Oriflame, HairX, Grzebień o szeroko rozstawionych zębach

Oriflame, HairX, Grzebień o szeroko rozstawionych zębach

Pojemność 1 szt

Grzebień z matowego, czarnego plastiku o szeroko rozstawionych zębach, ozdobiony logo Oriflame. Wymiary: 15,5 x 6,2 cm.

grzebienie
Wykonanie
plastikowe

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Must have dla grubych włosów!

Zawsze miałam problem z rozczesywaniem swoich włosów po myciu. Miałam, bo mój kłopot skończył się, gdy kupiłam ten grzebień. Mam włosy grube, puszące się, plączące się po każdym myciu, trudne do rozczesania po kontakcie z wodą czy wiatrem. Ten grzebień radzi sobie z nimi rewelacyjnie. Dzięki niemu nie muszę szarpać swoich włosów i narażać je na zniszczenie. Używam go zarówno na mokre włosy, szczególnie po aplikacji odżywki żeby jakoś ujarzmić swoje włosy, jak i na suche włosy np. gdy są bardzo potargane od wiatru. Od kiedy używam tego grzebienia moje włosy nie muszą już cierpieć podczas rozczesywania.
Grzebień jest wykonany z plastiku, jest dość gruby, przez co ciężko go złamać czy wygiąć we włosach. Jest wygodny w użyciu i wygodnie się go trzyma w dłoni.

Pomocny dla moich cienkich, plączących się włosów

Zalety:
- podoba mi się jego wykonanie, jest dość twardy, ciężko o złamanie zęba czy uszkodzenie
- ma szeroko rozstawione zęby, jest idealny do rozczesywania plączących się włosów np. po kąpieli
- nie wyrywa włosów
- jest bardzo wygodny, poręczny, można go zabrać ze sobą do torebki

Wady:
- wysoka cena
- trudna dostępność w katalogach, ostatnio bardzo rzadko go nie widziałam

Średnio.

Na moich włosach ten grzebień średnio się sprawdza. Używam go czasami na suche, a czasami na mokre włosy i w obu przypadkach jest podobnie. Rozczesuje włosy, ale przy okazji też je trochę ciągnie. Grzebień ładnie wygląda, jest lekki i wygodny w użyciu, nie jest drogi. Nie używam go codziennie, bo wolę rozczesywać włosy szczotką.

Bardzo dobry

Bardzo dobry produkt - mam włosy długie, w dużej ilości, ale raczej cienkie - i w tym przypadku się sprawdził.

Zakupiłam ten grzebień zupełnie przy okazji, odstawiając grzebienie z węższym rozstawem.

Co na plus:
+ skutecznie i łatwo rozczesuje nawet długie włosy
+ nie \'zaczepia\', nie \'szoruje\', nie \'ciągnie\' - nie pozostawia wrażenia \'szarpania\' czy jakiegokolwiek naruszenia włosa
+ nie powoduje elektryzowania
+ nie wyślizguje się z rąk
+ łatwy w czyszczeniu (np. po rozczesaniu włosów z nałożoną maseczką)
+ lekki, a jednocześnie stabilny
+ estetycznie wykonany (design miły dla oka)
+ trwały (używam go codziennie od ok. roku)
+ cena.

Minusów nie dostrzegam, dla mnie idealny (jedynie napis \'Oriflame\' nieco się wytarł, ale dla mnie to żaden problem).

Polecam!

Używam tego produktu od: Około roku
Ilość zużytych opakowań: Jedno