Reponse Jeunesse, Créme de soin Totale Jeunesse (Krem przeciwzmarszczkowy)

Reponse Jeunesse, Créme de soin Totale Jeunesse (Krem przeciwzmarszczkowy)

Krem pielęgnujący do każdego rodzaju skóry zapobiegający przedwczesnemu starzeniu się. Ma działanie nawilżające, odżywcze, ujędrniające, regenerujące, dotleniające i rewitalizujące. Receptura kremu zawiera ponad 30 aktywnych składników, główne z nich to:
- Kompleks Age Reverse o działaniu regenerującym i opóźniającym procesy starzenia się skóry,
- Dermolektyna pobudzająca odnowę komórkową ( o 83%), aktywująca fibroblasty, metabolizm skórny i oddychanie komórkowe ( wzrost o 282%).
- Witamina E i alistin ( bio-mimetyczny peptyd przeciwstarzeniowy, podobny do naturalnej substancji w ludzkim ciele) o działaniu przeciwutleniającym. Alistin ma właściwości antyglikacyjne, ochronne i łagodzące podrażnienia.
- ASC III w liposomie - peptydowy prekursor kolagenu III, wpływający na jędrność skóry. Kolagen III jest charakterystyczny dla skóry niemowląt i odpowiedzialny za jędrność i elastyczność skóry. Jest również nazywany kolagenem regenerującym - odgrywa ważną rolę w budowie skóry właściwej. Zwiększa biosyntezę kolagenu III i wpływa na syntezę kolagenu I. Zwiększa elastyczność skóry o ok.35%.
- Serycyna - hydrolizat białka jedwabnego o działaniu ochronnym dla skóry.
- Substancje nawilżające: gliceryna roślinna, olejek awelinowy (będący również naturalnym filtrem promieniowania słonecznego), olejek z kolendry, aromatyczne woski z kwiatów (róża i mimoza).
Krem daje natychmiastowy efekt gładkości skóry. Szybko się wchłania i jest doskonały pod makijaż. Działa przez 24 godziny. Ma owocowy zapach ciemnoczerwonej śliwki.
Do każdego rodzaju skóry, do stosowania rano i/lub wieczorem na skórę twarzy i szyi. Zapewnia kompleksową pielęgnację przez 24 godziny.
Aktywne składniki :
Dermolektyny 3%, masło illipe 2%, masło karite 2%, filtry UV 2%, olejek awelinowy 1,5%, kompleks AGE REVERSE 1%, alistin 1%, polimer Biocare 1%, ASC III 1%, olejek z kolendry 0,5%, aromatyczny wosk z róży 0,5%, aromatyczny wosk z mimozy 0,5%, witamina E 0,5%, serycyna 0,5%, mocznik 0,2%, alantoina 0,1%.

Rewelacja

Nie nazwałabym tego kremu przeciwzmarszczkowym, a raczej polecałabym profilaktyczne stosowanie w celu opóźnienia pojawienia się zmarszczek. W każdym razie u mnie sprawdził się znakomicie. Doskonale nawilża, wygładza - spowodował, że na mojej skórze wygładziły się wszelkie nierówności, a przez cały okres używania moja mieszana cera zamieniła się jakby w normalną. Uwielbiam ten krem i na pewno jeszcze nie raz się na niego skuszę.

Używam tego produktu od: skończyłam po 5 miesiącach używania

Jako kuracja - NIEZASTĄPIONY!

Produkt ten poleciła mi kosmetyczka, jako kurację dla nawilżenia cery. Efekt: zapach jest cudowny… według mnie pachnie jak wiatr nad morzem – choć może to dziwne określenie. Jest lekki, świetnie chłodzi gdy nakłada się go na twarz (dla wzmocnienia tego efektu przez całe lato trzymałam go w bardzo chłodnym miejscu w łazience) sam moment nakładani kremu był zniewalający… to uczucie delikatnego chodu i zapach tak świeży…mmmm, że nakładanie kremu niemal staje się rytuałem! Niestety – czar szybko pryska! Krem można zastosować, jako kurację dla cery po 25 roku życia, o ile taka cera tego potrzebuje. Jest bardzo wydajny, wystarcza niewielka ilość by nawilżyć cerę. Bardzo podoba mi się to, że krem ten jest i na dzień i na noc i popołudniu i na podwieczorek ;-) żartuje – po prostu nie jest to krem tylko i wyłącznie pod makijaż, czy na noc i można smarować cerę zawsze wtedy gdy tego potrzebuje – szczególnie latem, gdy często przemywa się twarz, pory się rozszerzają, a tutaj w łazience czeka na nas błogie orzeźwienie. Dlatego jako kuracja nawilżająca - zdecydowanie TAK! jako produkt na lato – również w 100% jestem na TAK!!! Zimą – nie ryzykowałabym. Poza tym zimny krem w łazience raczej mógłby zniechęcać niż uprzyjemniać nam życie, bo jak woskuję o tym przekonują nas głównie producenci kosmetyków.

Używam tego produktu od:4 m-cy

wielkie rozczarowanie

zakupiłam ten krem skuszona opinią na innym forum - idealny dla mnie- 30latki z mieszaną cera... zachwalany pod niebiosa miał świetnie nawilżać i zapobiegać skutkom upływu czasu; nie sprawdziłam jak to jest z tym drugim bo zużyłam w bólach połowę słoiczka... co do nawilżenia- zostawia na twarzy przez dłuższy czas przyjemną warstwę, dającą poczucie doskonałego nawilżenia po czym ulatnia się wraz z uczuciem i z nawilżeniem... piękny zapach kremu i pierwsze wrażenie aksamitnej cery po aplikacji sprawiają, że zakochujesz się w nim z miejsca; niestety ta ślepa miłość doprowadziła do nagminnie zapchanych porów, zaskórników których wcześniej nigdy nie miałam i ropnych krostek; wielka szkoda bo zapowiadało się pięknie...; jak dla mnie kosztowne rozczarowanie

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1/2

Eris film 1

wakacyjny romansik ;-)

No cóż - jak w tytule : zafundowałam go sobie na wakacje (jeszcze po starej, niższej cenie, za nową na pewno nie kupię), żeby dać odpocząć skórze po kilku przetestowanych "botoksopodobnych". W pierwszym kontakcie jest absolutnie ujmujący : delikatna kremowa konsystencja, wrażenie nawilżenia natychmiast po nałożeniu, no i ten cudowny, subtelny zapach - dla mnie owocowo-kwiatowy, ale można się zgodzić że przypomina dojrzałą śliwkę :) Przy mieszanej cerze nie wchłania się szybko - właściwie zostawia na twarzy delikatną warstewkę (ale niezbyt błyszczącą, raczej półmat). Co stanowi doskonałą bazę pod podkłady typu Colorstay, bo zmniejsza przesuszenie cery. Informacja dla użytkowniczek blokerów : SVR 100-tka, Avene 60-tka krem trzymają się na nim świetnie, tłustsze - bardzo się błyszczą.
Bardzo łagodny, chociaż w czasie jego używania pojawiały mi się od czasu do czasu dziwne, malutkie ropne wypryski, które na 90% wiązałabym z tym kremem.
No ale teraz najważniejsze: odnosząc się do deklarowanych efektów działania:
- nawilża w sumie słabo; poza chwilowym uczuciem w czasie aplikacji głębszego efektu nie ma, raczej zabezpiecza skórę przed przesychaniem; w gorące dni wystarczał mi na dzień, w chłodniejsze musiałam pod spód użyc bardziej nawilżającego kremu albo serum; na noc dla mnie zbyt suchy - budziłam się ze ściągnięta skórą (w sumie, przez miesiąc używałam na dzień i na noc, potem tylko na dzień)
- co do działania odżywczego i dotleniającego mogę powiedzieć tylko tyle że nie pogorszył stanu cery; myślę że to dobry krem dla osób przed 35-rokiem życia, o wrażliwej i nie tłustej cerze bez większych problemów;
- działania ujędrniającego absolutnie nie wykazuje, regenerujące - hmm, po nałożeniu cera robi się delikatna i miękka w dotyku, i to by było na tyle; nie poprawia elastyczności ani gęstości skóry.
Podsumowując - uwodzicielsko przyjemny, ale robi znacznie mniej niż obiecuje. Ja więcej nie kupię.