Pharmaceris S, Łagodna kuracja złuszczająca - preparat salicylowy

Pharmaceris S, Łagodna kuracja złuszczająca - preparat salicylowy

Preparat przeznaczony jest do pielęgnacji skóry ze skłonnością do nieprawidłowego rogowacenia naskórka i podrażnień oraz dla skóry, na której niezależnie od wieku, tworzą się zaskórniki i inne zmiany trądzikowe. Zawiera specjalną formę kwasu salicylowego, która uaktywnia się przy zetknięciu ze skórą i pozwala na jej delikatne złuszczanie. W widoczny sposób wygładza skórę, zmniejsza skłonność do wykwitów i ślady po nich. Likwiduje ziemistoszary koloryt skóry. Polecany dla cery z objawami trądzika w postaci łojotoku, wykwitów, grudek i zaskórników. Preparat należy stosować wieczorem, po dokładnym oczyszczeniu skóry i zmyć rano letnią wodą. Opakowanie: tuba 50 ml

Nie dla mnie

Zupełnie mi nie odpowiada. Dziwna galaretowata konsystencja, która kompletnie nie chce sie wchłonąć, nie sposób też jej rozprowadzić na twarzy, bo zbija się w kulki. Okropny zapach. Efekt po stosowaniu żaden, po prostu żaden. Nie kupię go więcej.

mieszane uczucia

Na pewno nie jest to specyfik dla niecierpliwych, a także dla tych, których trapią mocne przebarwienia. Ja miałam czerwone plamki-pamiątki po pryszczach, które ciągle mi się pojawiają i w taki spsób się goją. Pierwsze efekty stosowania tego preparatu były widoczne dopiero po miesiącu- zaczerwienienia jakby zblakły, wyrównał się jako tako koloryt skóry. Trudno jest mi ocenić ten kosmetyk- nazwa sama wskazuje,że kuracja jest łagodna i że ekspresowych cudów ( o ile w ogóle) nie należy oczekiwać.Ogólnie polecam dla osób z niewielkimi problemami.

polecam na blizny

odkąd pamiętam miałam problemy z cerą..gdy w końcu udało mi sie op kuracji hormonalnej zlikwidować trądzik, pojawił się kolejny problem w postaci blizn i przebarwień..stosowałam rózne apteczne specyfiki bez skutku. w końcu trafiłam na preparat salicylowy Erisa..I to był strzał w dziesiątkę..używam go od jakiegoś czasu przez dwa tygodnie na noc, potem robię dwutygodniową przerwę..I znowu dwa tygodnie na noc...U mnie działa..Skóra twarzy jest widocznie jaśniejsza, zniknęły przebarwienia...A i wypryski już się nie pojawiają..Polecam

depilacja ciąża

cudowny lek

Uratował moją twarz po tym, jak ją zaatakowały okropne stwory nie z tego świata. Sprawił, że pryszcze szybciej znikały, ślady po nich (blizny różnej głębokości i sine plamki) stawały się po każdym użyciu płytsze i jaśniejsze, i w ogóle moje koleżanki ciągle się dopytywały co ja takiego używam, że moja twarz tak dobrze wygląda (widziały mnie w szczytowej fazie ataku i jakiś niecały miesiąc po tym, jak zaczęłam używać preparatu, więc miały porównanie). Naprawdę warto spróbować, chociaż niestety na mojego brata i moją koleżankę, którym ten specyfik poleciłam, w ogóle nie zadziałał. Jak dla mnie to on jest idealny i z całego serca polecam jego przetestowanie, bo naprawdę warto sprawdzić czy zadziała. A napewno nie zaszkodzi, więc niewiele (po za stratą 20 zł) się ryzykuje. Oprócz tego jest wygodny w eksploatacji i przeźroczysty, przez co prawie niewidoczny na twarzy (nie licząc połysku jaki zazwyczaj zostawia żel).

żadnych efektów

Chcąc złuszczyć wierzchnią warstwę naskórka i "wypięknieć" sięgnęłam najpierw po łagodny specyfik, czyli Pharmaceris Prpearat Salicylowy. Niestety albo moja skóra okaząła się zbyt "pancerna" albo kosmetyk jest zbyt łagodny, ponieważ żadnych efektów nie odczułam (tak jak po silniejszym aptecznym specyfiku, po który sięgnęłam później).

nie dla mojej skóry

Mam grubą, zanieczyszczoną skórę, której podstawową pielęgnacją jest złuszczanie i nawilżanie - i - ten preparat w moim przypadku był nijaki. Nie zauważyłam żadnych zmian - ani na lepsze, ani na gorsze. Zużyłam jedną tubkę i nie wpadłam jeszcze na pomysł, żeby się w niego ponownie zaopatrzyć. Być może dla mnie jest "za" łagodny. <BR>Rzeczywiście pozostawiał na buzi "warstwę" po nałożeniu, ale kremowi na noc to się wybacza, byle rano było cos widać.<BR>W moim przypadku strata czasu i pieniędzy.

Oceniam na 3.00

Preparat wygodny w uzyciu, jednak jak juz kiedys pisalam w jakims poscie, pozostawia swiecaca i lekko klejaca sie warstwe, raczej do stosowania na specjalne problemy jako lek niz dla przyjemnosci (ale tez jest to zadanie tej serii). Dzialanie zluszczajace natomiast, tak jak kiedys pisala Basia, zalezy wydaje mi sie od indywidualnych predyspozycji skory, u mnie bylo widoczne, choc dosc lekkie, takze czesto stosowalam ten preparat zamiast peelingu. Rano natomiast wystepowalo u mnie najczesciej zaczerwienienie twarzy, ktore jednak dosc szybko mijalo (zanim wyszlam z domu). Ogolnie z przedzialu 3, 4 gwiazdki.

Oceniam na 3.00

Na moje pancerne plecy - poza początkową poprawą - nie pomógł, ale sądzę, że jest to w ogóle dobry kosmetyk, choć łagodny.Dodaję:Ponieważ moja twarz przeżyła na jesieni najgorszy okres w swoim istnieniu, zastosowałam ten preparat (przy okazji potraktowałam nim znowu plecy). I pomogło (tam razem na plecy też), po ok. 2 tygodniach stosowania (plecy - codziennie, twarz - 3 dni w tygodniu). Przebarwienia zjaśniały, niestety nie zniknęły tak, jak bym chciała, ale jest znacznie lepiej.

dobra alternatywa dla peelingu

Dobra propozycja dla alergików i posiadaczy trądziku - preparat działa łagodnie, można regulować sobie siłę efektu złuszczania poprzez częstość zastosowania. Dodatkowo można używać maseczki peel-off, która usunie martwe komórki. Jedna wada: na opakowaniu nigdzie nie znalazłam informacji, jak długo trzymać preparat na twarzy; dopiero ze strony internetowej Eris dowiedziałam się, że należy pozostawić go na twarzy na całą noc i zmyć dopiero rano.

Oceniam na 3.00

Dla mojej skóry okazał się mało skuteczny,bo wcześniej używałam preparatów z BHA w większym stężeniu.Ale dla odświeżenia karnacji dla tych którzy nie stosowali środków z kwasami dobry(jak nazwa wskazuje-ŁAGODNA kuracja złuszczająca).