Eris, Pharmaceris S, Preparat z olejkiem z drzewa herbacianego i witaminami E i F

Preparat z olejkiem z drzewa herbacianego i witaminami E i F chroni i pielęgnuje popękany i spierzchnięty naskórek ust, twarzy, rąk i całego ciała. Dzięki zawartości ichtiolu o właściwościach kojących, antybakteryjnych i antygrzybicznych, krem łagodzi podrażnienia. Połączenie ichtiolu z olejkiem z drzewa herbacianego wzmacnia działanie łagodzące. Poprzez zawartość lanoliny i witaminy E krem przyspiesza regenerację uszkodzonego naskórka. Krem zawiera witaminę F, regulującą gospodarkę lipidową skóry, natłuszcza i nawilża, czyniąc ją gładką i miłą w dotyku. Pozostawia delikatny film, który chroni przed szkodliwym działaniem słońca, wiatru i mrozu, a także detergentów. Po zastosowaniu preparatu znika uczucie szorstkości i suchości. Efekty są widoczne po pierwszym użyciu. Zalecany jako intensywna kuracja dla popękanej i spierzchniętej skóry.

Skuteczny!

Rewelacyjny kosmetyk leczniczy! Ja używam go głównie na spierzchnięte wargi, ewentualnie punktowo, na przesuszone miejsca, głownie na twarzy. Jest niebywale skuteczny oraz niesamowicie wydajny - tubkę tego preparatu posiadam już od ponad roku, a ona nadal ma swój ciężar:)

Oceniam na 5.00

Zgadzam sie z Systematica co do oceny preparatu, ja tez od niego zaczelam znajomosc z ta seria. Mi bardzo pomogl w straszliwym przesuszeniu, a tym samym luszczeniu sie naskorka na twarzy, gdy bylam w ciazy. Naprawde efekt bylo widac juz po jednokrotnym uzyciu. Bardzo pomocny rowniez przy przesuszonych i sperzchnietych ustach. Choc tez uwazam, ze raczej jest to lek niz kosmetyk ze wzgledu na zapach i bardzo swiecaca sie skore po zastosowaniu. Ale w naglacych przypadkach, jak dla mnie, jedyny skuteczny.

Trzeba mieć

Fantastyczny preparat o wszechstronnym zastosowaniu; od którego zaczęłam moją znajomość z serią Pharmaceris i który zachęcił mnie do wypróbowania innych produktów.<BR>Zaskarbił sobie moją wdzięczność lecząc łuszczące się, swędzące strupki, które porobiły mi się na głowie i u nasady włosów po farbie Belle Color - nic innego nie chciało pomóc. Fajnie zmiękcza też szorstką skórę na łokciach, łagodzi różne podrażnienia. Trzeba mieć.