Avon, Advance Techniques, Rozkładana szczotka do włosów

Avon, Advance Techniques, Rozkładana szczotka do włosów

Kompaktowa szczotka do włosów z lusterkiem Advance Techniques, w złotym, lśniącym kolorze, o gładkim wieczku.
Idealna do rzoczesywania włosów. Z łatwością mieści się do torebki.
Wymiary złożonej szczotki: 8,2 x 6 cm

okrągłe

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Must have do torebki

Nie zliczę ile razy ta szczotka ratowała mnie z opresji. Jest maleńka, rozkładana, ma lusterko, jest trwała, radzi sobie nawet z moimi gęstymi i długimi włosami. Czego chcieć więcej?

Bez szału

Tak naprawdę nie wyróżnia się niczym od innych kompaktowych szczotek.
Jeśli jest po promocji to warto ją mieć.
Mi jednak po roku popsuła się i klapka sama się otwiera. Mimo wszystko dalej nosze ją w torebce.
Nie jest jakimś cudem, bo pomimo, że mam cienkie włosy to nie umie czasami sobie z nimi poradzić. Przy czesaniu składa się i jest trochę problematyczna.
Ciężko się nią myje , a dla mnie higiena jest bardzo ważna.

Mimo wszystko warto ją mieć, bo jest mała, poręczna. Wszędzie można ją zabrać :)

Fajny gadżet

Tą szczotkę zawsze mam w swojej torebce. Lubię ją ze względu na jej kompaktowy kształt i rozmiar. Ma lusterko, dzięki któremu możemy się przejrzeć lub poprawić makijaż. Myślę, że ten gadżet sprawdzi się też na podróż, gdy chcemy zaoszczędzić nieco miejsca w kosmetyczce. Jego niewielkie gabaryty sprawiają, że mogę zawsze mieć go przy sobie. Odkąd go mam nie muszę nosić mojej dużej szczotki w torebce. Gdy gdzieś wychodzę wystarczy mi ta. Ułatwia mi ona dbanie o fryzurę w ciągu dnia. Aktualnie jest to mój drugi przyrząd tego typu. Pierwsza szczotka zniszczyła mi się po niecałym roku użytkowania. Popsuły się zawiasy łączące górną i dolną część gadżetu przez co nieustanie się on otwierał, co było męczące i niekomfortowe. Muszę przyznać, że szczotka trochę ciągnie włosy. Nie sprawdzi się w przypadku bardzo poplątanych włosów. W takiej sytuacji musiałam sięgnąć po coś innego. Ogółem sądzę, że ten przedmiot to fajna sprawa. Dobrze nada się do wykonywania poprawek w ciągu dnia. Jest niedrogi. Jego cena waha się w zależności od katalogu. Ja swoją aktualną szczotkę kupiłam za 9 zł. Dostrzegłam też, że są różne kolory zależne od gazetki. Miałam już różowy, teraz posiadam czarny, ale widziałam też złoty. Myślę, że kupię ponownie, gdy aktualna szczotka się popsuje.

Kupiłam ten produkt,ponieważ bardzo mi się spodobał. Jest bardzo dobrym rozwiązaniem do pracy, szkoły i na urlop. Szczotka bardzo fajnie się rozkłada i składa.Jest bardzo wygodna i mieści się nawet w kieszeni.
Zalety:
-mieści się do torebki
-ma lusterko
-jest bardzo wygodna
-jest dyskretna
-jest małych rozmiarów
-jest tania

Wady:
-ciągnie włosy

Idealna do torebki

Moje włosy nie są wymagające zatem u mnie sprawdza się w 100%. Mam ją zawsze ze sobą w torebce. Zajmuje mało miejsca, a lusterko pomaga w poprawkach makijażu w ciągu dnia. Jest to już moja druga, poprzednia była w różowym kolorze. Gdzieś zgubiłam i kupiłam od razu tą.

Jedyny mankament za zapach chińskiej gumy z które jest wykonana poduszka czesząca, który trzyma się na początku użytkowania.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

Ehh...

Zwykła plastikowa szczotka, których już od dawna nie używam. Takie \'\'coś\'\' potrafi tylko wyrywać włosy.

Plusy za :
-bardzo fajne rozwiązanie składanej szczotki (zmieści się nawet w kieszenie spodni)
-ładny kolor opakowania

Minusy :
-ciągnie
-wyrywa
-opakowanie rozwaliło się bardzo szybko

Fajne rozwiązanie, niska cena, ale nie na trudne do rozczesania włosy :(

Ilość zużytych opakowań: normalnie