L'Oreal Paris, Dermo-Expertise, Visible Results, Tonik odnawiający o konsystencji żelu

Produkt o konsystencji żelu, ma za zadanie tonizować skórę, widocznie poprawiać jej wygląd i ją odnowić. Połączenie formuły Hydra-Novil, nawilżającej i delikatnie złuszczającej skórę, z witaminą C, która przywraca skórze blask i wygładza, sprawia, że tonik VISIBLE RESULTS:

- wygładza nierówności skóry i zapewnia jej jednolity wygląd,

- delikatnie złuszcza martwe komórki naskórka, które pozbawiają skórę blasku,

- zmniejsza widoczność porów.

Delikatna konsystencja żelu o świeżym zapachu zapewnia natychmiastowe, przyjemne uczucie tonizacji skóry. Nie wysusza skóry.

- Natychmiast po nałożeniu, cera jest świeża i rozświetlona;

- Skóra wygładzona i pozbawiona nieregularności;

- Skóra gładka i jedwabista w dotyku.

Skład: Aqua, Glycerin, Alcohol Denat., Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Butylene Glycol, Mel, Triethanolamine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Hexametaphosphate, Dimethiconol, Ascorbyl Glucoside, Menthoxypropanediol, Sodium Citrate, Phenoxyethanol, Disodium EDTA, Methylparaben, Propylparaben, CI 14700, CI 47005, Zapach. (FIL B7245/1).

Cena: 19 zł / 200 ml

Rewelacyjny...

Witam wszystkich...
Osobiscie jestem bardzo zadowolona z tego toniku..coprawda nie mialam okazji by dluzej z niego korzystac niz 2 tyg poniewaz zostal u przyjaciolki w Angliia ja musialam wrocic do Polski i niestety nie moge go tu znalezc...ale co do kosmetyku to skora po kilku dniach wygladala duzo lepiej..pory sie zwezily a buzke mialam gladziutka....jest poprostu IDEALNY( przynajmniej jak dla mnie) ..

p.s.Mam pytanie...moze ktos ma do niego dostep??badz sam nie uzywa??chetnie odkupie..

Używam tego produktu od: 2tygodnie

Na zawsze :)

Wprost uwielbiam ten tonik. Naprawdę...mam wrażenie, że po każdorazowym użyciu tonik wypełnia moje zmarszczki mimiczne na czole. Oczywiście to przesada :) Świetnie pachnie, ma aksamitną konsystencję, cera rzeczywiście zdaje się być rozjaśniona. Oczywiście należy go wklepywać za pomocą tego nieszczęsnego płatka kosmetycznego, a nie trzeć nim po twarzy.

Używam tego produktu od: prawie roku

niesamowity

Świetny tonik!
Podkradlam mamie, z uwagi na jego przeciwstarzeniowe dzialanie ;) Ja mam 24 lata i w sumie uzywam tylko kremow po oczy...

Mam cere tlusta, z wypryskami, blyszczaca.
Rzadko jakis krem czy tonik mi pasuje.

A ten pasuje!

Odtluszcza, ale nie wysusza, skora sie nie luszczy i nie sciaga. Nawilza, odswieza, regeneruje, matowi, zmniejsza wyraznie pory.

Buzka jest swiezutka i pachnaca:)

Konstystencja super, zapach neutralny, cena moze byc.

Maly minusik - po 3 ech godzinach skora zaczyna sie znowu przetluszczac - ale u mnie to normalne juz zwykle po 2och godzinach, wiec to i tak swietnie:)

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

depilacja zalety

Moje KWC wśród toników

Używam. Kocham. Nie oddam :)
Konsystencja super, działanie nawilżające też super. Skóra nie jest ściągnięta - to ważne. Nie jest też przesadnie śliska, chociaż to żel. Jest za to gładka i dobrze nawilżona.
Wydajny, ładnie pachnący i spełniający swoje zadanie tonik. Polecam :)Używam tego produktu od:6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: około 4

cudo :)

Mój KWC w dziedzinie toników i nawet ten alkohol w składzie mi nie przeszkadza:) Odświeża, rozjaśnia, matowi, odnawia, nawilża - cera jest wygładzona i miła w dotyku, ale nie ściągnięta. Dla mnie bomba i zamierzam pozostać mu wierną. Plusem jest także bardzo świeży, przyjemny zapach, który - jak rzadko - nie nudzi mi się wcale.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:dwa

Zadowolona

Warto spróbowac
* Buzka po nim jest idealnie oczyszczona z makijazu i z całodniowego brudku - dawno po zadnym kosmetyku nie miałam uczycia takiego oczyszczenia
* Żelowa konsystencja idealnie łaczy zalety toniuku i mleczka
* W pierwszych dniach używania zauważyłam pieczenie ale tylko w okolicach oczu i za to odejmuje gwiazdke, obecnie skóra nawet na oczach się przyzwyczaiła i nic nie piecze, nie boli
* Bardzo wydajny

Tylko po co ten alkohol w składzie??

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1/2opakowania, przy codziennym stosowaniu rano i wieczorem

Ok

Tonik spełniał swoje zadania, czyli odświeżał cerę (ale nie w jakiś spektakularny sposób, jak inne moje wcześniejsze toniki) i zmywał pozostałości makijażu. Wygładzał skórę i rzeczywiście trochę zmniejszył pory, ale też trochę czasem szczypał w skórę.
Ten tonik nie zdawał się w ogóle kończyć, używałam go raz dziennie przez ok. 5 miesięcy, najbardziej wydajny tonik jaki miałam.

Używam tego produktu od: ok. 5 miesięcy

KWC bez dwóch zdań

Działa lepiej niż niejeden krem, nawilża, ujednolica koloryt skóry, przyjemny w użytkowaniu - po prostu świetny!! Zawsze wolałam mleczka, do toników nie mogłam sie przekonać, a tutaj jest takie 2 w jednym plusy z mleczka i toniku połączone w całość. nie zawiodłam się i polecam go innym.

Używam tego produktu od: kilku tyg

mój KWC

Jest to najlepszy tonik jaki miałam.
Wspaniała konsystencja, pozwala na oszczędne używanie toniku, ale jednocześnie na dokładne zmycie makijażu, czy odświeżenie buzi. Cudownie odświeża, tonizuje, zostawia skórę z takim pudrowym efektem. Twarz wygląda po nim o wiele lepiej, jest zdrowsza, odżywiona, zadbana. Nie wyskakuje mi nic, a mam skłonności do tworzenia się zaskórników, on jednak mi je całkowicie zlikwidował! Szok! Moja cera nie była nigdy tak gładka, zdrowa i odnowiona.
Ma poza tym przyjemny zapach, jest wydajny, idealnie przygotowuje buzię do makijażu oraz do dalszych zabiegów.
W moim przypadku wszystkie obietnice producenta zostały spełnione, także ja mogę polecić tonik z czystym sercem.

Ilość zużytych opakowań: 1 i pół

Raczej dobry

uzywam tego kosmetyku od niedawna, po pierwszy zastosowaniu pojawily sie jakies male wypryski i zaczerwienienia ale juz po 4-5 uzyciach skóra przyzyczaila sie i jestem z niego zadowolona.

Nie odczułam żadnego pieczenia czy swedzenia.
Zauwazyłam ze pory sie zweziły, mam gladsza buzie.

cere mam sucha i wrazliwa a nie mialam z nim wiekszych problemow wiec raczej polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1/4

Ideał~!!!

Jak dla mnie to jest KWC!!! Nigdy nie spotkałam się z tak dobrym tonikiem, a co za tym idzie moja cera nigdy nie wyglądała tak ładnie jak teraz. Zero zanieczyszczeń, zero wyprysków, zero świecenia (przez cały dzień). Zawartośc alkoholu może podrażniać skóre tak jak np. mojej mamie, ale chociaż mam cere wrażliwą jest dla mnie idealny. Używam go rano i wieczorem, co dzień.

nie dla wrażliwców

Dostałam ten kosmetyk od siostry, bo jej nie odpowiadal. I ja też szybko go oddałam. Bardzo zaszkodził mojej wrażliwej cerze, po każdym użyciu skóra mnie piekła, poza tym szczypie w oczy. Żadnych pozytywnych stron nie zauważyłam :(

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: niedokończone