Diorlisse Vernis Perfecteur De L`ongle (lakier wygładzający do paznokci)

Diorlisse Vernis Perfecteur De L`ongle (lakier wygładzający do paznokci)

Pojemność 14,5 ml

Zgłaszająca osoba: neuilly

Diorlisse wygładza płytkę paznokci i tuszuje wszelkie niedoskonałości. Jednocześnie pielęgnuje paznokcie (żywica, krzemionka, wosk) i służy do makijażu paznokci. Chroni, wzmacnia, upiększa. Delikatnie zabarwia i daje efekt bardzo naturalnego makijażu dłoni. Nadaje paznokciom elagancki subtelny wygląd i delikatny połysk. Idealny do francuskiego manicure. Może być używany samodzielnie jako lakier. Można go używać również pod inny lakier jako podkład ochronny ( np. zamiast Base Coat CD ). Diorlisse dostępny jest w czterech odcieniach dopasowanych do karnacji.

Skład: ethyl acetate, butyl acetate, nitrocellulose, adipic acid / neopentyl glycol / trimellicit anhydride copolymer, isopropyl alcohol, acetyl tributyl citrate, stearalkonium hectorite, silica, camphor, polyethylene, acrylates copolymer, adipic acid, fumaric acid, phthalic acid, tricyclodecane dimethanol copolymer, searalkonium bentonite, sucrose acetate isobutyrate, dimethyl oxobenzo dioxasilane, citric acid, methicone, paraffinum liquidum. [ may contain +/- mica, titanium dioxide, iron oxides, ferric ferrocyanide, ferric ammonium ferrocyanide, guanine, bismuth oxychloride, carmine, chromium oxide greens, yellow 5, 6 lake, red 6, 6 lake, 7, 7 lake, 30, 34 lake ]

Cena: 80 zł / 14,5 ml

niezły :)

Całkiem przyjemny lakier :) Mam kolor 600 wpadający bardzo lekką brzoskwinię.

Aplikacja jest łatwa, nie robi smug,ładnie wygładza i wyrównuje a manicure wygląda bardzo naturalnie (czasem taki się sprawdza najlepiej). Paznokcie wyglądają zdrowo, nic nie odpryskuje a efekt ten utrzymuje się nawet do 5 dni ( a muszę dodać ze 3-4 x jestem na basenie więc nie jest to dla mnie bez znaczenia - większość lakierków po jednej wizycie na basenie schodzi :().

Nie gęstnieje za co bardzo duży plus.

Przyjemne opakowanie :)

swietny

Szukałam odżywki do paznokci i trafilam na ta odzywke-lakier. Mam kolorek lekko różowy-800. Fajnie sie rozprowadza, płytka jest wyrownana. czasem maluje 2 razy i daje utwardzacz a czasem uzywam jako odzywki pod inny lakier i tez sie sprawdza. Sam nadaje sie dla osób lubiących delikatny kolor lakieru. Mam go 2 tyg i nie umiemiem wiele powiedziec o jego wartosciach odzywczych.

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań: trakcie pierwszego

w porządku

całkiem dobry. stan moich paznokci bardzo się poprawił, odkąd zaczęłam go używać. zaczęły szybciej rosnąc i zrobily sie ogolnie ładniejsze. po nałożeniu paznokcie są idealnie gładkie, zadbane (bardzo naturalny kolor). trzyma się lepiej niż te lakiery z niższych półek (np Astor, czy nawet Loreal). jednak jeszcze nie jest idealny,a takiego nadal będę szukać;)

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:rozpoczęłam pierwsze

Makijaż MaxFactor

dobry

Naprawdę niezły lakier. Waham się między 3, a 4*...Chyba dlatego daję tylko 3, że nie jestem przekonana, iż podobnego efektu nie dałoby się uzyskać tańszym kilkarotnie lakierem...Ale do rzeczy. Dobrze się rozprowadza (1 warstwa, 2 czasem daje smugi), ekspresowo schnie, paznokcie wyglądają na bardzo zadbane (ważne choćby w pracy), trwałość średnia - tu i ówdzie złazi po dniu. Ale i tak go lubię i myślę, że jeszcze nie raz kupię. Bo to najszybszy sposób na zadbane paznokcie, a na nadmiar czasu się nie uskarżam:)

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:1/5

dba o paznokcie

Numer 100, którego jestem posiadaczką jest bardzo delikatny, mleczny, prawie nie nadający koloru. Wygodny w aplikacji, pędzelek ma gabaryty w sam raz, jest wąski i nierozczochrany, smugi więc nie zdarzają się. Świetnie wygładza płytkę paznokcia, lekko ją nabłyszcza. Po jednokrotnym nałożeniu jest niemal niewidoczny, dwie warstwy są w sam raz. Bez zdziwienia przeczytałam informację o jego właściwościach regeneracyjnych - bardziej przypomina luksusową odżywkę niż lakier.

Jak pisała poprzednia recenzentka, doskonale sprawdza się w roli bazy/podkładu pod lakier kolorowy. Ostatnio przetestowalam w duecie z lakierem Inglota, o którym nie miałam najlepszego zdania... Zdecydowanie wydłużył pobyt Inglota na moich paznokciach! Nic nie odpryskiwało, ścieranie było spowolnione... I łatwiej niż zwykle pozbyłam się Inglota przy użyciu zmywacza - zwykle miałam wrażenie że się w paznokcie po prostu wgryza :D Niemniej jednak, trochę za droga inwestycja jak na lakier podkładowy ;-)

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze.

I zupełnie nie wiem jak odpowiedzieć na pytanie czy kupię produkt ponownie. Lakier przypadł mi do gustu, cena mniej. Jak będę miała nadwyżki finansowe, kupię. Ten dostałam.

****

Przyjemny . Nadaje paznokciom naturalny , zadbany zdrowy wygląd i bardzo delikatny kolor . Bardzo ładnie prezentuje się z białą końcówką na naturalnych paznokciach . Nie robi smug , wysycha dość szybko , połysk jest umiarkowany . Wygładza płytkę - jest bardzo przyjemna w dotyku ( podobnie jak po polerowaniu ) , stanowi również świetną bazę pod inny lakier ( szczególnie pod kolorowy - nie dopuszcza do przebarwień płytki ) , który rozprowadza się wtedy niesamowice - wystarczy niewielka kropelka innego lakieru by pomalować paznokcie , efekt końcowy szczególnie z lakierami Lancome jest fantastyczny . Nie mam mu nic do zarzucenia - świetnie spisuje się samodzielnie , jak również w duecie z innymi lakierami do paznokci .

elegancki manicure

Drogi, choć bardzo fajny. Ładnie wygląda na paznokciach, równomiernie pokrywa (nakładałam 2 warstwy) całą płytkę nadając jej delikatny, elegancki kolorek- miałam beżowy. Rzeczywiście wygładza paznokcie, nie wysusza jak zwykłe lakiery i jest dość trwały. Szybko schnie. Porządny pędzelek ułatwia aplikację. Ale nie widzę w tym lakierze żadnej niezwykłej rewelacji.
ilość zużytych opakowań: 1