Garnier, Fructis, Nutri-gładka, Odżywka-Krem wzmacniająca do włosów suchych, szorstkich, trudnych do wygładzenia (stara wersja)

Odżywka zawiera mikroolejki z owoców pomagające wygładzić suche, szorstkie włosy, odżywić je, bez nadmiernego obciążania. Eliminuje "niesforne loczki", włosy stają się miękkie i błyszczące.
Producent obiecuje, że już po 5 zastosowaniach włosy staną się 3 razy gładsze, a po 10 zastosowaniach - 2 razy bardziej odporne.
Odżywka pięknie pachnie brzoskwiniami.
Do spłukiwania.

Skład: aqua / water, cetearyl alcohol, behetrimonium chloride, peg-180, niacinamide, saccharum officinarum / sugar cane extract, trideceth-12, chlorhexidine dihydrochloride, camellia sinensis / camellia sinensis leaf extract, benzyl salicylate, amodimethicone, pyrus malus / apple fruit extract, persea gratissima / avocado oil, pyridoxine hci, cetyl esters, methylparaben, citric acid, cetrimonium chloride, citrus limonum / lemon peel extract, lauryl peg/ppg--18/18 methicone, prunus armeniaca / apricot kernel oil, hexyl cinnamal, pafrum / fragrance

ideał nad ideały!

Przetestowałam już sporo odżywek, ale po żadnej nie miałam tak gładkich włosów jak po tej, tamte wręcz nie sięgają jej do pięt!

- zapach jest po prostu boski, mocno owocowy
- aplikacja dziecinnie prosta, łatwo rozprowadza się na włosach
- po zmyciu włosy są gładkie i czuć wyraźnie, że zostaje na włosach, a nie spływa całkowicie
- gdy wyschną, są miękkie, przy regularnym stosowaniu stają się gładsze i delikatniejsze
- dobra ochrona przed ciepłem prostownicy czy suszarki
- ułatwia i to bardzo rozczesywanie moich długich włosów

Wady, na które zwróciłam uwagę są 2, ale zalety, które mnie uwiodły rekompensują wszystko:) Wada nr 1, mniej istotna: zapachu nie czuć na suchych włosach; nr 2: nie za wydajna. I coś poza konkursem: szkoda, że Garnier zmienił odżywki i tych już dostać nie można, a jak są gdzieś to jakieś niesprzedane resztki:(

Dobra w miarę :)

Odżywka jest super tylko razem z szamponem, wtedy działanie jest widoczne.

+zapach
+wygładza włosy
+włosy są miękkie
+odżywka dodaje odrobinę połysku
- nie jest zbyt wydajna

Cena jest neutralna, tak jak większość odzywek.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Dobra.

Odżywki używałam na okrągło przez kilka ładnych lat, zanim jeszcze trafiłam na Wizaż i dopadło mnie "Włosomaniactwo" :D

Moje włosy są długie, od zawsze bardzo gęste i falujące, przez co lubią się puszyć, wywijać w różne strony itp.

+odżywka bardzo fajnie wygładza włosy
+pomaga walczyć z puszeniem się włosów; ujarzmia je
+w deszczowe dni, sprawia, że włosy są chronione przed puszeniem, więc zabezpiecza je
+po jej zastosowaniu włosy są miękkie, błyszczące, bardzo ładnie się układają
+ładny zapach - jak to Fructis :D Taki świeży
+nie obciąża
+nie powoduje przetłuszczania

+/- kiedyś była to naprawde tania odżywka. Zazwyczaj kupowałam ją za jakieś 7zł, teraz znacznie podrożała

- mało wydajna

Moja ocena to 3,5 gwiazdki, gdyż mam już swoje ideały. Nie mniej jednak pewnie czasem się jeszcze skuszę na tą odżywkę.
Ogólnie polecam - zwłaszcza włosom takim jak moje.

Używam tego produktu od: Kilka lat
Ilość zużytych opakowań: Wiele

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

KFC

Jak dla mnie super!Po dlugich poszukiwaniach dobrej odzywki dla moich dlugich suchych i ciagle platajacych sie wlosow, trafilam wreszcie na odzywke ktora niesamowicie nawilza wlosy bez ich obciazania.
Wlosy sa gladkie, blyszczace, nie pusza sie i nie plataja.POLECAM!

Używam tego produktu od:miesiaca

polecam!

Mam średniej długości puszące się, ni to proste ni to kręcone włosy. Po zastosowaniu tej odżywki jest jednak o niebo lepiej! Włosy- nawet bez prostowania są o wiele gładsze, bardziej miękkie, sypkie, śliczne. Używam jej tak od połowy długości- nie obciąża.

Używam tego produktu od:kilku tygodni

bardzo dobra odżywka do puszku

Jestem bardzo zadowolona z tej odżywki: nawilża, wygładza, ujarzmia sianko, ułatwia rozczesywanie. Śliczny zapach, typowy dla frustisów. Mały minusik za delikatnie obciążanie, choć nie nakładam na górę włosów.
Dostaje 4 gwiazdki, na pewno kupię ponownie.

Absolutne KWC !

Znalazłam swój kwc ! :D Nie sądziłam że jakikolwiek kosmetyk podziała tak na moje włosy :) Odżywka ładnie pachnie, ma bardzo dobrą konsystencje. Włosy zauważalnie wygładza, pięknie sie układają. W dotyku są gładkie jak po żadnej odżywce, cudownie ujarzmił odstające włoski. Kocham go i napewno pozostanie ze mną na długo :D

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

boska

jest cudowna :) bardzo dobrze wygładza włosy i pomaga w ich rozczesywaniu ;) błyszczą sie po niej i ma cudowny zapach. nie odżywia ich za bardzo, delikatnie nawilża.
jedyny minus to koszmarna wydajność! możliwe ze to przez konsystencje - trzeba dużo nałożyć, ale gdy ktos tak jak ja myje codziennie włosy to szkoda mu pieniedzy na kupowanie 2 razy w miesiacu tej samej odzywki, dlatego uzywam jej na przemian z innymi.
a tak swoja droga droga też nie jest ;)

Używam tego produktu od: paru miesiecy?

Dobra odzywka na codzień

Używam tej odzywki od bardzo długiego czasu. Bardzo lubię tą odżywkę do codziennej pielęgnacji. Mam włosy szorstkie, przesuszone i zniszczone. świetnie wygładza i ułatwia rozczesywanie doraźnie. Natomiast jeśli chcielibyśmy prawdziwie odżywić włosy na pewno jest do tego potrzebny kosmetyk wyższej klasy.

Na pewno za przemawia przystępna cena:)

Używam tego produktu od:trzech lat
Ilość zużytych opakowań:mnóstwo

od biedy

taka sobie.
- nie nawilża
- wygładza, ale nie w fajny sposób, włosy są sztywne i gorzej się układają.
- mam wrażenie, że wysuszyła mi końcówki
- super zapach, w końcu do fructis
- konsystencja - masakra. bardzo kiepsko się rozprowadza, a to dla mnie tragedia, bo mam włosy do łopatek i myję codziennie. opakowanie starczyło mi na jakieś 8-9 dni. a nakładałam od połowy, a co by było, jakbym chciała na całość
- jakiś plusik? bardzo dobre rozczesywanie

z odżywek wygładzających są lepsze - chociażby gliss kur asia straight lub timotei z bambusem

tej podziękujemy ;]

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu

:D

nie wierzylam, ze to mozliwe, ale wlosy rzeczywiscie sa gladkie! wlosow mam bardzo duzo, sa geste, twarde i grube, a na koncach sie wywijaly - fale. zuzylam polowe opakowania i rzeczywiscie widze roznice! teraz dokupie rowniez szampon :)

Używam tego produktu od: hmm pol roku?

byłoby dobrze, ale...

Kupiłam ją, bo na wizażu polecana jest jako produkt bezsilikonowy, a takie rzeczy baaardzo służą moim włosom;) Owszem, nawilża, nie obciąża, ale wątpię czy dałaby sobie radę z włosami zniszczonymi, na swoje chucham i dmucham, także cudów jakiś nie zauważyłam. Zużyłam, ale o wiele bardziej wolę odżywkę Elseve z cementem, po której mam włosy jak z reklamy pantene, a też nie obciąża.
Do tego beznadziejna wydajność, zużyłam ją w 5 dni przy codziennym używaniu:O Mam włosy długie, bo za zapięcie stanika, ale bez przesady, taka wydajność jest poniżej przeciętnej. Ładnie pachnie, nie spływa z włosów, łatwo się spłukuje.

Nie jest zła, można kupić, ale średnio mi podeszła.

Używam tego produktu od: używałam przez 5 dni