Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Eris, Pharmaceris S, Krem wybielający przebarwienia

Eris, Pharmaceris S, Krem wybielający przebarwienia

Średnia ocena użytkowników: 2 /5

Kategoria
Marka

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

:

Krem wyrównuje koloryt skóry skłonnej do nierównej pigmentacji oraz przebarwień spowodowanych wiekiem lub działaniem słońca. Zawiera skoncentrowaną dawkę naturalnej substancji roślinnej, która w skórze ulega przemianie w hydrochinon skutecznie hamujący nadmierną syntezę pigmentu. Witamina E oraz filtr UV chronią skórę przed działaniem czynników zewnętrznych. Przebarwione obszary smarować kremem 2-4 razy dziennie. Efekt wybielający jest widoczny po 4-10 tygodniach. W czasie stosowania kremu oraz 10 tygodni po zakończeniu kuracji należy unikać długotrwałego eksponowania skóry na słońcu. Opakowanie: tuba 30 ml.

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 2 /5

2 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

brak efektu

po zuzyciu jednego opakowania stwierdzialam ze chociaz nie ma zupelnie efektu wybielajacego musze od razu kupic nastepne bo chyba rzadko sie zdarza zeby efekty byly widoczne po krotkim czasie uzywania ale gdy i po zuzyciu drugiego opakowania przebarwienia ani troche sie nie wybielily dalam sobie spokoj,ja zupelnie nie widze efektu

2 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

u mnie nieskuteczny

Zużyłam dwa opakowania. Istniejące przebarwienia (pochodzenia hormonalnego) niestety nie zniknęły. <BR>Ponieważ pielęgnacyjne działanie tego kremu jest raczej słabe, trudno zrezygnować na jego rzecz z bardziej aktywnych kosmetyków. Może jest lepszy w zapobieganiu lub łagodzeniu mniejszych problemów, niż u mnie - ciekawa jestem innych opinii.<BR>Dodam, że krem ma postać lekkiej bezzapachowej emusji i dobrze się wchłania.

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  317
  produktów

  250
  recenzji

  5
  pochwał

  10,00

 2. 2

  117
  produktów

  193
  recenzji

  1
  pochwał

  6,96

 3. 3

  11
  produktów

  174
  recenzji

  0
  pochwał

  5,74

Zobacz cały ranking