Nail Control System 1 Protein Nail Hardener - soft, weak nails

Nail Control System 1 Protein Nail Hardener - soft, weak nails

Zgłaszająca osoba: neuilly

Odżywka w lakierze do paznokci cienkich i miękkich. Wzmacnia płytkę dzięki zawartości hydrolizowanych protein oraz wapnia. Paznokcie w krótkim czasie stają się mocne i stabilne. Nakłada się warstwowo na czyste paznokcie codziennie lub co najmniej 2 razy w tygodniu. Zmywać tylko zmywaczem bez acetonu.

Skład: ethyl acetate, butyl acetate, isopropyl alcohol, cellulose acetate butyrate, sucrose acetate butyrate, phthalic anhydride / trimellitic anhydride, glycol copolymer, camphor, aqua, formaldehyde, benzophenone - 3, triticum vulgare, calcium pantothenate, CI 77510, CI 60725

Cena: 44 zł / 11 ml

Nigdy WięceJJJ

Zawiodłam się na tej odżywce. Miałam Nadzieje że dobrze wydałam pieniądze bo kosztuje sporo. A tu lipa. Moje paznokcie nic a nic nie wyglądają lepiej po tymcudzie. Więcej się nie skuszę na tą odżywe. Dużo lepsza jest SH Triple Strong.

Cud !!!

I pomyslec, ze wyrzucilam tyle kasy na Sally Hansen, ktorej odzywki nie pomogly nic a nic a wrecz przesuszyly mi plytke paznokciowa!!!
Odzywka Alessandro jest cudowna- cienkie i slabe paznockie po 4 tyg staly sie twarde jak stal, wypukle grubsze, dodatkowo plytka jest super nawilzona(blyszczaca) a koncoweczki bialusienkie!!
mam wreszcie dlugie zdrowe paznokcie! Naprawde polecam!

****

W moim przypadku zadziałał - stosuję go trzy razy w tygodniu . Lakier - odżywka ma tylko jedną wadę : trochę zbyt długo schnie i pozostaje ,, miękki '' na paznkociach - bardzo łatwo można porysować w ciągu dnia ten lakier a co za tym idzie trzeba jeszcze częściej robić manicure co w przypadku francuskiego zajmuje kawał czasu :/ . Najważniejsze , że działa . Widocznie wzmacnia i pogrubia paznokcie . Ma bardzo intensywny połysk .