Balea, Balea, Feuchtigkeits Shampoo, Mango + Aloe Vera (Nawilżający szampon z mango i aloesem)

Szampon Balea daje włosom połysk, miękkość i lekkość. Balea z Mango do włosów suchych i zniszczonych zapewnia im odżywienie i odpowiednią wilgotność.Dzięki niemu, każdego dnia włosy stają się zdrowsze, błyszczące i wyraziste. Zapewnia ochronę przed wysuszaniem.Kompleks odbudowa dzięki witaminie B3 i prowitaminie B5. Szczególnie łagodna formuła bez silikonów.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Glycerin, Glycol Distearate, Parfum, Panthenol Hydrosypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Benzoate, Citric Acid, Potassium Sorbate, Niacinamide, Laureth-4, Styrene/Acrylates Copolymer, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder , Mangifera Indica Fruit Extract, Trideceth-7, Sodium Lauryl Sulfate, Cl 47005, Cl 16035.

Szkoda, ale nic specjalnego

Uwielbiam markę Balea. Zawsze będąc za granicą przywożę sobie "pamiątki" w postaci toreb wypełnionych produktami z DM. Mam kilka pewniaków, ale uwielbiam testować nowości. Po zachwytach żelami Balea wrzuciłam do koszyka kilka szamponów. No i niestety o ile żele są super, o tyle szampony w ogóle mi się nie sprawdziły. Mam mieszane włosy, tj. suche na końcach i przetłuszczającą się skórę głowy. Myję włosy co 2 dni. Od szamponu oczekuję, żeby po prostu mył i w razie możliwości nie zostawiał siana na głowie. Szampon Balea niestety wzmagał przetłuszczanie, przyklapywał pasma u nasady i lekko wysuszał końce (zawsze po szamponie stosuję maskę albo odżywkę i serum albo odżywkę b/s na mokre włosy). Zapach jak zwykle bardzo przyjemny, bardziej pachniał brzoskwiniami niż mango. Cena około 1 euro, więc też na plus. Wydajność bardzo duża, szampon super się pieni. Bardzo żałuję, że się nie sprawdził, ostatecznie zużyłam do mycia pędzli.

100% zadowolenia

Od wakacji trwa moja miłość do niemieckich kosmetyków. Sukcesywnie je testuję i wciąż odkrywam nowych ulubieńców. Wersja z mango i aloesem całkowicie skradła moje serce.
Opakowanie typowe dla produktów Balea - kanciasta butelka wykonana z dość twardego plastiku. Klikające zamknięcie czasem sprawia problemy i nie domyka się, ale można je postawić na głowie, przez co nie marnujemy resztek.
Uwielbiam mango, jeśli kosmetyk ma nim pachnieć to wiem, że będę zadowolona. W tym wypadku absolutnie się nie zawiodłam! Szampon pachnie świeżym, dojrzałym owocem mango, nie zalatuje sztucznością. Zapach utrzymuje się na włosach. Coś wspaniałego! :)
Szampon jest rzadki, jakby lekko żelowy, z perłowym połyskiem. Dzięki niewielkiemu otworowi można kontrolować ile produktu przedostaje się na zewnątrz.
Kosmetyk świetnie się pieni, nie potrzeba go dużo do umycia całych włosów. Piana jest miękka, włosy nie są splątane. Pozostają świeże, gładkie, mniej się puszą i dobrze układają. Przy regularnym stosowaniu zauważyłam, że stały się bardziej nawilżone i błyszczące. Obietnice producenta zostały spełnione.
Szampon z łatwością domywa oleje i wszelkie produkty do stylizacji z włosów.
Dobry skład, nie zawiera silikonów, jest przyjazny dla skóry głowy, nie wywołuje łupieżu, nie podrażnia.
Wprawdzie dostęp do kosmetyków Balea jest nieco utrudniony, można je nabyć głównie w Internecie, ale warto się nagimnastykować, bo jakość jest naprawdę wysoka, jak za tak niską cenę.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Pięknie pachnie, mało kosztuje, super działa

Szampon ten jest zarówno dobrze oczyszczający jak i nawilżający ale nie przetłuszczający co dla moich włosó jest bardzo ważne. Jest on nie dość że wydajny to w dodatku bardzo tani, w Niemczech w tym momencie kosztuje on ok 55 centów. Ma przyjemny zapach a włosy po nim są miękkie i delikatne. Polecam wszystkim bo uważam że nadał by się on do każdego typu włosów,

Ilość zużytych opakowań: 5 dużych