Young, Eye Shadow (cień do powiek)

Young, Eye Shadow (cień do powiek)

Cień do powiek stworzony jak to pisze producent " dla młodych, przebojowych dziewczyn ". Zawiera błyszczące drobinki, z tym, że jedne kolory mają ich mniej, inne więcej. Nie uczula. Mikronizowany (cokolwiek to znaczy :)) Dostępne kolory:
600 - perła
601 - vanilia
602 - capucino
603 - wrzos
604 - szafir (podwójny)
605 - toffi (podwójny)

Cena: ok. 10 zł

całkiem całkiem :)

Kolejny z cieni podkradzionych z kosmetyczki mojej nastoletniej siostry. Bardzo brokatowy, fioletowy odcień bardzo mi odpowiada. Fakt, nie utrzymuje się na oczach długo, ale ja zawsze traktowałam go jako wykończenie wcześniej nałożonych cieni. Wygodne opakowanie.

A jak dla młodych dziewczyn, chyba całkiem przyzwoity kosmetyk :)

Ilość zużytych opakowań: 1/100

Aaa-ha! Fajny!

Nie wiem, czy kupię, ale to nie wina tego cienia, bo jest bardzo fajny.
1) Ładny kolorek (mam Vanilya czy jakoś tak)
2) Trwały
3) Nie osypuje się
4) Nie wałkuje się
5) Nie zbiera się w załamaniach powiek
6) Wydajny

Używam tego produktu od: hoho a może i dłużej i cały czas mam to jedno opakowanie
Ilość zużytych opakowań: j.w.

lubię

Mam podwójny kolor toffi-beż i brąz oba ze srebrnymi drobinkami,perłowe.Na powiece wyglądają bardzo ładnie,naturalnie,w sam raz na codzień,trwałość tez dobra,na podkładzie i pudrze trzymają się cały dzień.Nie osypują,się są wydajne,niedrogie.Szkoda tylko że wybór kolorów nie jest większy :( .

WŁOSY lokówka objętość

Jak na tą cenę to ok

Mam kolor wrzosowy z błyszczącymi drobinkami (603). Kupiłam głównie dla koloru, ale drobinki mi absolutnie nie przeszkadzają. Ładnie iskrzy w słońcu :)I podoba sie innym :) Nałożony na powieki bez żadnego podkładu wytrzymuje 2 góra 3 godziny i zaczyna złazić, zostaje tylko cienka kreseczka przy rzęsach. Brokacik troszkę osypuje się na policzki. Myślę, że za tą cenę można sobie pozwolić.