Brilliant Bronze, Self-Tanning Emulsion (Emulsja samoopalająca do twarzy i ciała - efekt świetlistej opalenizny)

Zgłaszająca osoba: neuilly

Odżywcza emulsja/krem samoopalający do twarzy i ciała. Kreuje piękną brązową, zdrową i trwałą opaleniznę bez udziału słońca. Zawiera filtry ochronne przeciw promieniowaniu UVA/UVB. Olejek palmowy, witamina E, thiotauryna intensywnie nawilżają i wygładzają skórę twarzy i ciała. Samoopalacz w przeciwieństwie do wielu innych obecnych na naszym rynku jest pozbawiony złotych drobinek i jest całkowicie biały.

Skład: aqua, cyclomethicone, butylene glycol, diisopropyl sebacate, dimethicone, behenyl alcohol, glycerin, glyceryl stearate, stearyl alcohol, PEG - 60 glyceryl isostearate, poloxamer 184, dipotassium glycerhizate, yhiotaurine, scutellaria baicalensis extract, hydrogenated palm oil, PEG - 5 glyceryl stearate, palm kernel oil, palm oil, alcohol, disodium edta, sodium metabisulfite, tocopherol, citric acid, phenoxyethanol, methylparaben, ethylparaben, fragrance, dihydroxyacetone

śmierdzi i trochę opala

tak jak poprzedni-czka uważam że zapach nie do zniesienia, wcześniej używałam lancome i efekt był dużo lepszy, jeśli chodzi o plusy to wymienię tu efekt koloru od momentu aplikacji - ponieważ ma kolor brązowy.
Namówiła mnie no to cudo nie cudne ekspedientka reprezentująca shiseido:)

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:pierwsze w trakcie i koszu

śmierdzi

Zawiodlam się na tym produkcie. Kolor opalenizny może i ladny, ale nie uzywam go na twarz, jedynie na nogi, ponieważ nie mogę znieść jego zapachu! Mieszam bo z balsamem wówczas daje delikatną opaleniznę.
Zdecydowanie bardziej wolę Diora.

cudowny

Samoopalacz Shiseido kupiłam jeszcze za starych dobrych czasów na Truskawie, kiedy to dolar był bajecznie tani.

Samoopalacze testuję już od paru dobrych lat - nie używam ich regularnie (głownie wiosną, czasem zimą). Kiedyś w przypływie gotówki i potrzebie posiadania czegoś ekstra skusiłam się na ten samoopalacz. Zakupiłam go z myślą o stosowaniu na twarz, jednak po kilku pierwszych użyciach nie byłam zadowolona (mimo braku smug i plam). Efekt był dość mocny a kolor nie współgrał zupełnie z moją karnacją. Dlatego też przez dłuższy czas leżał nieużywany w kącie szafki. Całkiem niedawno przypomniałam sobie o nim i zaczęłam namiętnie stosować do ciała - tu efekt był piorunujący. Piękna, złota, intensywna opalenizna (mimo mieszania go pół na pół z balsamem) , zero plam, zero smug, równe ścieranie, długotrwały efekt.
Gorąco polecam!

Używam tego produktu od: kilka lat

masaz shiseido

delikatny

Pozostawia delikatna i nienatretna opalenizne. Nie smierdzi, dobrze go rozsmarowac i ladnie sie wchlania.
Aby uzyskac mocniejszy, letni odcien opalenizny trzeba go uzyc czesciej niz raz na 3 dni. Gdyby nie ta jego delikatnosc bylby idealem. Ogolnie bardzo dobry, luksusowy kosmetyk.

Uzywalam samoopalaczy Diora, Lancome i Clarinsa. Ten jest najdelikatniejszy w dzialaniu i najladniej pachnie.

Nie ma zadnych drobinek.
Wydajny. Uzywam na twarz i dekold od marca tamtego roku. Wlasnie sie skonczyl

Używam tego produktu od:9 miesiecy

dobry

Mam jasna karnacje i musze przyznac ze bardzo ładnie "opala" mi korpus:) nie radzi sobie natomiast z nogami. Smaruje się nim na noc jednak pomimo odczekania parunastu minut na wchłonięcie, zostają zacieki i białe place.

Prawie niewyczuwalny zapach co jest zdecydowanym atutem. Schodzi w miare równomiernie, kolor jest dośc naturalny, ale z pewnością nie jest to mój ideał.

Nie wiem czy sa jeszcze inne wersje, ale moj egzemplarz jest bez drobinek.

Używam tego produktu od:1 miesiac

po prostu

czym rozni sie od innych samoopalaczy???CENA tylko i wylacznie.bo..posiada wszystkie cechy typowego samoopalacza:smierdzi O!!!!,szybko schodzi, po kilku dniach pojawiaja sie cetki na skorze, mega zacieki na dekolcie, i wogole zacieki jak sie czlowiek nie przylozy.nie wiem jak mogl dostac 5 gwiazdek.jest taki zwyczajny!!!

Używam tego produktu od:2 mies

świetny!!

najlepszy samoopalacz jakiego kiedykolwiek używałam, mam wersje dla ciemnej karnacji daje naturalny czekoladowy odcień opalenizny drobinki ślicznie rozświertlają, nie zatyka porów i nie wysusza buzi, zawiera substancje pielęgnujące, co najwazniejsze nie robi plam gdy schodzi i jest bardzo wydajny wystarczą dwie kropeczki do rozsmarowania na całej buźce! naprawde warto, z pewnością kupie jeszcze nie jedno opakowanie :)

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Swietny

samoopacz jest swietny.Ani za ciemny ani za jasny.Nie śmierdzi,nie wysusza skóry.Probowałam innych ale ten jest najlepszy.Samoopalacz ten ma przewage nad innymi,nie szczypie w oczy jak inne,dlugo utrzymuje sie na skórze.Nie wyobrażam sobie lepszego amoopacza.Inne tez sa nie złe ale ten jest najlepszy.Nie ma żadnych drobinek,ktore sie swieca a nie każdy to lubi.Wchlania sie szybko,nie robi smug.No i wogole super

Używam tego produktu od:roku

cudo !!!

świetny samoopalacz, który jako jeden z niewielu praktycznie po nałożeniu daje naturalny kolor opalenizny podkreślony złotymi drobinkami - które przecudownie rozświetlają twarz lub ciało - w zależności od miejsca zastosowania.

Polecam ze względu na konsystencje lekką i "nietłustą" , ze wzgledu na bardzo naturalny efekt, brak zacieków , przyjemny zapach ... i te złote drobinki !

Używam tego produktu od: MIESIĄCA

Najlepszy samoopalacz

Stosowałam już wiele samoopalaczy m.in. daxa, loreala, avonu, dopiero ten nadal skórze naturalny odcień opalenizny i przy tym nie zostawia zacieków i oczywiście nie śmierdzi.Ciułałam na niego pieniadze, ale było warto.

*****

To mój tegoroczny hit i odkrycie wśród samoopalaczy . Jest bardzo przyjemny w użyciu - lekka kremowa konsystencja nawilża , zmiękcza przyjemnie skórę podczas aplikacji ( cerom przetłuszczającym się , problematycznym ta konsystencja może nie odpowiadać ) Po kilku minutach wchłania się całkowicie pozostawiając skórę bardzo gładką w dotyku . Ma przyjemny , delikatny kwiatowy zapach . Samoopalacz jest biały , pozbawiony złotych drobinek - ale nie pozostawia smug . Nie zdarzyło mi się to w przypadku nałożenia tego samoopalacza mimo podejrzeń i obaw dosłownie ani razu (!) . Kolor - bardzo naturalny , wakacyjny jasny brąz ( żadnych żółtych czy pomarańczowych odcieni ) . Trwały , nie wysusza , nie podrażnia , schodzi równomiernie , nie pozostawia plam na poduszce ( jeżeli używa się go na noc ) . Zaskakująco pielęgnuje skórę , skóra z każdą aplikacją robi się coraz gładsza . Bardzo mi odpowiada . Nie zamienię go na razie na żaden inny . Wydajny . Tubka poręczna choć niestabilna . Pojemność mogłaby być jednak większa - jest tu tylko 100 ml ( inne samoopalacze przeznaczone do twarzy i ciała mają z reguły 125 ml ) . Dla mojej skóry i koloru cery jest to samoopalacz doskonały . Maksiorek *