Pharmaceris A, Sensilium-Opti, Żel pod oczy głęboko nawilżający z wyciągiem z malwy

Łagodny, bezzapachowy i beztłuszczowy preparat odżywczo-łagodzący, o silnych właściwościach nawilżających, przeznaczony do pielęgnacji delikatnej skóry w okolicach oczu. Specjalny kompleks intensywnie nawilżający Glucam? trwale wiąże i utrzymuje wodę w naskórku. Wyciąg z malwy wygładza skórę oraz stabilizuje jej własciwy sposób nawilżenia. Jego działanie w połączeniu z alantoiną zapewnia szczególne właściwości łagodzące i kojące. Żel zmniejsza obrzęki oraz doskonale odżywia skórę. Skóra wokół oczu staje się jaśniejsza, gładsza i bardziej elastyczna. Efektem stosowania preparatu jest wygładzenie zmarszczek. Jest wydajny, dzięki swej konsystencji dobrze rozprowadza się na skórze, nie rozciągając jej. Polecany do codziennej pielęgnacji osobom mającym skłonność do alergii i podrażnień. Nadaje się pod makijaż.

bardzo dobry!

chociaż bardzo lekki, to świetnie nawilża i nie wysusza mojej dwudziestodwu letniej cery. nie ściąga sóry, dobrze się wchłania. polecam dla młodych dziewczyn, które chciałyby zadbać już teraz o skórę wokół oczu:) ps. efekty pojawiają się po jakiś 2-3 tyg. stoasowania. idealny na lato.

nie zaszkodzi

Dosyć rzadki, bezbarwny i bezzapachowy żel. Bardzo wydajny. Dobrze się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu na skórze więc nadaje się pod makijaż. Nawilża, ale nie spektakularnie. Ot, miły żelik pod oczy, idealny dla młodej, niewymagającej cery. Nie zaszkodzi, ale cudów nie zdziała.. No, ale w sumie o co ja się czepiam?? Eris dokładnie tyle obiecuje, jeżeli chodzi o ten produkt: łagodny, lekki, nawilżający.. wszystko się zgadza!

Już nie dla mnie raczej

Używałam kiedyś tego żelu jeszcze w starej szacie graficznej i pamiętalam że nieźle koił moją mocno podrażnioną skórę pod oczami. Teraz mam go w odnowionym opakowaniu, z nieco zmienioną nazwą ale to ten sam żel. I niestety z prawdziwym bólem stwierdzam że on już nie jest dla mnie. Moja skóra pod oczami jest bardzo sucha, żel bardzo słabo nawilża, nałożony cienka warstwą niemiłosiernie ściąga skórę, a nałożony grubsza nie bardzo się lepi. Strasznie wodnisty. Faktycznie nie uczula mnie, ale też dużego działania kojącego nie zauważyłam. Myślę że ten produkt moze być dobry dla bardzo młodych dziewcząt, które potrzebują tylko lekkiego nawilżenia. U mnie już się nie sprawdza...

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

w porzadku

konstystencja zelu jest troszke zbyt wodnistadobrze sie wchlania,zostawia delikatny film na skorze ale po nalozeniu makijazu nic nie widacbardzo wydjanybezzapachowydobrze nawilza nie uczulataki zwykly zelik pod oczy,ktory mozna stosowac gdy nie oczekujemy spektakularnych efektow-efektu przeciwzmarszczkowefo, redukcji sincowjestem z niego zadowwolona,poniewaz potrzebuje jedynie nawilzenia skory

nie podrażnia

Żel wolno się wchłania i pozostawia błyszczącą powłoczkę na skórze, ale jak położy się korektor to jest ok. Nawilża skórę, nie podrażnia i nie ma zapachu. Jest bardzo wydajny, próbkę używam już tydzień rano i wieczorem i jeszcze mi troszkę zostało. Brakuje mi w tym żeliku redukcji cieni pod oczami, dlatego ja sobie go nie kupię. Ilość zużytych opakowań: Zużyłam jedną próbkę 2ml

baaardzo sredni

Nie wiem, do czego ten żel ma słuszyć, bo nawilża na baaardzo krótko, a tak poza tym, to zero innych efektów. Mam dopiero 21 lat i nie potrzebuje jakiegoś rewelacyjnego działania (=przeciwzmarszczkowego) oprócz likwidowania skutków siedzenia przed monitorem (ciemne podkówki pod oczami), ale po co mi takie coś, co nie daje żadnych rezultatów? No może jeszcze trochę odświeża. Tak poza tym to denerwuje mnie jego konsystencja - na skórze zmienia się w wodę.

to ma być antyalergiczne?

Kupiłam go już w odnowionej wersji, licząc, że skoro jest antyalergiczny, to nie zrobi mi szkody. Głupia, dopiero po wyjściu z apteki zorintowałam się, że w ulotce, którą wzięłam, były próbki. Nakłada się fatalnie, spływa, jest bardzo rzadki. Ale przede wszystkim powoduje pieczenie i łzawienie oczu. I to ma być do cery alergicznej. Mojej nigdy nic nie podrażnia, ale może właśnie pod oczami mam wrażliwą, bo zauważyłam, że żele pod oczy, oprócz świetlika z Flos leku, wszystkie mnie uczulają.

Oceniam na 2.00

Faktycznie podczas aplikacji odpreza, nie powoduje przykrych i lzawych historii, ale tak naprawde raczej dla poczatkujacych. U mnie nie zaobserwowalam ani porzadnego, dlugotrwalego nawilzenia (co nie znaczy, ze go wcale nie bylo), ani usuwania obrzekow czy cieni, a wygladzenie skory nastepowalo tylko po aplikacji. Ale zele juz to maja do siebie, ze raczej sprawdzaja sie w "przypadkach poczatkowych".

niezły

Rzeczywiście fajny, silnie relaksujący i nawilżający środek, daje uczucie złagodzenia podrażnień i napięcia skóry wokół oczu.<BR>Słabsze jest jego działanie wygładzające zmarszczki. Ma zbyt rzadką - moim zadaniem - konsystencję, trochę spływa przy nakładaniu.