ZILA, Gloss Nail Polish (Kremowy lakier do paznokci)

ZILA, Gloss Nail Polish (Kremowy lakier do paznokci)

ZILA Gloss to linia błyszczących, klasycznych lakierów do paznokci o czystych kolorach stworzona z myślą o kobietach, które uwielbiają klasykę. Czysty, niczym nie zmącony pigment zamknięty w buteleczce odpowiada za szklistą taflę koloru na paznokciach. Bajecznie prosta aplikacja pozwala na ekspresowy manicure w kilka minut. Lakiery nie posiadają formaldehydu, toluenu ani DBP.

śliczna czerwień z różowym odcieniem

Mam akurat ten odcień ze zdjęcia (105 Jasper). Bardzo mi się spodobał kolor - czerwony, ale z takim różowym, malinowym odcieniem. Mam chłodną karnację, czysta czerwień źle na mnie wygląda, ta jest idealna. Pędzelek jest wąski, bardzo dobrze pracuje się nim przy skórkach. Konsystencja w sam raz, nie za gęsta, nie za rzadka. Lakier schnie bardzo szybko, choć ja i tak wszystkie lakiery traktuję Insta Dri. Trwałość kilka dni, pod koniec końcówki lekko starte. Zmywa się łatwo, nie barwi płytki na żółto, jak niektóre ciemne lakiery.

Bardzo przyjemny

Lakier marki ZILA, seria GLOSS jest bardzo przyjemny w aplikacji - wystarczą dwie niezbyt grube warstwy do pełnego krycia. Schnie szybko i jest trwały. Nie zawiera szkodliwych substancji (formaldehyd itp.). Ja mam kolor oznaczony numerem 101 i jestem z niego bardzo zadowolona:)