Alfaparf, Lisse Design Keratin Therapy, Rehydrating Mask (Nawilżająco - wygładzająca maska do włosów)

Maska do włosów Alfaparf Lissage Kreatin Therapy Przywraca włosom odpowiedni poziom nawilżenia, jednocześnie ograniczając naturalny proces wysuszania się włókien. Włosy stają się pełne życia, łatwe w rozczesywaniu oraz pełne blasku.
Sposób użycia: Nałożyć na wilgotne włosy, pozostawić na 5 minut i spłukać.

Świetna odżywka nie obciążająca włosów!

Nareszcie znalazłam coś dla siebie! Na odżywkę natknęłam się przy okazji kupna zestawu do keratynowego prostowania włosów i stała się moim numerem 1. Mam włosy gęste, jednak szybko przetłuszczające się, także wszelkiego rodzaju odżywki zwyczajnie je obciążają i powodują, że szybciej stałą się tłuste. Maska ta niczego takiego nie powoduje! Przy aplikacji praktycznie nie czujemy jej na rękach i można odnieść wrażenie, że gdzieś się zgubiła we włosach, dlatego za pierwszym razem można pomyśleć, że trzeba jej dobrać i ponownie nałożyć, ale to tylko takie złudzenie. Maska świetnie wnika w strukturę włosa, przy spłukiwaniu czuć jakie włosy są delikatne, bez żadnych kołtunów, ale nie śliskie, przetłuszczone. Ma delikatny kokosowy zapach, pomaga w rozczesywaniu włosów, włosy po wysuszeniu są na prawdę odżywione. Używałam już wielu odżywek, wszelkie Kallosy, które ludzie tak zachwalają niestety na mnie nie działają, a ta maska to po prostu cudo! Polecam.