Bielenda, Graffiti 3D, Żel do włosów `Mocny`

Bielenda, Graffiti 3D, Żel do włosów `Mocny`

Sprawdź ceny produktu

Mocny żel do stylizacji włosów Bielenda wyjątkowo mocno utrwala każdą fryzurę, jednocześnie rewelacyjnie pielęgnuje i odżywia włosy. Zawiera: Kwas Hialuronowy - jedną z najsilniejszych substancji nawilżających oraz Keratynę - istotny budulec włosów odpowiedzialny za ich kondycję i jakość.

w słoiku
Struktura
lekkie
żel
Utrwalenie
średnie
utrwalające

Średni.

Żel do włosów Graffiti bardzo mocny według mnie nadaje się typowo do męskich włosów. Mężczyznom raczej nie przeszkadza, że włosy są sklejone. Użyłam żelu tylko kilka razy dla utrwalenia fryzury. Niestety włosy nie wyglądały ładnie po nim.. jakby były nieumyte :/ Skleja, obciąża fryzurę. Jest może wydajny, ale nic poza tym. No ewentualnie jeszcze to, że mocno trzyma i ciężko się go zmywa.

Super

Bardzo wydajny,nie skleja włosów,dobrze się stylizuje włosy nim ale szału nie ma.
Zapach mnie drażni bo jest taki mocny i typowo męski.
Po jednym dniu trzeba niestety umyć włosy bo za bardzo obciąża je.

Dobry do stylizacji, lubię go.

Żel Graffiti 3D z Bielendy odkryłam po raz pierwszy kilka lat temu i od tamtej pory kupuję regularnie. U mnie dobrze sprawdza się w nawilżeniu i ułożeniu kosmyków podczas nawijania końców włosów na wałki (takie zakręcone końcówki wyglądają moim zdaniem dość fajne, więc od czasu do czasu tak właśnie układam). ŻEL ma stosunkowo gęstą konsystencję, jest przez to wygodny w stosowaniu- bo nie spływa z rąk jak inne tego typu produkty. Podoba mi się to, że włosy po tym kosmetyku są jakby nawilżone, nie lepią się w strąki, tylko układają się "z gracją" w taki sposób, w jaki nadałam im kształt. Efekt przy użyciu żelu " 3D " jest zadowalający. Niebieski kolor produktu też bardzo mi się podoba. Nieco niewygodne ma opakowanie. 250 g produktu wystarcza mi na długo, zważywszy na to, że nieczęsto układam sobie loki. Produkt ma przyjemny zapach, który od razu na myśl przywodzi mi męskie perfumy. Cena o.k. (niecałe 5 złotych). Polecam!

dla cienkich, lekkich włosów

Kupno żelu do włosów odkąd zaczęłam zwracać uwagę na skład kosmetyków jest dla mnie sporym wyzwaniem. ;d
Nie chciało już mi się sterczeć tyle czasu przy półce w sklepie i sięgnęłam właśnie po ten żel. Skład nie odstrasza tak bardzo, aczkolwiek oczywiście wódeczka musiała się znaleźć...

Dla kogo?

Dla dziewczyn, które szukają żelu, który nie zrobi z ich włosów sztywnych, suchych strąków i nie obciąży ich przy tym.
Żel jest dość delikatny, fajnie przygładza mi bejbiki sterczące przy jakimkolwiek upięciu i pięknie nabłyszcza tę przylizaną część fryzury. :)

Zalety:

> cena i dostępność
> wydajność
> lekka konsystencja, która nie obkleja nam dłoni niczym super glue ;d
> delikatnie podkreśla skręt i pięknie nabłyszcza włosy

Wady:

> za słaby dla moich kręciołków.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy