Kneipp, Pielęgnujący żel pod prysznic `Egzotyczna pokusa`

Pielęgnujący żel pod prysznic Egzotyczna Pokusa marki Kneipp to aksamitny i kremowy nawilżający płyn pod prysznic, wzbogacony w olejek eteryczny z kwiatów ylang-ylang, który wpływa odprężająco i stymulująco na dobre samopoczucie. Zawiera masło shea, które wygładza skórę nie pozostawiając tłustego filmu. Bogate, nawilżające olejki pozostawiają skórę miękką, gładką i delikatnie pachnącą. Nie zawiera mydeł alkalicznych, pH neutralne dla skóry.

Kiepski żel pod prysznic

Zapach tego żelu pod prysznic jest bardzo nieprzyjemny. Nie jestem również zachwycona jego konsystencją gdyż jest dosyć lejąca. Natomiast wydajność produktu jest ok.

Kneipp, Pielęgnujący żel pod prysznic `Egzotyczna pokusa`

Kneipp, Pielęgnujący żel pod prysznic `Egzotyczna pokusa` jest spoko produktem, po którym nie występuje problem z suchą skórą, w połączeniu z olejkami od tej firmy świetnie się komponuje.

Gładka skóra

Jak większość kobiet w pierwszej kolejności zwracam uwagę na zapach kosmetyków. Ten niestety nie przypadł mi do gustu, jest bardzo mocny i kwiatowy a ja wolę owocowe zapachy, ale czytałam opinie innych osób i zapach bardzo im się podobał, to kwestia indywidualnych preferencji. Na szczęście nie utrzymuje się na skórze. Konsystencja jak na żel pod prysznic jest dość gęsta i bardzo, bardzo kremowa w białym kolorze. Moim zdaniem słusznie przyznano temu żeli miano PIELĘGNUJĄCEGO. Oprócz właściwości myjących i oczyszczających, w których się super sprawdza, bardzo pozytywnie wpływa na skórę. Nie wysusza i nie podrażnia do tego świetnie się pieni. Po kąpieli moja skora jest aksamitnie gładka i czuję jakby była nawilżona, taka miękka w dotyku. Aż można zapomnieć o balsamie.

Plusy:
-gęsta i kemowa konsystencja,
-dobrze oczyszcza,
- nie wysusza,
-pozostawia gładką i miękką skórę,
-lekko nawilża,
-wydajny.

Minusy:
-zapach.

Cena ok 12,99zł

Do kupienia w Rossmannie