Soin Du Corps, Bust Shaping Serum (Serum do pielęgnacji biustu)

Soin Du Corps, Bust Shaping Serum (Serum do pielęgnacji biustu)

Napinające serum poprawiające kształt piersi. Specyficzny program dla zachowania młodej i ładnie zarysowanej sylwetki. Pomaga poprawić napięcie skóry biustu i zapobiega występowaniu przebarwień i jej wiotczeniu. Zwiększa napięcie skóry poprawiając kształt biustu. Upiększa dekolt.

jestem na tak

Nie przepadam za zelami do biustu , zdecydowanie czesciej kupuje kremy lub emulsje ale ten mi wyjatkowo odpowiadal :) , nawilza , wygladza i ujedrnia , do tego jest wydajny .Dobry produkt jak wiekszosc kosmetykow firmy Thalgo . Polecam , warto kupic .

Używam tego produktu od:rok

polecam zdecydowanie

Bardzo wydajne i efektywne serum.To tylko 50 ml,ale swobodnie wystarcza na długo,bo po dwie krople do jednej piersi są akurat po każdej kąpieli.Kropla,czyli jedno naciśnięcie dozownika.Dla mnie jedyny skuteczny kosmetyk.Jestem panią po 50-tce i dzięki stosowaniu tego serum nie mam problemów,a właśnie zadowolenie.Stosuję od dawna,polecam także młodym dziewczynom.Doskonałe na skoki wagi-chudnięcie czy przybieranie.Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:nie pamiętam,ale na pewno więcej niż 5

Niestety już tego kosmetyku nie ma w sprzedaży!
Jest coś nowego,o wieeeele droższego-do biustu i dekotu razem.Nic o tym nie wiem. Za drogie dla mnie,niestety,niestety.Dlaczego dobre produkty znikają z rynku?

Droga tandeta!

Stosowałam go 2 razy dziennie i jakoś nie zauważyłam efektów.
Serum łatwo się rozprowadza i szybko wchłania, i to jest jest jedyny plus.

Minusy:
- Nie nawilża, a nawet wręcz wysusza skórę - jakieś pół godziny po jego nałożeniu wklepywałam balsam nawilżający!
- Tragiczna konsystencja - niby żel, ale taki strasznie lejący i uciekający przez palce, normalnie prawie woda! Przechowywany w lodówce był bardziej trwały, ale i tak to nie było to!
- Zapach tragiczny - jak się nim posmarowałam, to przez cały dzień miałam wrażenie, że śmierdzę i że wszyscy to czują.
- Cena - kiedy jest wysoka sugeruje, że kosmetyk to luksus i najwyższej jakości, a w tym przypadku, to się okazał zwykły bubel.

Używam tego produktu od: właśnie skończyłam

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

superaśny

rewelacyjnie nadaje się nawet dla młodych biustów. efekty widać już po 2, 3 razach uzywania. jescze lepiej, gdy stosuje się go 2 razy dziennie. mi nie starczyło samozaparcia i stosowałam raz dziennie. myślę, że przyda mi sie po ciąży.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: próbki