Initiale Marine, Wrinkle Control Smoothing Concentrate (Intensywny koncentrat przeciwzmarszczkowy)

Intensywne serum głęboko wygładzające jest autentycznym stymulatorem komórkowym. Odżywia, za pomocą składnika Initiale Marine, pomaga utrzymać skórze młody wygląd. Skóra staje się bardziej napięta, odzyskuje siły witalne i blask.

Aktywne składniki:

- ekstrakt z algi Padina Pavonica - rodzaj brązowej algi, która jest otoczona materią podobną do naszej substancji międzykomórkowej. Ta substancja rozpoznawalna jest przez nasze komórki i zwana syntetycznym GAG. Pomaga utrzymać skórze młody wygląd, wygładza skórę dodaje jej siły i witalności,

- Matrixyl - regeneruje włókna kolagenowe, podnosi i utrzymuje poziom nawilżenia,

- wyciąg z pączków buku - powoduje wzrost energii komórkowej, wygładza skórę.

Dobry, ale bez rewelacji

Serum ma lekką, wodnistą konsystencję i dość przyjemny zapach. Rozprowadza się łatwo, ale niestety słabo wchłania, tylko dość długo lepi się na skórze. Plusem jest dobre nawilżenie i nasycenie skóry wilgocią. Rano buzia jest świeża, gładka bez załamań i zagnieceń, ale myślę,że ten sam efekt mozna uzyskać po uzyciu dobrego kremu nawilżającego. Przyzwoity kosmetyk, ale nie wart swojej ceny.

Używam tego produktu od:miesiąca