Récolte du Miel, Creme de Miel

Récolte du Miel, Creme de Miel

Pięknie pachnący miodem krem nawilża i zmiękcza najbardziej wrażliwą i podrażnioną skórę oraz chroni ją przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Mnie piecze buzia....

Lubie ciężkie kremy gdyż mam bardzo sucha skórę..Na codzien stosuje Hauschkę różaną. Kremik miodowy pięknie wygląda,pięęęęknie pachnie..Skóra fajnie wchłania..Jest miła miękka i odżywiona..Ale niestety coś mnie piecze!! A dodam że nie jestem uczulona na miód...Piecze dośc mocno i skóra po aplikacji zaczerwienia się na chwilę...Dlatego krem nie zagości na mojej półce na dłużej.A szkoda bo pięęęęęknie pachnie...

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:----

świetny (szkoda, że dość drogi

Potwierdzm zachwyt Svenji nad tym kremem - ślicznie pachnie, nie tak jak większość kosmetyków miodowych, które są takie waniliowawe (co trochę mi sie już przejadło). Jest niesamowicie wydajny!
Też mam cerę mieszaną i kiedy dostałam kilka próbek tego kremu to właściwie sądziłam, ze je komuś oddam, bo będzie zbyt ciężki, tłusty - a tymczasem jest bardzo lekki i błyskawicznie się wchłania. Stosuję go na noc, bo na dzięń muszę latem stosować kremy z filtrem, ale w zimie spokojnie mogłabym go używac jako kremu dziennego.
Polecam! Chętnie go jeszcze kupię, jak będę miała odpowiednie zasoby finansowe (właśnie za cenę odjęłam jedną gwiazdkę - w końcu to krem uniwersalny, a nie do zadań specjlanych i jako taki jest za drogi). No, i kiedy będę kolejny raz za granicą, bo chyba marka jest niedostępna w Polsce.
Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: trzy saszetki po 1,5 ml

Moj ulubiony!

O firmie L'Occitane napisalam juz sporo w recenzji peelingu z serii Maslo Karite tej samej firmy.
Bardzo sie ciesze, ze moge zrecenzowac ten kremik - jedyny, ktory w pelni mnie zadowolil.

Zacznijmy od wygladu: kremik zamkniety jest w szklanym sloiczku. Na pieknym pudelku obok nazwy kremu jest kilka wypuklych kropek - to alfabet Braille'a (chyba tak to sie pisze). Na kazdym kosmetyku tej firmy mozna znalezc nazwe napisana tym alfabetem - taka ciekawostka :D

Krem ma lekka konsystencje i przede wszystkim - piekny miodowy zapach - jak wszystkie kosmetyki z serii miodowej (maseczka, krem do ciala, balsam do ust, itd.).
Bardzo dobrze sie rozprowadza, jest wydajny (nalezy nalozyc naprawde mala ilosc, zeby lepiej sie wchlanial) - jedno opakowanie wystarcza na 3 miesiace przy dwukrotnej aplikacji w ciagu dnia.
Od momentu nalozenia czuc, ze skora jest swietnie nawilzona, kosmetyk ten swietnie lagodzi wszelkie podraznienia (latem doskonale sie sprawdzil!) i jest w sam raz dla wrazliwcow.
Stosuje ten kremik mimo, ze mam cere mieszana, bo w ogole jej nie obciaza, ale jednoczesnie nawilza i chroni przez caly dzien.
Polecam goraco!

ilość zużytych opakowań: 5