Yope, Nawilżające mydło w płynie 'Wanilia i cynamon'

Yope, Nawilżające mydło w płynie 'Wanilia i cynamon'

Do mydła dodaliśmy naturalny ekstrakt ze strączków wanilii i cynamonowej kory. Pierwszy ma działanie przeciwzapalne i odmładzające. Drugi walczy z wolnymi rodnikami i zapobiega rozwojowi bakterii na skórze. Ich aromat pomaga się odprężyć, ale też delikatnie pobudza zmysły. Dużą dawkę gliceryny roślinnej, która nawilża, uelastycznia i wygładza skórę. W składzie są także witamina B5 i alantoina łagodzące podrażnienia i wspomagające regenerację naskórka. Mydło w płynie Wanilia cynamon nie zawiera parabenów, silikonów, barwników, SLES-u i SLS-u.

Piękny zapach

Uwielbiam zapach Yope wersji Wanilia i cynamon - jest to piękny słodki zapach, ale nie zbyt duszący i nie za słodki.
Samo mydło zamknięte jest w pięknej buteleczce z wygodnym dozownikiem.
Ma on idealnie gęstą konsytencję, która mocno się nie pieni, ale super myje - zarówno ręce jak i ciało. Nie wysusza skóry, nie podrażania jej, nie powoduje pieczenia czy swędzenia. Pozostawia skórę lekko nawilżoną.
Dodatkowy plus za dobry, naturalny skład.
Widzę w nich same plusy i chętnie do niego wracam.

Blisko natury

Mydelko ukryte jest w brazowej, delikatnie przeswitujacej butli o pojemnosci 500 ml z wygodna pompeczka (dzieki ktorej aplikacja jest latwa ,higieniczna i przyjemna).
Szata graficzna na mysl przywodzi naturalne skladniki i slodkiego kroliczka.

Zapach naturalny ,glowne skladniki :wanilia i cynamon.

Konsystencja przezroczysta,dobrze sie pieni.
Jest odpowiednio gesta ,z latwoscia rozprowadza sie po rekach ,nie splywajac bezmyslnie do umywalki.

Mydlo jest wydajne (500ml). Przy 4 osobowej rodzinie wystarcza na miesiac.
Nawilza,wygladza,wspomaga regeneracje.

Sklad ,dzialanie i wyglad opakowania tworza swoista calosc . Polecam !

Niezmiennie najlepsze!

Do kosmetyków z YOPE początkowo zachęciła mnie ich piękna szata graficzna. Dalej trudno o rozczarowania. Zapach zdecydowanie przypadł mi do gustu. Mydło świetnie myje i nie pozostawia uczucia suchości dłoni nawet po kilkukrotnym myciu w ciągu dnia. Odkąd stosuję to mydło o wiele rzadziej używam kremów do rąk. Jedynym małym minusem jest fakt, że długo muszę spłukiwać mydło zanim faktycznie pozbędę się go ze skóry. Na początku stosowania niejednokrotnie musiałam wracać do łazienki i spłukiwać mydliny.

Mydło z bajki:)

Pięknie pachnie, ma przyjemną, gęstą konsystencję, która trzyma się rąk, dzięki czemu nie znika od razu w kontakcie z wodą. Jest bardzo wydajne, a co najważniejsze - nie wysusza - priorytet, jeśli chodzi o produkty, które są ciągle w użyciu.

Mydło w płynie

Fajne mydło w płynie o naturalnym składzie :). Duże opakowanie i bardzo wydajne :). Ładny zapach mydełka. Nie przesusza tak dłoni nawet przy częstym myciu dłoni. Z chęcią kupie jeszcze raz :)

sahara

Kupiłam dwa mydła Yope - Werbenę i Wanilię. Po nieudanej przygodzie z Werbeną, otworzyłam to, które miało być bardziej nawilżające.
Początkowo niby nie było źle, skóra była po nim tępa, ale nie aż tak sucha jak po Werbenie. Jednak po kilku użyciach miałam pełno suchych skórek na całych dłoniach. Nie chciały schodzić mimo kremów i masek, a z czasem zaczęły zajmować coraz większy obszar. Skończyło się na tym, że miałam twardą skórę łuszczącą się jak cebula po obu stronach dłoni. Nie mogłam nawet zdjąć soczewek, takie miałam przeorane palce. Odstawiłam ten produkt, kupiłam szare mydło marsylskie i skóra po kilku dniach wróciła do normy.

Pozostali domownicy również narzekali na wysuszenie skóry, nie tak mocne jak u mnie ale wystarczające aby powodować dyskomfort.

Przyjemne mydełko

Najpierw kupiła je moja mama, a następnie ja, bo tak mi się spodobało. Oryginalne opakowanie, oryginalna nazwa. Mydełko wydaje się bardzo naturalne i takie jest. Ma delikatny, nienachalny zapach wanilii, czuć go potem przez chwilę. Nie wysusza, nie podrażnia, ręce są przyjemne w dotyku.

Całkiem duże opakowanie z wygodną pompką, wystarczy wycisnąć niewiele, by dobrze umyć ręce. Jest bardzo wydajne. Mogłoby być trochę tańsze.

Uwielbiam

Mydło ślicznie pachnie, nie jest to zapach chemiczny ale naturalny. Produkt pozostawia zatem ręce bardzo ładnie pachnące i dodatkowo ich nie wysusza ani nie podrażnia. Mydło lekko się pieni ale wystarczająco aby dokładnie oczyścić dłonie. Nie pozostawia żadnego osadu na skórze.Jedna pompka wystarczy aby dokładnie umyć ręce. Skład jest świetny więc przerzucam się tylko na te mydełka .

Warto wydać te pieniądze.

Na początku żałowałam wydać 12 zł w promocji na mydło,ale w końcu się skusiłam.
I nie żałuję!Po pierwsze jest bardzo wydajny,wystarczy tak na prawdę pół pompki,aby dokładnie się pieniło i wystarczająco umyć ręce.
Zapach przepiękny słodki,ale nie jest to sztuczny zapach.
Po umyciu dłonie co prawda nie są nawilżone,ale mięciutkie i gładkie.
Gdy robimy coś w kuchni co zapach przejdzie nam na ręce np.cebula to po tym mydle nie ma śladu zapachu.
Opakowanie jak najbardziej na plus.
Nawet po wyjściu z łazienki na umywalce długo czuć te mydło.
Polecam!

Jaka cena taka jakość.

Przyznam, że to drogie mydło, ale jak wspaniale myje ręce i ich nie przesusza. Warto nawet dla wypróbowania zainwestować :)

Konsystencja: nie jest gęsta, powiedziałabym, że bardziej lejąca, trzeba uważać by nie spłynęło.

Działanie: po kontakcie z wodą powstaje przyjemna i obfita piana. Mydło domywa dłonie z podkładów czy innych kosmetyków. Prócz podstawowego działania pielęgnuje również dłonie. Nie będę kłamać- kremu do rąk nie zastąpi, ale dodatkowo ich nie przesusza i nie podrażnia. Z chęcią przetestuję inne zapachy.

Zapach: dominuje wanilia,cynamon mało wyczuwalny, więc dla mnie na +. Nie utrzymuje się na skórze.

Opakowanie: miałam tylko uzupełniacz, więc nie mogę się wypowiedzieć.

Ulubione mydło!

Uwielbiam całą markę Yope! Uwielbiam to mydło! Uwielbiam ten zapach! Bardzo fajnie domywa dłonie, radzi sobie ze wszystkimi zabrudzeniami! Do tego pięknie wygląda, naprawdę pachnie wyjątkowo i nawilża dłonie! Polecam wypróbować!

coś wspaniałego- zarówno do mycia rąk jak i ciała

Produkt ten będzie chyba moim odkryciem roku. Nadaje się do mycia nie tylko rak, ale i całego ciała. Nie wysusza, nie podrażnia, nie uczula. Zmiękcza skórę i pozostawia na niej swoistą kołderkę- dodatkowe stosowanie balsamu czy kremu nie jest już koniecznością, Cudowny słodki zapach utrzymuje się przez cały dzień, a niebanalne opakowanie cieszy oko. Mój hit, ktory polecam z calego serca