Płukanka do włosów (stara wersja)

Płukanka do włosów (stara wersja)

Płukanka nadająca jasnym włosom subtelne odcienie. Na 0,5 litra wody wystarczy od 5 do 20 kropelek, w zależności od wybranego odcienia. Odcień niebieski lub srebrny nadaje rozjaśnionym włosom odcień platyny.

Czerwone tony do kitu

Dlaczego dałam 3 gwiazdki... Miałam 2 lata temu blond włosy (farbowane), ta płukanka pięknie niwelowała żółte niuanse kolory, nie wysuszała, bardzo mi się podobała! Za srebro daję mocną 5! Potem zmieniłam kolor na rudy i dokupiłam 2 płukanki z tej serii-kolor miedziany oraz kolor czerwony... No i tu niespodzianka!!! Płukanki nie robią nic! Płukałam włosy, jak należy-nic, dodawałam do balsamów, trzymałam na włosach-nic, rozcieńczałam w większej proporcji-NIC! Ale łazienkę to pofarbowały nieźle, szkoda że nie moje włosy :( Za Wyrzucone 20 złotych, leżą w łazience, kurzą się, może wymyślę dla nich jakieś inne zastosowanie :D Za te wiec daję 1. 5+1=6:2=3 ;) Więcej nie kupię, bo zamierzam pozostać przy miedzi na głowie :)Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 całe srebrne i 2 niecałe miedź oraz czerwień

Pogorszyła się

Potwierdziła się stara zasada: zmiana opakowania = pogorszenie jakości. Kiedy używałam tej płukanki w takiej buteleczce jak na zdjęciu, kolor wychodził mi tak piękny że mnie kobity zaczepiały na ulicy. Po zmianie opakowania mam włosy szare a nie srebrne i stosuję tę płukankę wyłącznie po to żeby nie mieć żółtych. Jeśli sprawdzi mi się Srebrzyk to na pewno Illum więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: 2 lata

fajna:)

Kupiłam te plukanke juz dawno temu:) I dosc czesto używam, bardzo lubię-ładnie odświeża kolor pasemek. Prosta w użyciu, efekt natychmiastowy, nie niszczy wlosów. Naprawde przydatna:) Nie wem czy jeszcze kiedyś kupię, bo jest bardzo wydajna:)

Ilość zużytych opakowań: w tr. 1

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

Rewelacja

Byłam dość sceptycznie nastawiona do płukanki a okazało się że jest świetnym produktem z żółtych włosów zrobiły mi się ładne popielate Stosuję ją po każdym umyciu i jestem zachwycona
Gorąco polecam

Używam tego produktu od:grudnia
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

FLORILLUM NR 16 SREBRNA - CUD

na prawde rewelacyjna plukanka. nie niszczy wlosow, nie wysusza a przede wszystkim wyplukuje zolty odcien z blondow (nawet troche rozjasnia:) ) i nie pozostawia zadnej szarosci czy fioletu.
efekty sa widoczne mniej wiecej od drugiego uzycia (przy codziennym plukaniu). z proporcjami niestety trzeba samemu pokombinowac - producent zaleca 5-10kropel na 0,5l wody ale np. na mnie to nic nie podzialalo i teraz daje ok 15kropel na pol litra wody i efekt jest genialny! zero żółci a za to platynowe refleksy :)
plukanka dostepna w sklepach/hurtowniach fryzjerskich za 8zl.

Używam tego produktu od:......

platynowy blond

mam blond pasemka i od dawna uzywam tej plukanki i jestem bardzooo zadowolona wlosy nie są slomkowo zolte tylko maja sliczny platynowy odcien nie nalezy przesadzic z iloscia bo wlosy wyjda niebiesko-fioletowe a wtedy trzeba umyc glowe jeszcze raz i to schodzi Plukanka jest duzo lepsza od szamponu Welli (tego fioletowego) ktorego wczesniej duzo uzywalam UWAGA płukanka może przesuszać włosy przy czestym stosowaniu najlepiej uzywać co drugie mycie :))
Ilość zużytych opakowań: dużo

... świetna ...

Nie wyobrażam sobie życia bez płukanki do włosów .. mam dwa kolory ... niebieską i srebrną ...
Zwykle używam srebrnej, lecz kilka kropel niebieskiej dodanej do srebrnej daje lepszy efekt :)
Włosy mają srebrzysty odcień, taki jaki sobie życzę ...
Stosuję je pomiędzy umyciem włosów szamponem a nałożeniem odżywki, gdyż trochę wysuszają włosy ...

Efekt gwarantowany!

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: niecałe 2

niezły

Ale nie powalił mnie na kolana. Bez problemu likwiduje żółte refleksy i nie zauważyłam, aby wysuszał czuprynę. Na moich włosach dawał jednak taki sobie, lekko szarawy odcień. Znacznie lepszy okazał się Srebrzyk firmy Kulpol, po którym kolorek był śliczny - srebrzysto-blond. Obecnie nie potrzebuję żadnej płukanki ale w nagłych przypadkach sięgnę raczej po Srebrzyk niż Flor Illum.

Używam tego produktu od: uzywałam rok

ok

kupiłam płukankę pare dni temu ponieważ moje pasemka nabrały jakiegoś dziwnie zółtego kolorku:/ Oczywiscie na moich włosach nie zadziałała tak jak powinna odrazu tylko dopiero po kilkakrotnym użyciu kolorek zrobił się ładny.To co mi sie w niej najbarziej spodobało to to że nie zostawia na włosach niebieskich czy fioletowych refleksów:) i jest bardzo wydajna.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:ciągle jedno:)