Pantene Pro-V, Flexible (lakier do włosów)

Pantene Pro-V, Flexible (lakier do włosów)

Zapewnia komfort, naturalny wygląd i elastyczność utrwalonej na cały dzień fryzury. Po użyciu włosy pozostają miękkie i lśniące.
Dostępny w wersji mocno i bardzo mocno utrwalającej.

zł / 250 ml

taki sobie lakier

Użyłam z 3 opakowania dopóki nie wypróbowałam innego który jak na razie jest moim kwc(got2be megalomania)
Mam inne opakowanie ale to ten sam lakier. Dość dobrze utrwala jednak za duża ilość powoduje matowienie i ciężkie do rozczesania stronki. Atomizer nie idealny jednak w porównaniu z innymi delikatny. Dobrze sprawdzał się do lekkich fryzur ala "nieład". Zapach hmm na początku nie przeszkadzał, taki typowo lakierowy, bez jakiejś konkretnej nuty zapachowej jednak po 2 opakowaniach zaczął robić się męczący. Dość długo utrzymuje się w miejscu psikania, wchodzi do nosa i ust(gorzki smak). Jestem migrenowcem wrażliwym na zapachy i ten lakier zyskał miano "zapalnika" po takim czasie stosowaniaUżywam tego produktu od:hmm 5-6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:3- w nagłych wypadkach jeśli nie będzie mojego pewnie zakupię ten

jeden z lepszych

lakier pięknie pachnie, jak szampony tej firmy. pewnie nie każdemu taki zapach odpowiada, ale ja bardzo go lubię. nie skleja włosów, nie obciąża, fryzura po użyciu wygląda naprawdę naturalnie, po rozczesaniu włosów, po lakierze nie ma śladu.

Bardzo polecam

Lakier ten odkryła moja mama. Miała ona w zanadrzu już wiele innych ale ten okazał się najlepszy. Za jej namową wypróbowałam. Na początku bardzo mnie przytłumił jego zapach - można się zadusić! Ale potem ustał. Z czasem można się do niego przyzwyczaić. Odkryłam też, że inne lakiery pachną nawet gorzej, chociażby sam Loreal. Ale nie zapach jest tu najważniejszy. Lakier bardzo dobrze utrwala i nie skleja włosów. Wyglądają na zdrowe i błyszczące. Produkt spełnia obietnice producenta.

Dieta na AZS

lakier

Szybko i łatwo utrwala każdą fryzurę. Wygładza włosy, są puszyste i ładnie pachną. Nie skleja, daje naturalny efekt.Bardzo wydajny za średnią cenę.

Używam tego produktu od:rok

najlepszy.

To mój pierwszy i zarazem ulubiony lakier do włosów :) Świetnie utrwala fryzurę, ale nie utwardza jej. Włosy dalej są miękkie i sprężyste. Jest wydajny. W zasadzie dla mnie nie ma wad.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Mój ci on :]

Same plusy - wydajny, przystępna cena, utrwala fryzurę na dobrych kilka godzin, nie sklejając bezczelnie włosków, tylko pozwala im wyglądać naturalnie :) Nawet pod koniec dnia fryzurka nie przyklapuje się jak po innych lakierach.
Jeden z najlepszych ogólnie dostępnych lakierów.

Spelnia obietnice

Krótko i na temat...lakier utrzymuje fryzurę przez caly dzien ( a nawet i na drugi dzien ) w dobrym stanie, nie skleja wlosów, sprawia, ze fryzura jest spręzysta. Ma mily zapach, jest wydajny i niedrogi. Polecam:)

Spełnia obietnice

Rany julek, zgłosiłam, używam z zapałem a nie oceniłam!
Świetny lakier, klasyk. Robi dokładnie to, co obiecuje: trzyma fryzurę w nadanym kształcie, ale nie skleja i nie tworzy "kasku" na głowie, włosy pozostają dość elastyczne (choć naturalnie nie sypkie).
Dopóki parametry wiatru i wilgoci w powietrzu nie przekraczają rozsądnych granic (tzn. nie leje tak, żeby spływał nam tusz i nie wieje tak, że wygina rzęsy na lewą stronę), fryzura trzyma się bardzo dobrze także w plenerze.

Dodam jeszcze tylko, że moja fryzura jest naprawdę prościutka, gładka, trochę wystrzępiona. Zadaniem lakieru jest pomóc mi w utrzymaniu gładkości i zaczesanej na bok grzywki na swoim miejscu. Nie wiem, jak radziłby sobie z bardziej wymyślnymi fryzami...

Mam wrażenie, że lekko nabłyszcza, nie zauważyłam też spustoszenia na głowie w trakcie używania, czyli nie przesusza bardziej niż inne.