Avon, Naturals Kids, Bath Finger Paints (Farbka kąpielowa `Rozbrykana gruszka')

Avon, Naturals Kids, Bath Finger Paints (Farbka kąpielowa `Rozbrykana gruszka')

Kolorowa farba kąpielowa dla dzieci `Rozbrykana gruszka` Avon Naturals do malowania po skórze lub powierzchni wanny. Gwarantuje superzabawę w kąpieli.
- oczyszcza skórę.
- pozostawia na skórze przyjemny zapach.
- tworzy pianę.
Formuła łatwo się zmywa i nie powoduje suchości skóry. Testowana dermatologicznie.
Stosowanie: Malować palcami na mokrej skórze lub na powierzchni wanny. Po zakończeniu malowania opłukać skórę ciepłą wodą.

oczyszczające, nawilżające
zapachowa
w butelce
płyn
100 – 250ml, 50 - 100ml
Skóra
normalna

Frajda dla maluszków :) Farbka mozna pisać po ciele, jak i wannie. Usuwa się bez problemów. Nie podrażnia skóry dziecka :) Pieni się :)
Wydajność zależy od udanej zabawy dziecka :D Jedyny zarzut, to opakowanie, z którego ciężko wyciska się produkt

Super dodatek do kąpieli

Moja córeczka była z tego bardzo zadowolona ja również. Świetna konsystencja może zbyt słaby zapach ale z połączeniem innych kosmetyków do kąpieli sprawdza się. Fajne jest to że dziecko może malować sobie tym ciało a potem bez problemu się to spłukuje. Wydajny bardzo. Fajne opakowanie

mojemu dziecku się podobała

Bardzo fajny dodatek do kąpieli. W sumie dzięki niej synek chętniej wskakiwał do wanny. Bardzo mu się podobało gdy malowałam nią jego nogi i miał frajdę bo ścierał gąbeczką. Ma ładny zielony kolor. Pachnie bardzo słabo, właściwie to niewyczuwalnie. Jest dosyć wydajna. Ma lejącą , gęstą konsystencję. Szkoda, że nie ma więcej kolorów.

Beznadziejna

Myślałam, że kąpiel z tą farbką będzie świetną zabawą, jednak stało się inaczej. Glutowata konsystencja odstraszyła mojego malucha od zabawy. Pod wpływem wody nie da się z nią nic zrobić, jak dla mnie produkt bez sensu.

Ciekawy dodatek.

Farbka jest ciekawym dodatkiem do kąpieli dla dzieci. Ma ładny zapach, ale mógłby być trochę bardziej wyczuwalny. Można nią malować po skórze, później łatwo się ją zmywa. Ma ładne opakowanie, ale jest raczej twarde i trzeba mocniej nacisnąć żeby wydobyć farbkę. Nie zachwyca jakoś szczególnie, ale jest to fajny dodatek, który umili kąpiel.

Używam tego produktu od: miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: nie skończyłam jeszcze 1.