P2 Cosmetics, Glam De Luxe Argan Oil Mascara (Tusz do rzęs z olejkiem arganowym)

Glam De Luxe Mascara zawiera olejek arganowy. Spiralna szczoteczka sprawia tusz się dobrze rozprowadza , rzęsy są kruczoczarne, odżywione pełne objętości. Przebadany dermatologicznie odpowiedni dla osób noszących szkła kontaktowe.

Rozmazywacz!

Nie polecam tej maskary. Ciężko się ładnie pomalować tą szczoteczką, a nawet jeśli jakoś się uda to co z tego skoro tusz rozmazuje się niemiłosiernie z byle powodu. Pozostawia też grudki, skleja rzęsy... Tragedia. Opakowanie jest ładne, zawartość i szczoteczka fatalna. Generalnie nie oczekuję od maskar cudów, ale ten kosmetyk wyjątkowo mi nie przypasował. Nawet za 5 zł bym nie kupiła.

Strasznie się zawiodłam

Kupiłam widząc te wszystkie świetne opinie... Aż nie wierzę w to co się stało, gdy użyłam tego tuszu. Szczoteczka jest po prostu traficzna, to taki nic nie robi tylko skleja, skleja, skleja, zostawia pojedyncze grudy na rzęsach, jedynym ratunkiem jest przeczesanie rzęs innym grzebykiem. Uwielbiam naturalny look, to jest jakaś porażka. Żałuję, że się na niego skusiłam. Nigdy więcej.

Super efekt o jakim marzyłam

Ten tusz to rewelacja - moje odkrycie roku. Mój poprzedni tusz kosztował w porównaniu z nim fortunę. Warto się wybrać do drogerii Hebe, (gdzie można go kupić) bo myślę, że są duże szanse na złapanie się na promocję i wtedy wyjdzie w jeszcze taniej :) Efekt, jaki ten tusz daje jest spektakularny i jestem tym zaskoczona, bo myślałam, że tusz poniżej 50 zł po prostu nie zadziała, a tu nie dość, że działa, to jeszcze jak! Jego inne zalety to to, że nie kruszy się, pięknie podkreśla i odkręca rzęsy, a efekt pozostaje cały dzień.

Głęboka czerń!

Tusz P2 Palmers wzbudził we mnie mieszane uczucia. Bardzo ładne opakowanie kryje w sobie niezbyt praktyczną szczoteczkę - włókna bardzo oddalone od siebie wzbudziły we mnie lęk sklejonych rzęs. W końcu jednak się przemogłam i użyłam tuszu. Efekt? Idealna, głęboka, powalająca czerń i wydłużone rzęsy ! :) Rzęsy bardzo ładnie wyglądają zarówno w mojej opinii, jak i w opinii moich znajomych :) Szczoteczka nadal nie przypada mi do gustu (wolę szczoteczki silikonowe) - trochę skleja mi rzęsy, ale bez problemu można sobie z tym poradzić rozczesując je grzebyczkiem. Dla efektu pięknych, czarnych, wydłużonych rzęs warto :) Ogromnym plusem jest również to, że tusz się nie osypuje i ładnie trzyma się na rzęsach przez cały dzień :) Tusz można kupić w drogeriach Hebe.

Bardzo dobry tusz z Hebe

Kremowa mascara z olejkiem arganowy nada rzęsom efekt glam oraz kruczoczarnych kolor. Wyjątkowa szczoteczka wydłuża, rozdziela i definiuje rzęsy. Olejek arganowy odżywia i wzmacnia rzęsy.

Mocno pogrubiający tusz

Ten tusz do rzęs otrzymałam w paczce ambasadorki Streetcom przy okazji testowania produktów dostępnych w drogerii HEBE
Wrażenia po nałożeniu - szok. Rzęsy bardzo pogrubione i wydłużone. Nie musiałam nakładać go drugi raz, tak jak to zazwyczaj robiłam używając innych tuszy. Wygodne proste opakowanie, przyjemny zapach - i co dla mnie jako alergika najważniejsze - nie miałam żadnych reakcji alergicznych. Zostaje na rzęsach przez cały dzień ;) Osobiście jestem zadowolona.

Tusz do rzęs P2 Palmers Argan Oli

Tusz do rzęs o spiralnej szczoteczce, gdzie włókna nie są ułożone gęsto. Wydłuża rzęsy sprawiając, że są bardziej wyraziste. Odżywia dzięki zawartości olejku arganowego. Ze szczoteczki przed nałożeniem tuszu na rzęsy najlepiej jet usunąć nadmiar mascary, gdyż bardzo obficie osadza się na szczoteczce.Po nałożeniu pierwszej warstwy tusz nieco skleja rzęsy. Niezbędne jest rozczesanie rzęs grzebyczkiem do rzęs aby prezentowały się naturalnie. Ogólnie bardzo polecam ten tusz choć zazwyczaj używam szczoteczki silikonowej. Ten jednak po opisanych zabiegach daje naprawdę spektakularny efekt.

Rewelacyjny tusz do rzęs

Jak dla mnie strzał w dziesiątkę. Tusz łatwo się rozprowadza, rozdziela rzęsy i co pogrubia je i wydłuża. Wszystko co powinien robić doskonały tusz. Ponadto olejek który zawiera odżywia rzęsy. Gorąco polecam.

faktycznie glam

Tusz Glam de Luxe Argan Oil idealnie, równomiernie pokrywa rzęsy nadając głębokiego czarnego koloru. Nie zbija sie w grudki,nie skleja, Dzięki zawartości olejku arganowego odżywia rzęsy, przez co stają się grubsze,dłuższe,elastyczne a przede wszystkim dobrze odżywione. Tusz delikatnie podkręca.Idealnym jest też to, że nie podrażnia wrażliwych oczu co często się zdarza przy tuszach a ten dodatkowo można stosować przy szkłach kontaktowych.Ze swojej strony polecam ,ja przy nim pozostanę i cieszę się , że miałam możliwośc jego przetestowania ze streetcom a Hebe mam o rzut beretem.POLECAM/taraxia