Vevey Swiss, Regeneration, Woda micelarna i tonik 2w1

Vevey Swiss, Regeneration, Woda micelarna i tonik 2w1

Dzięki precyzyjnie dobranym składnikom aktywnym woda micelarna i tonik 2 w 1 Re!Generation, zapewnia natychmiastowe uczucie czystości. Aktywnie oczyszcza, łagodzi, nawilża, wzmacnia i rewitalizuje skórę. Skutecznie usuwa makijaż. Formuła szybko się wchłania. Testowana dermatologicznie. Gwarantowana jakość.

Skład: Aqua (Water), Poloxamer 184, Glycerin, Polyglyceryl-4 Laurate/Sebacate, Polyglyceryl-6, Caprylate/Caprate, Cocoamidopropyl Betaine, Propylene Glycol, Morinda Citrofilia Fruit Extract, Calendula Officinalis Extract, Sodium Hyaluronate, Allantoin, Coceth-7, PPG-1-PEG-9 Lauryl Glycol Ether, PEG-40, Hydrogenated Castor Oil, Panthenol, Lactic Acid, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum

może być

Przyzwoity kosmetyk w przyzwoitej cenie. Nie mam mu właściwie nic do zarzucenia. Dobrze oczyszczał skórę twarzy. Zmywał makijaż, nie podrażniał i nie wysuszał. Radził sobie całkiem przyzwoicie z demakijażem oczu. Nie szczypał. Był dosyć mocno perfumowany, ale mi to nie przeszkadzało.

Masakra

Nigdy więcej już go nie kupię. Wpadł mi w ręce przez przypadek. Skończył mi się płyn micelarny i szybko potrzebowałam nowego. Po dwóch użyciach dostałam wysypki na czole. Zeszła mi dopiero po dwóch tygodniach od zaprzestania używania tego kosmetyku. Nie wiem, co w nim było, że tak zareagowałam, bo moja skóra na twarzy wcale nie jest delikatna...

Przeciętniak

Duże opakowanie za niską cenę, niezła wydajność ... i właściwie tyle.
Do demakijażu nie polecam - trzeba się natrudzić, żeby wszystko ściągnąć z twarzy, przy okazji katując skórę tarciem i rozciąganiem. Na oczach - piecze.
Świetnie sprawdza się za to rano - do lekkiego oczyszczenia przed nałożeniem kremu.
Ostatnio nie nakładam go wacikiem, ale rozpylam atomizerem - sprawdza się lepiej. Film jaki zostawia wtedy na skórze jest dużo mniejszy, a sama skóra odświeżona.
Regeneracji nie zauważyłam.

Meh...

Płyn micelarny jest tani, ma dużą pojemność i jest łatwo dostępny. Bardzo wydajny.
Niestety do zmywania oczu nie polecam. Oczy pieką i łzawią póki się ich nie przemyje wodą. A zapowiadał się fajnie, bo dopiero po 5-6 razie zaczęły szczypać.
Ładnie zmywa makijaż, nie zostawia lepkiej warstwy. Można używać jako wstępne zmycie zanieczyszczeń po całym dniu.

Używam tego produktu od: Styczeń 2016
Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

Ok

Plusy:
Cena, wydajność, ilość, nie podrażnia, dobrze zmywa makijaż i oczyszcza skórę, wygodna i trwała butelka, dobrze się wylewa go na wacik (nie można wylać za dużo), nie powoduje żadnych problemów - jest bardzo neutralny, nie przesusza

Minusy:
Nie zauważyłam żadnej regeneracji albo jakiegoś innego wow.

Fajne uzupełnienie oczyszczania twarzy w dobrej cenie.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Połowa pierwszego

Przyjemny

Do zmywania makijażu? Nie,nie,nie! Mam wrażliwe oczy i po tym oczy pieką mnie i szczypią,niesamowicie. ODRADZAM DO ZMYWANIA OCZU. Natomiast jako tonik po zmyciu już makijażu lub przed makijażem bardzo fajny :) Cudu nie ma, lecz krzywdy też nie robi.

Używam tego produktu od: Miesiąca

za***isty

- tani
- nie podrażnia,a mam naczynkową cerę
- dobrze zmywa makijaż
- ładnie pachnie
- nie pozostawia lepkiej warstwy,co robi większość płynów micelarnych
- mam cerę suchą ,więc po użyciu tego płynu muszę trochę nawilżyć cerę,ale ogólnie to nie przesusza