ZILA, Spark Nail Polish (Biżuteryjny lakier do paznokci)

ZILA, Spark Nail Polish (Biżuteryjny lakier do paznokci)

ZILA Spark to linia brokatowych topów do paznokci przeznaczona dla kolorowych ptaków jak i minimalistek, które do czarnego garnituru chcą dodać zaskakujący, błyszczący element. Wypełnione do granic możliwości milionem iskrzących drobinek. Brokaty łatwo rozprowadzają się na paznokciach i szybko schną. Z powodzeniem mogą być stosowane solo. W zależności od ilości warstw można uzyskać efekt subtelnego rozświetlenia części lub całego paznokcia aż do biżuteryjnego mani z pełnym brokatowym kryciem. Lakiery nie posiadają formaldehydu, toluenu ani DBP.

Skład: Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Nitrocellulose, Phtalic Anhydride/Trimellitic Anhydride/Glycol Copolymer, Acetyl Trubutyl Citrate, Alcohol Denat, Ispopropyl Alcohol, Acrylates Copolymer, Silica, Dipropylene Glycol Dibenzoate [May contain+/-: Polyethylene Terephtthalate, Synthetic Fluorphlogopite, Isobutylphenoxy Epoxy Resin, CI 21108, CI 74160, CI 74260, CI 71145, Ci 73312, CI 71140, CI 77000]

REWELACJA

Od pewnego czasu mam w swoim posiadaniu lakier ZILA Spark Lilblue 135 i mam ochotę na więcej... Lakier bardzo dobrze się rozprowadza za pomocą płaskiego pędzelka. Fioletowe i niebieskie drobinki przepięknie migoczą na paznokciach, tworząc tym samym zachwycający efekt końcowy ! Trwałość również bez zarzutu - top spokojnie wytrzymuje bez szwanku około 5 dni. POLECAM !

Jak najbardziej na TAK!

Lakiery marki ZILA są naprawdę świetne. Dobrze kryją, nie zalewają skórek, szybko schną i pięknie prezentują się na paznokciach. Jeżeli chodzi o zmywanie, to nie ma żadnych problemów. Jestem jak najbardziej na tak. Polecam!

Używam tego produktu od: 4 msc
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania

w niczym nie ustępuje lakierom profesjonalnym

Jak każda sroka uwielbiam błyskotki i ten efekt miliona wielokolorowych drobinek. Ale jak każdy nie lubię płacić za lakier astronomicznych kwot i czekać na przesyłkę z zagranicy. Dlatego lakiery Zila uwielbiam i polecam każdej lakieromaniaczce :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej buteleczki

Zdecydowanie polecam

Lakiery Zila to nowość na rynku ale z czystym sumieniem mogę je polecić. Jestem posiadaczką czterech topów brokatowych. Aplikacja bez zarzutu, trwałość genialna, nie sprawiają problemów ze zmywaniem pomimo tego, że są naładowane brokatowymi drobinami. Efekt na paznokciach jest przepiękny :)

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej buteleczki