Star Set Single Eyeshadow (gwiaździsty cień do powiek, pojedynczy)

Star Set Single Eyeshadow (gwiaździsty cień do powiek, pojedynczy)

Aksamitny, trwały, przyjemny w aplikacji cień, dostępny w wielu pięknych kolorach, matowych, perłowych i o metalicznym połysku. Można nakładać na sucho lub na mokro. Forma mikronizowanych drobinek sprawia, że cień idealnie przylega do powieki i nie gromadzi się w jej załamaniach.

Cena: 25 zł / 2 g

Intensyny kolor :)

Mam kolor nr 111 - jest to bardzo intensywny róż (nie tylko w pudełeczku, ale też na powiece :D).

Konsystencją przypomina mi cienie Isadory: jest bardzo miękki, miałki, ale zbija się w takie drobniutkie kuleczki, trzeba go dobrze rozetrzeć na powiece, by nie powstały plamy. Na li przypudrowanych powiekach utrzymuje się przyzwoicie, a z bazą to już cały dzień.

w proch się obrócił

kolory śliczne, ale co z tego.

przez pół godziny wybierałam w Galerii Centrum "ładny śliwkowy cień" - a kiedy przytargałam go do domu był już pyłem. Nie rzucałam torebką.. tylko szłam energicznie.

starałam się pomalować niepokruszonym kawałkiem cienia - strasznie się osypuje. być może malowanie pacynką znosi, ale z pędzelka spada zasypując twarz. nigdy wcześniej żaden cień mi się nie osypywał..

nie polecam - są lepsze: IsaDory, Maybelline, Bourjouis, Givenchy.. chyba nawet Inglot :)

Zostalam fanką! (do czasu..)

Dawno nie trafiłam na tak piękne kolory cieni! Każdy jest śliczny, trudno było mi się zdecydować na tylko dwa. Mienią się i opalizują, pigmentu jest w sam raz, by pojedyncza warstwa była niemal niewidoczna, dla bardziej intensywnego efektu można dodawać kolejne warstwy, kolor jest wówczas niezwykle wyrazisty.
Faktycznie idealnie się trzymają, cały dzień i dłużej ;) Zero zbierania się w załamaniu powieki, także bez bazy pod makijaż.
Jak na taką jakość, cena wydaje mi się zupełnie niewygórowana, wiele droższych cieni wypada przy Lumene słabiutko.

UPDATE: 4.11.2004 Muszę zabrać 2*, bo sprawa jest poważna: otóż cienie nieco wysuszają skórę. Nie miałam takiego wrażenia przy żadnych innych, powieka pod koniec dnia bywa "wymęczona" i błaga o porcję kremu, choć może to ja się po prostu starzeję, a cienie niewinne? ;)
No i faktycznie się pokruszyły, oba kolory, znacznie mi to utrudnia nakładanie. :(