Dior Jewel Collection, Maquillage precieux pour les yeux (paleta do makijażu oczu)

Zgłaszająca osoba: neuilly

Tej jesieni twarze kobiet rozpromienieją. I to jak ! Rozbłyśniemy luksusową ekstrawagancją iskrzącego złota, magią kamieni szlachetnych i migotaniem diamentów. Wkroczymy w świat makijażu oślepiającego blaskiem drogocennych kamieni, wyszukanego jak wytworna biżuteria. Ja nie potrafiłam się oprzeć zestawowi 002 amethysts.

Skład: talc, nylon - 12, zincstearate, octylododecyl stearoyl stearate, isononyl isonanoate, dimethicone, caprylic triglyceride, ptfe, cera alba, zeolite, methylapaben, sorbic acid, propylparaben, tetrasodium edta, butylparaben, bht

[ May contain +/- mica, bariom sulfate, tatanium dioxide , iron oxides , ultramarines CI 77007, manganese violet CI 77742, ferric ferrocyamide CI 77289, carmine CI 75470, chromium hydroxydegreen CI 77289, chromium oxides greens CI 772888, blue 1 lake CI 42090, yellow 5 lake CI 19140 ]

Cena: 240 zł / kaseta 8 g

godne polecenia

tych cieni używam ponad 2 lata, posiadam paletkę Topaz Collection.
utrzymują się na powiekach cały dzień (bez jakiejkolwiek bazy).
kolory takie jak w pudełku, nie blakną. nieco mieniące/błyszczące ale nie w tandetny, maksimum brokatowy sposób jaki miałam nieprzyjemność widzieć na moich oczach po umalowaniu się pewnymi bazarowymi cieniami.
cienie bardzo dobrze się rozprowadzają- nie za twarde ani nie za miękkie.

Używam tego produktu od: ponad 2 lata

Ciekawy efekt!

Mam mieszane uczucie, cienie w kasetce wyglądają bosko, jak prawdziwe klejnoty, na oczkach cóż...widze różnice pomiedzy Inglot a Dior ale spodziewałam sie lepszych efektów, owszem długo utrzymują sie na powiekach i sa cudownie trwałe ale kolorki nie wprawiły mnie w zachwyt....licze że latem będą lepiej się prezentować.Ale nie żaluje zakupu, w tych odcieniach nie kupie icj juz napewno...poprostu lubie eksperymenty i nowe kolory :)

Sliczne..przez kilka dni.

Czemu najlepsze kosmetyki zostaja wycofane albo sa limitowane ?;-(
Paleta jest nie do opisania piekna, kolory i trwalosc cieni doskonale (na moich oczach trzymaja sie bez zastrzezen 8-10 h, nawet bez bazy), mam swoja od kilku dni, a juz 2 obce osoby zapytaly, czym maluje oczy, ze osiagam taki efekt - trudno o lepsza motywacje do uzywania, niz swiadomosc, ze zwraca sie jak najpozytywniej uwage na swoja niepokojaca urode ;-)). Pierwsza paleta w pelni zaakceptowana przez malzonka, ktory na cienie ma alergie i twierdzi, ze mam ich za duzo - jest zachwycony kolorami i moim makijazem :-). Szczerze polecam - kolory sa cudowne, swietliste, mienia sie i iskrza w zaleznosci od kata padania swiatla, doskonale mieszaja sie ze soba i efekt jest...ach&och, brak slow ;-). Podobno wydajna do znudzenia, ale i tak rozwazam kupno drugiej, na zapas - nie wierze, ze znajde lepsze cienie, te sa doskonale :-).

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...Pierwsze i oby udalo mi sie dopasc kolejne ;-)

Zmieniam ocene - po starciu slicznej, opalizujacej warstwy zostal mi Inglot czy inny Rimmel za 200 zl, kolory intensywne, trwalosc przyzwoita, ale mam wrazenie, ze wszystko, co najlepsze, miala ta cienka warstwa na samym wierzchu - pod nia sa bure, byle jakie cienie, nie kupilabym ich, gdybym wiedziala, ze to, co widze, zniknie w pare dni, a zostanie bure byle co :-/ Odradzam kupowanie bez przetestowania, dla mnie ta paleta to jedna wielka przereklamowana sciema :-/

depilacja opóźnianie porostu włosów

mogą być

No cóż, znów bez rewelacji - jak to zwykle bywa z cieniami Diora, ale muszę przyznać że w pudełku wyglądają efektownie. No, może na powiekach też, ale - nie za długo. Blakną, znikają niestety wcale aż tak baaardzo nie błyszczą. Plusik za kolory i za wydajność. Jednak za tą cenę niestety nie mogę dać więcej niż 3*, bo za 240 zł. powinny być idealne.

Co Dior to Dior :)

Nie ma sie do czego przyczepic. Kolory piekne (mam rozowa palete), dobrze sie trzymaja, efekt jest cudowny. :) Co Dior to Dior :)

Cudo w puzderku

Bardzo lubię cienie diora więc zakupiłam i te nr 001 topaz, podobno perełka tej zimy. Opakowanie piękne, cena okrutna. Ale wydaje mi się, że piękniej wyglądają w pudełku niż na oku, co do trwałości to wytrzymują trochę krócej od pozostałych cieni diora chociażby słynnej piątki. Chociaż w czasie wolnym można się pobawić i wyczarować ładne oko, gdyż spiesząc się można przedobrzyć gdyż kolory są bardzo intensywane. Bardzo wydajne

cudo !

No cóż moje poprzedniczki właściwie już wszytsko napisały :) Cienie naprawdę są fantastyczne. Nie są matowe ani ordynarnie połyskujące, delikatnie opalizują. Kolory w paletce są dobrane znakomicie - wspaniale ze sobą wyglądają. Akurat ja mam zestaw z kolorkiem turkusowym. zielonkawym, złoto-żółtym i takim srebrnawym - bardzo oryginalne odcienie. Można z nich wyczarować wiele, wiele kombinacji makijażu, ponieważ łatwo jest operowac ich intensywnością. Same w sobie wyśmienicie się nakładają i nie posiadają żadnych wad. Opakowanie przepiękne ! Szkoda, że w moim mieście nie można już ich zdobyć... :( Dior tym razem się postarał :)

prawdziwy klejnot

Najpierw je zobaczyłam, a potem na nie zachorowałam. Bardzo cenię cienie Diora i mam ich pokaźną kolekcję, ale te (zestaw 002), to naprawdę "perła w koronie". Bardzo cenię ich jakość, "kompatybilność" z soczewkami kontaktowymi i te kolory - prawdziwa fioletowa orgia! Ślicznie prezentują się ma powiece, są trwałe, świetnie się ze sobą łączą, tworząc prawdziwą fioletową tęczę. Prześlicznie opalizują. Zdecydowanie - mój faworyt tej jesieni i zimy (a mam nadzieję, że jeszcze dłużej).

*****

Ocena nie może być inna ponieważ kolekcjonuję moje ulubione cienie Diora równie namiętnie jak spodnie i eleganckie zegarki . A ta paleta jest wspaniała i zachwyciła mnie od pierwszego zerknięcia . Zestaw jest naprawdę uniwersalny - używając jasnych barw można wykonać dyskretny , elegancki makijaż jaki obowiązuje w pracy , a wybierając się wieczorem na kieliszek dobrego wina można zaszaleć wykonując makijaż ciemniejszymi kolorami . Cienie rozprowadzają się aksamitnie , nie są matowe - delikatnie opalizują , są trwałe , nie osypują się , zestaw 002 jest doskonale dobrany kolorystycznie - kolory zlewając się ze sobą tworzą zachwycające połączenie . Lusterko jest duże - widać całą twarz , szkoda tylko że zapakowano te cienie w czarny papier (!) a nie dołączono czarnego etui jak w przypadku innych produktów do makijażu tej firmy . Doskonałe . Nie można ich porównać do 5 - couleurs tej firmy . Godne polecenia .