My Secret, I Love My Style, Highlighter (Rozświetlacz do powiek w kredce)

My Secret, I Love My Style, Highlighter (Rozświetlacz do powiek w kredce)

Pojemność 3,6 ml

Rozświetlacz do oczu w kredce. Zastosuj w wewnętrznych kącikach oczu i pod łuk brwiowy.
Występuje w wersji:
01 white
02 natural

bardzo ciekawy produkt - nadający blasku i wielozadaniowy

Posiadam wersję 01 white. Wprawdzie używam go może ze 2 tygodnie ale już ma u mnie określone zadania i bardzo fajnie się w nich sprawdza.

Rozświetlacz jest w formie miękkiej kredki, którą łatwo transferuje się na palec i aplikuje na szczyty kości policzkowych. Daje efekt mokrego policzka z delikatnie srebrną poświatą. Posiada drobinki, ale bardzo subtelne i pięknie odbija światło. Skóra wygląda na zdrową i promienną. Bardzo podoba mi się jak komponuję się z paletką do konturowania z Eveline (takie trio w kółeczku). Jest tak dobrze napigmentowana, że wystarczy delikatnie dotknąć skóry a już ten pigment oddaje.

Chętnie rozświetlam nią wewnętrzny kącik oka i łuk kupidyna, pięknie otwiera oko i podkreśla górną wargę oraz uwydatnia jej kontur.

Kredka śmiało może być stosowana jako cień do powiek w wersji solo lub jako baza pod cienie dla podbicia jasnych kolorów, proponuję jednak uważać z ilością - nadmiar może się zrolować w załamaniu, ale nadmiar każdego cienia będzie się rolował, także wszystko z umiarem :)

Z uwagi na swoją miękkość może być trudna w temperowaniu, dlatego polecam przed tą czynnością włożyć kredkę do zamrażarki na 15 minut, nie wpływa to na żywotność kredki a na wygodę temperowania + nie trzeba będzie wiele czyścić z temperówki :)

Produkt trzyma mi się na twarzy cały dzień i jest dobrą podstawą pod inne rozświetlacze. Oczywiście, mam lepsze produkty rozświetlające, ale w cenie 10zł naprawdę nie będę się czepiać. Można nauczyć się z nim pracować i być z niego zadowoloną :)

Brokat!

Oceniam wersje natural
Kupiłam ten rozswietlacz z myślą o używaniu go na policzki. Niestety mimo ładnego kolory kredka ma w sobie brokat czego nie zauważyłam w drogerii.
Nałożony pod łuk brwiowy sprawia że ten brokat migruje w ciągu dnia pod oko.na policzki nie nadaje się w ogóle. Próbowałam go używać jako bazy pod cienie bo szkoda mi wyrzucić ale też nie daje rady.
Cena ok 10zł ale uważam że to stracone pieniądze
Sztyft kredki jest miękki ,trudno się temperuje

Nie polecam!

Ilość zużytych opakowań: jedno używane sporadycznie