Biotherm, Blue Therapy Accelerated, Crème Soyeuse Anti - Age Réparatrice (Przeciwstarzeniowy krem naprawczy)

Przeciwstarzeniowy krem naprawczy Blue Therapy Accelerated o jedwabistej konsystencji. Formuła kremu z ekstraktem z Algi Młodości dostarcza swoją regenerującą moc skórze narażonej na działanie czynników zewnętrznych przyspieszających proces starzenia się skóry. Zapewnia efekt nawilżonej i wygładzonej cery. Skóra nabiera naturalnego blasku, a kontur twarzy wydaje się być zdefiniowany. Do każdego rodzaju skóry.

uniwersalne
krem
50 – 100ml

Używa produktu od: próbka

dobry, ale są lepsze.

Korzystałam tylko z próbki. Starczyła mi na dwuktorne użycie. Krem ma lekką konsystencję, łatwo się rozprowadza, nie zapycha porów. Dobrze nawilża, ale poza tym nie zauważyłam innych korzystnych efektów, być może ze względu na krótki czas działania. Ze względu na zaporową cenę nie kupię go ponowie, ponieważ są inne, lepsze kosmetyki w dogodniejszych cenach. Może kiedyś, jak dorwę go w promocji, to się skuszę :)

Kiepski

PLUSY:
- brak

MINUSY:
- cena
- klei się
- nie byłam zadowolona z jego rozprowadzania
- efekt marny, ani dobrze nie nawilża, ani nie wygładza, ani nie niweluje efektów starzenia się skóry
- zapycha pory

Dobry nawilżacz

Krem z pozoru jest bardzo lekki, niemal półżelowy, rozprowadza się z odpowiednim poślizgiem i nie roluje. Pozostawia jednak powłoczkę na skórze, minimalnie lepką i wyraźnie wyczuwalną przez kilka godzin. Pomimo tego nie zapycha i nie utrudnia nakładania makijażu. Latem przeciwko takim kremom moja skóra głośno protestuje, ale zimą, gdy zwykle cierpi z powodu przesuszenia i ściągnięcia, przyjmuje każdą dawkę z ogromną ulgą.
Bardzo dobrze i długotrwale nawilża (cera mieszana, 30+), reperuje przesuszone miejsca, wygładza i zmiękcza. Wpływu na sprężystość skóry, koloryt czy tempo przetłuszczania nie zauważyłam. Nakładam go nawet pod oczy, ponieważ jest bardzo łagodny, wręcz kojący.
Posiada delikatny, świeży zapach. Nie jest wyszukany, ale też nie zniechęca do regularnego stosowania. Wydajność przeciętna.
Godny zaufania, ale czy wart swojej wysokiej ceny? W mojej ocenie jest dobry, ale nie rewelacyjny. Gdyby kosztował o połowę mniej kupiłabym ponownie.

Używam tego produktu od: 1,5 m-ca