Soins au Karité, Gommage Douceur

Soins au Karité, Gommage Douceur

Łagodny i delikatny peeling o konsystencji kremu (bez drobinek) wygładzający wrażliwą skórę. Idealny do cery suchej lub bardzo suchej. Aplikacja na suchą skórę, trzeba odczekać kilka minut i spłukać.

Cena: 22 Euro / 75 ml

Mniam :D

Zaproponowalam ten produkt, a wiec jako pierwsza go ocenie.
Moja cera, mimo ze mieszana, jest dosc wrazliwa chyba od czasu uzycia pewnego zelu antybakteryjnego (nazwy z litosci nie wymienie), ktory bardzo podraznil mi skore no i tak zostalo... :(

Przyznam sie bez bicia, ze L'Occitane to chyba moja ulubiona firma kosmetyczna :D Ich sklepy sa piekne urzadzone, wszystko bardzo milo pachnie, panie sprzedawczynie sa sympatyczne i wiedza jak sprzedac mi kosmetyk :D Znaja sie na rzeczy i wiedza wszystko o kazdym kosmetyku znajdujacym sie w tym sklepie (to sa moje doswiadczenia ze sklepu w Slowenii).

Jedna z nich zaproponowala mi lagodny peeling z serii Maslo Karite. Kosmetyki z tej serii bardzo dobrze nawilzaja i sa idealne dla wrazliwcow (jak wszystkie pozostale kosmetyki tej firmy).
Rzecz jasna, od razu sie skusilam, mimo, ze kosmetyk nie najtanszy... pol pensji przepada mi w tym sklepie... :(

Do rzeczy! Peeling ma konsystencje bardzo gestego kremu (bez drobinek!), delikatnie pachnie (zapewne maslem karite) i doskonale sie rozprowadza. Jest bardzo wydajny, niewielka ilosc wystarcza na cala buzke!
Najlepiej nakladac go na twarz po umyciu. Po nalozeniu trzeba odczekac najlepiej 10 minut i nastepnie splukac.

Skora po uzyciu peelingu w ogole sie nie sciaga, jest dobrze nawilzona i miekka w dotyku, a przede wszystkim nie jest podrazniona!
Systematyczne stosowanie naprawde pomaga usunac nieczystosci cery i odswieza ja.

Polecam ten peeling przede wszystkim dla wrazliwcow, ktorzy nie przepadaja za peelingiem mechanicznym.

I jeszcze na koniec informacja dla zainteresowanych tymi kosmetykami - z tego co wiem, w Polsce sa 3 sklepy L'Occitane (prosze o poprawke, jesli sie myle):
Warszawa - Galeria Mokotow
Warszawa - Aleja Jana Pawla II, 27
Krakow - Rynek

ilość zużytych opakowań: caly czas jedno, bedzie wiecej :)
Recenzja: ...