Soin Hydratant, Thalgomarine Essential Moisture Mask, Maska intensywnie nawilżająca

Nawilżająca maseczka na bazie kremowej, nie zawiera liposomów. Przeznaczona do pielęgnacji skóry suchej i odwodnionej. Bogata w witaminy, doskonale nawilża i rewitalizuje skórę.

Aktywne składniki:

- naturalny, desaminowany kolagen morski - podnosi i utrzymuje poziom wody w skórze.

- chityna - działa nawilżająco,

- witamina F - rewitalizuje skórę.

Pupka niemowlaka w tubce.

To spory skrót myślowy, ale zapewne dla wszystkich zrozumiały.
Maseczka jest absolutnie genialna!
Ma kremową, miłą konsystencję, delikatny zapach, a jej działanie na przesuszoną skórę jest zbawienne.
Tania nie jest, ale też jej działanie jest co najmniej tyle razy lepsze, niż innych, ile i cena wyższa.
Nawilża, wygładza, odpręża, uodparnia na czynniki pogodowe, stymuluje skórę do naturalnej odnowy, łagodzi podrażnienia, upiększa po prostu!
Nie sprząta mieszkania, ale po co? Z taką śliczną buzią aż żal w domu siedzieć!

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy

dobra

Mam słabość do kosmetyków Thalgo, dlatego zakupiłam tą maseczę.
Dość dobrze nawilża, niestety w moim przypadku ten efekt jest krótkotrwały, musiałabym jej używać prawie codziennie, żeby bylo super.
Maseczka ma bardzo delikatna i aksamitną konsystencję i pięknie pachnie. Wydajna.

supe, ekstra, rewelacja!!

po prostu doskonala!! Dla mojej uzuszonej i wrazliwej cery jest wspaniała. Naprawde polecam. Super nawilza, wygladza i jest bardzo delikatna, a przy tym kremowa i taka milutka :) uzywalam juz roznych masek, a kupuje z gornych polek, ale ta jest najlepsza!! :) moim zdaniem warta kazdej kwoty, przeciez skore ma sie tylko jedna !! POLECAM!!!!