Deep Cleansing Scrub [Gommage nettoyant profond] Peeling złuszczająco-oczyszczający

Peeling dla wszystkich rodzajów cery, szczególnie polecany dla skóry suchej. Jest różowy, w przezroczystym opakowaniu, posiada różnorodne ścierające drobinki i mocny, kwiatowy zapach. Testowany dermatologicznie.

Cena: 20 zł / 40 ml, xx zł / 75 ml

Bardzo dobry,ale trzeba uważać

Bardzo dobry peeling, jednak nie polecałabym go do suchych, delikatnych cer. Ma dość mocne drobinki ścierające i jest bardzo skuteczny, jednak przy mojej naczynkowej cerze czuję, że muszę z nim uważać. Zapach, konsystecja i wydajność bez zarzutu. To skuteczny, dość mocny peeling.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 (duża objętość)

Miło wspominam

Używałam tego peelingu jakiś czas temu. Miałam wersję 40-mililitrową. Mimo małej pojeności kosmetyk służył mi długi czas.
Jest wydajny. Bałam się, że tubka skończy mi się po kilku użyciach. Drobinki ścierają jak należy. Nie ma mowy o podrażnieniu czy pieczeniu. Po użyciu buzia jest zdrowo zaróżowiona i zrelaksowana, promienieje blaskiem :)
Peeling wygładza i złuszcza małe nierówności. Przy regularnym stosowaniu trwale je usuwa.
Drobinki są stosunkowo niewielkie, ale ostre ( nie za ostre :D )
Uważam, że kosmetyk nadaje się także do wrażliwej cery. Mimo moich wrażliwych policzków obyło się bez zaczerwienienia :)

Używam tego kosmetyku uzywałam rok temu przez 2 miesiące
ilość zużytych opakowań: 1