Alfaparf, Lisse Design Keratin Therapy, Maintenance Conditioner (Odżywka wygładzająca)

Odżywia do włosów Alfaparf Lissage Kreatin Therapy i nawilża włosy, wspomagając jednocześnie podtrzymanie w czasie efektów kosmetycznych uzyskanych podczas zabiegu w salonie. Formuła wzbogacone Keratyną i olejkiem Babassù sprawia, że włosy są miękkie, łatwo rozczesywalne oraz pełne blasku.

Świetna

Jestem bardzo zadowolona z tej odżywki. Idealnie podtrzymuje efekt zabiegu keratynowego prostowania, a do tego ma wszelkie inne cechy, jakich się oczekuje od każdej odżywki - odżywia, nawilża, wygładza, a przy tym nie przyspiesza przetłuszczania. Dość łatwo się zmywa i nie obciąża nadmiernie moich włosów. Ułatwia rozczesywanie po umyciu. Doskonale uzupełnia działanie szamponu z tej samej serii. Jedyne, co mi nie pasuje w tej odżywce, to zbyt intensywny zapach, który jest dla mnie duszący, ale nie kupuję odżywek dla zapachu, więc nie obniżam za to oceny.

Kocham tą linie

W towarzystwie szamponu daje świetne efekty. Włosy sa
Nawilzone
Wygladzone
Pogrubione, jakby wypelnione
Sypkie
Nie plączą sie

Formuły są bardzo wydajne. Dla mnie bardzo ważne jest, że są idealne do przedłużenia kuracji keratynowej i są bez slsow

Najlepsza odżywka

Odżywkę wraz z szamponem zakupiłam po keratynowym prostowaniu. Mimo zabiegu moje mokre włosy ciężko rozczesać ponieważ są dość grube i rozjaśnione więc bardzo ciężko je rozplątać. Po tej odżywce problem z rozczesywaniem znikł, włosy stały się miękkie i gładkie jak nigdy dotąd!

Warto po zabiegach kreatynowych

Odżywkę używałam dość długo wraz z szamponem z tej serii po trzy krotnym keratynowym prostowaniu włosów, również z Alfaparfu. Utrwala i podtrzymuje efekt prostych włosów. Przez długi czas byłam zachwycona swoimi włosami właśnie dzięki temu cudeńku. Dobra jakość produktu, warta swojej ceny. Bardzo wydajna, jak kupowałam na równi szampon i odżywkę, zawsze częściej musiałam dokupić szampon. Polecam !

Bardzo dobra odżywka

Odżywkę zaczęłam stosować jakieś pół roku po zabiegu keratynowego prostowania włosów i pomimo tego, iż po zabiegu nie ma już śladu produkt zagościł u mnie na stałe. Wraz z szamponem i balsamem bez spłukiwania czyni po prostu cuda.
Plusy:
+Bardzo miękkie i gładkie włosy - po żadnej odżywce nie miałam takiego efektu jak po tej.
+Widoczna poprawa kondycji włosów - brak suchych końcówek
+Włosy wręcz same się rozczesują
+Bardzo ładny, delikatny zapach

Po stosowaniu produktów z tej serii moje włosy całkowicie się zregenerowały, polecam nie tylko po keratynowym prostowaniu ale i do codziennej pielęgnacji.

Pachnące wygładzenie

Z racji tego, że dwa razy do roku wykonuję zabieg keratynowego prostowania, w celu przedłużenia efektów zabiegu zobligowana byłam zacząć używać szampon, jak i odżywkę bardzo delikatne, bez soli, sls, parabenów i innych świństw, za którymi nasz skalp raczej nie przepada. Wybór padł na szampon i odżywkę z serii Lisse Design Keratin Therapy i był to strzał w 10! Najlepsze połączenie szamponu i odżywki jakiego używałam (dodam, że jestem wlosomaniaczka, z porowatym, niesfornym dorobkiem do pasa :) ) Włosy po użyciu niezwykle pachną i są mocno wygładzone. Dodatkowy plus za super delikatność, a dodatkowy minus za dosyć wodnistą konsystencję. Kosmetyki z tej serii nie należą do tanich, ale można je dostać w dobrych cenach do 30 zł za butelkę np. na Allegro. Polecam!