajne opakowanie, które można później wykorzystać na coś innego oraz zapach- to mnie skusiło, ale nie kupiłabym tego po raz kolejny

Nic specjalnego

Moim zdaniem jest to dosyć zwykły produkt myjący. Nie zauważyłam żadnego nawilżenia czy odżywienia skóry :). Jednak nie mogę mu odmówić bardzo ładnego zapachu, który niestety nie utrzymuje się długo na skórze.

Opakowanie jest poręczne, nie wyślizguje się z dłoni. Jego wydajność również można ocenić pozytywnie. Na całe szczęście nie robi nic złego ze skórą, ale poza zapachem jest to dość przeciętny produkt.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 pełne

Przyjemny kosmetyk pod prysznic

Kosmetyk posiada praktyczne opakowanie, nie wyślizgujące się z dłoni pod prysznicem. Ma ładny, delikatnie słodki zapach.

Dobrze myje i pielęgnuje skórę. Lekko nawilża, zmiękcza, wygładza, nie podrażnia. Idealnie przygotowuje skórę na przyjęcie produktu pielęgnacyjnego.

Jeśli chodzi o wydajność to jest średnia, ale ja nie jestem oszczędna, więc zużywam sporo kosmetyku.

Jestem zadwolona z tego produktu, na pewno kupię po raz kolejny.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Dobry i tani

Krem kupiłam w internetowym sklepie producenta, opakowanie to plastikowa, przezroczysta butelka z zamknięciem typu "klik". Konsystencja kremu jest średnio gęsta, w kontakcie z wodą dobrze się pieni. Zapach jest przecudowny, typowo brzoskwiniowy, intensywny i orzeżwiajacy. Krem dobrze oczyszcza skórę z wszelkich zanieczyszczeń, nie nawilża ale też nie wysusza skóry. Sprawdził się. Polecam.

Używam tego produktu od: około 1 miesiąca