Pharmaceris, Eris, Pharmaceris S, Krem wybielający przebarwienia

Pharmaceris, Eris, Pharmaceris S, Krem wybielający przebarwienia

Krem wyrównuje koloryt skóry skłonnej do nierównej pigmentacji oraz przebarwień spowodowanych wiekiem lub działaniem słońca. Zawiera skoncentrowaną dawkę naturalnej substancji roślinnej, która w skórze ulega przemianie w hydrochinon skutecznie hamujący nadmierną syntezę pigmentu. Witamina E oraz filtr UV chronią skórę przed działaniem czynników zewnętrznych. Przebarwione obszary smarować kremem 2-4 razy dziennie. Efekt wybielający jest widoczny po 4-10 tygodniach. W czasie stosowania kremu oraz 10 tygodni po zakończeniu kuracji należy unikać długotrwałego eksponowania skóry na słońcu. Opakowanie: tuba 30 ml.

brak efektu

po zuzyciu jednego opakowania stwierdzialam ze chociaz nie ma zupelnie efektu wybielajacego musze od razu kupic nastepne bo chyba rzadko sie zdarza zeby efekty byly widoczne po krotkim czasie uzywania ale gdy i po zuzyciu drugiego opakowania przebarwienia ani troche sie nie wybielily dalam sobie spokoj,ja zupelnie nie widze efektu

u mnie nieskuteczny

Zużyłam dwa opakowania. Istniejące przebarwienia (pochodzenia hormonalnego) niestety nie zniknęły. <BR>Ponieważ pielęgnacyjne działanie tego kremu jest raczej słabe, trudno zrezygnować na jego rzecz z bardziej aktywnych kosmetyków. Może jest lepszy w zapobieganiu lub łagodzeniu mniejszych problemów, niż u mnie - ciekawa jestem innych opinii.<BR>Dodam, że krem ma postać lekkiej bezzapachowej emusji i dobrze się wchłania.