Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Clarins, After Sun Moisturizer with Self Tanning Action (Lekko samoopalający balsam po opalaniu)

Łagodzący balsam nawilżający po opalaniu, przedłuża opaleniznę i pogłębia jej złoty odcień. Opalenizna nie tylko dłużej się utrzymuje, ale ma bardziej równomierny i głębszy kolor, a skóra jest doskonale wypielęgnowana i promienna.
Balsam zawiera typowe dla samoopalaczy składniki, jak DHA i erytruloza, oraz zestaw ochronnych przeciwutleniaczy, jak witaminy A i E oraz wyciągi roślinne:
aloes (łagodzi, nawilża),
rumianek (łagodzi, relaksuje),
lipa (łagodzi, koi, relaksuje, ma działanie antyrodnikowe),
rozmaryn (nawilża, regeneruje),
shea-masłosz (nawilża, chroni, regeneruje, rewitalizuje, zmiękcza),
orzech włoski (wygładza, zmiękcza).
Po nałożeniu umyć dokładnie ręce i poczekać z ubieraniem się ok. 10-15 min.

Cena: 150 ml

Złocista bez smug

PLUSY
- nie pozostawia smug
- nadaje piękną, subtelną, złocistą opaleniznę
- nawilża
- łatwo się rozprowadza

MINUSY
- zapach typowy dla samoopalacza, aczkolwiek nieco delikatniejszy, ale generalnie mi to nie przeszkadza

Mój samoopalaczowy numer JEDEN!

Używam tego produktu od: czerwiec 2011

Polecam :)

Bardzo dobry produkt . Łagodniejszy od zwykłych samoopalaczy . Daje delikatną opaleniznę , którą można pogłębić przez kolejne aplikacje . Nawilża i pielęgnuje . Nie pozostawia bardzo ciemnych plam na łokciach i kolanach . Ma dosyć ładny zapach jak na produkt brązujący.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:końcówka pierwszego

Mieszane uczucia

Opalam się dosyć szybko, brunetki już tak mają:) Mimo to nie mogę przesadzić z opalaniem ze względu na sucha skórę. Po każdym przyjściu z plaży nakładałam tan balsam żeby zrekompensować skórze słoneczną inwazję i uniknąć przesuszenia:) Po nałożeniu preparatu trzeba odczekać dłuższą chwilę żeby założyć ubranie. Nie podoba mi sie też zapach kosmetyku, ale liczyłam sie z tym ponieważ produkty samoopalające tak już z zasady mają. Rzeczywiście pogłębia odcień opalenizny, efekt podobał mi sie bardzo. Skóra była nawilżona...przyzwoicie, chociaż miałam preparaty nawilżające lepiej. Dużo można wybaczyć dla efektu opalajacego...no i wygody bo jednak jest to nawilżenie i wzmocnienie opalenizny w jednym kosmetyku:)

WŁOSY lokówka

Sprytny "oszust" ;)

Kolejny kosmetyk, którym podzieliła się ze mną kumpela - towarzyszka wakacji. A jest to rzecz świetna, pozwala na umiarkowane, rozsądne dawkowanie słońca przy uzyskaniu wrażenia, że się przebywało na jachcie pełnomorskim od miesięcy ;) (podczas kiedy w rzeczywistości było się na urlopie niecałe 2 tygodnie i się musiało smarować wysokim filtrem :) ).
Balsam ładnie nawilża i nadaje subtelny, szalenie naturalny koloryt, który można stopniować kolejnymi aplikacjami. Rezultat to faktycznie jakby pogłębiony i wyrównany kolor naturalnej opalenizny - i to na każdej skórze! Smarowałyśmy się obie - kumpela, brunetka z oliwkową cerą i ja, blada blondynka i obie miałyśmy inny, w pełni naturalny odcień.
Przeszkadza mi jedynie długi czas wchłaniania balsamu (może kremy "po opalaniu" tak mają? Nie jest pierwszym, któremu to zarzucam) i charakterystyczny, samoopalaczowy smrodek, ale po zmyciu już go nie czuć.
Na pewno kupię na przyszły sezon!