Makeup Revolution, Ultra Professional Contour Palette (Paleta do konturowania twarzy)

Makeup Revolution Ultra Contour to paleta zawierająca produkty do konturowania twarzy. Opakowanie zawiera pełnowymiarowe lusterko, 6 pudrów przeznaczonych do konturowania oraz 2 rozświetlacze. Kolorystyka produktów sprawdzi się do wielu typów odcieni cery.

pudrowe

Dobra tania paletka do kanturowania

Paletka bardzo ciekawa zawiera prawie wszystkie produkty potrzebne do konturowania. Cena bardzo dobra, jak przystało na markę i co do jakości ma się bardzo dobrze. Pudry to konturowania są w chłodnym odcieniu, jeden może odrobinę cieplejszy. Pigmentacja jest dobra, ładnie się blendują. Rozświetlacze bardzo ładne jeden z nich daje bardzo delikatny naturalny efekt, drugi odrobinę jaśniejszy lepiej sprawdzi się przy jasnych cerach, niekoniecznie przy mocnych karnacjach, za to można go użyć do rozświetlenia kącików wewnętrznych oczu oraz łuku kupidyna. pudrów używam rzadko są aksamitne ale nie powalają trwałością lub pigmentacją. Paletka jest dobra, szczególnie dla początkujących :)

Lubię

za ok 40 zł dostajemy cały zestaw którym nieźle można się wykonturować. kolory sa dość dobrze napigmentowane, jest opcja bardziej biała i bardziej żółta. Idealna dla początkujących - dość wydajna i w atrakcyjnej cenie. Przydatna w podróży, szczególnie ze ma duże lusterko. tylko ten biało-srebrny rozswietlacz ma mało uniwersalny kolor

na tą cenę jest bardzo dobrze

Pudry do konturowania są w chłodnej tonacji, są dobrze napigmentowane, ładnie się blendują, będą pasować do jasnej karnacji, zabrakło mi pudru w odcieniu ciepłym do ocieplania twarzy.
Jeśli chodzi o jasne, matowe pudry uważam, że są słabo napigmentowane ale da się nimi coś zdziałać, nie są beznadziejne.
Rozświetlacze są cudowne, ten biały super na kącik oka reszta świetnie podkreśla policzki.
Jestem na tak mimo, że otwieranie i zamykanie tej palety jest upierdliwe.

Jestem na nie

Dostałam w prezencie i byłam zachwycona, że mam paletkę z różnymi pudrami do konturowania, wszystko w jednym miejscu, będę mogła się pobawić, itd., ale co z tego, jak ta zabawa jest nieprzyjemna.
Kolory są fajne, to muszę przyznać - jaśniejsze, ciemniejsze, i ciepłe i chłodniejsze, rozświetlacze, pudry do rozjaśniania żółty i beżowy, można sobie mieszać, aby uzyskać odpowiedni kolor. Produkty są napigmentowane i to aż za bardzo. Nabieram na pędzle, zawsze dobrze otrzepuje, twarz przypudrowana a robią masę plam. Są za mocne, wyglądają źle i nawet po konkretnym rozcieraniu wyglądają zbyt intensywnie i są widoczne. Chodzi tutaj głównie o bronzery. Jasne pudry są w porządku i można nimi rozjaśnić wybrane partie. Rozświetlacze też sa spoko, chociaż zależy które. Ten u góry w samym rogu jest straszny i nie wyobrażam sobie nałożyć go na policzki. Sztuczny, chamski, nienaturalny - jedynie na powiekach może wyglądać spoko, ale go nie używam. Ten obok białego jest w porządku, natomiast ten brązowy rozświetlacz u dołu jest przepiękny i wygląda bardzo naturalnie na policzkach. Nie ma tafli, która oślepia i nadaje się na wieczór (swoją drogą trochę nie rozumiem tej powszechnej pogoni za rozświetlaczami, które błyszczą się tak, że można oślepnąć). Ogólnie paletka mnie rozczarowała. Bardzo często przy jej użyciu wyglądam źle, mam jakieś plamy od bronzera mimo używania minimalnej ilości, a nie jestem laikiem w makijażu. Znajomi wówczas zwracają mi uwagę, że coś z moimi policzkami jest nie tak i są za mocne...Nie używam jej zbyt chętnie. Co z tego, e mamy 8 pudrów w niskiej cenie (ok. 40 zł), jeżeli twarz po ich użyciu nie wygląda tak, jak ja sobie wyobrażam wykonturowaną twarz :(

Lubię

Przyznaje, że początek był trudny. Nie zachwycało mnie nic. Rozswietlacze jakieś bazarze. ..brązy ciemne a pudry beznadziejne. Rzuciłam w kąt i odkryłam go na nowo dopiero teraz. Potrzeba bylo prawie roku na zmianę poglądów.
Bronzery bardzo napigmentowany i trwale (chyba że trafimy na ciulowy Podkład, który nie współpracuje). Trzy odcienie- idealny dla każdego. Jest zimny i ciepły odcień i typowy siniaki.
Rozswietlacze - Używałam dwóch, jeden szampanski uniwersalny, biały bazarowy brokat Używałam jako cienia... trzeci Rozswietlacz Używałam bardzo rzadko i ciężko mi go opisać. To taki nude delikatny Rozswietlacz. ...w moim przypadku...przy ciemnej karnacji- jest delikatny i dyskretny. ..mało widoczny.
Dwa pudry- jasno różowy Używałam rzadko. Jest jasny...ale nie zostawia różowo mlecznej powiaty. Drugi-żółty - używam zawsze na Podkład (czoło, policzki i broda) kolor delikatny...raczej do zmatowienia niż do zakrycia czegoś większego. Produkty współgrają za siebie i odwalaja kawał dobrej roboty. Fajny zestaw , z dużą oszczędnością miejsca. Jedna paleta - mnóstwo zastosowań. Fajne duże lusterko, duże oddzielne "okienka" i solidność wykonania to dodatkowy plus. Napisy ścierają się szybko, ale wnętrze bez zarzutu. Kilka razy spadło, szalało w torbach podróżnych i samochodzie.
Pudry się nie kuszą i nie pękają. Ogólnie fajna rzecz, która posłuży kazdemu

Kocham!

Jeśli chodzi o konturowanie twarzy używam tylko kosmetyków z tej firmy, są super, mam tą paletę od grudnia/ stycznia. Podoba mi się to, że jest tam tyle odcieni brązu, więc jest dobra na lato, jak i na zimę. Uwielbiam ten żółty puder, który już niestety skończyłam, ale pozytywnie mnie zaskoczył! Jedyne co bym zmieniła to odcienie rozświetlaczy.

Super

Podkreślam, że konturowanie twarzy nie jest moją dobrą stroną, jednak przy pomocy tej paletki udaje mi się idealnie wykonturować twarz i choć bardziej przypuszczałam , że wolę kremowe paletki, jeśli chodzi o konsystencję, dzięki tej paletce zmieniłam zdanie. Co prawda z tym produktem nie ma rozświetlenia twarzy ale kontur wychodzi genialnie. Odcieniami można się bawić i idealnie dobrać do swojego odcienia skóry. Paletka idealna

Podoba mi się!

Po otwarciu paletki wrażenie - WOW! Super!
Piękne rozświetlacze, bronzery i róże! Na policzku ładnie się trzymają, są na pewno trwałe. Produkt fajnie napigmentowany, nadaje się do codziennego makijażu - przyjemne w użyciu.

niby wszystko fajnie...

Zacznijmy od plusów
+5 lub 6 pudrów (bo jeden z nich jak dla mnie jest rozświetlaczem) w tym jeden bananowy, jeden jakby różowy, 3 brązery (niestety dwa z nich miedziano-ziemiste, na szczęście nie czysta pomarańcz i też na pomarańcz sie nie utleniają a mam tłustą cerę) no i ten a'la rozświetlacz
+2 rozświetlacze w tym srebrny świetnie napigmentowany ale jak dla mnie zbyt ordynarny i jako że jest to czyste srebro, to na prawdę mało kto będzie w nim dobrze wyglądał i nada sie tylko do mocnych makijaży, na codzień nie wyobrażam sobie go używać, a drugi rozświetlacz to taka satynowa wygaszona wersja soft and gentle z Maca. Nie wiem czy ta beznadziejna pigmentacja tego drugiego rozświetlacza to zabieg celowy czy co ale tafli z tego nie będzie, na łuku kupidyna po godzinie go nie widać, ale ja go mimo wszystko lubię pod łukiem brwiowym czy na szczycie kości policzkowych mój go to na codzień.

i to tyle z plusów...

-jak już wspomniałem dwa z trzech brązerów są totalnie ciepłe co samo w sobie jest do przyjęcia, ale kupując paletę do konturowania nie tego sie oczekuje. zresztą ten trzeci też tak na dobrą sprawę chłodny nie jest, ale ujdzie
-pudry moim zdaniem, szczególnie bananowy mógłby mieć troche lepszą pigmentację, żeby zneutralizować bardziej zaczerwienienia i rozjaśnić okolice pod oczami
-i teraz największy minus...ZAPYCHA

Używałem tej palety trzy dni z rzędu, nie zmienianiąc nic innego w pielęgnacji, cała reszta stara i zaufana, nie byłem na imprezie i nie piłem alkoholu w tym czasie, nie jadłem nic niezdrowego, no po prostu nic co moglo by mi zaszkodzić...Po pierwszym dniu pojawiły się 2-3 syfy, pomyślałem okej, bywa
Po 2 dniu pojawiło się ich jeszcze kilka, ale oba te dwa dni miałem je na twarzy przez 3-4 godziny.
I nadszedł 3 dzień...po całym dziu jak zmyłem twarz to doliczyłem się około 15 nowych nieprzyjaciół na skroniach, żuchwie i policzkach, czyli dokładnie tak, gdzie używałem brązerów. Po sprawdzeniu składu nie ma pytań.każdy z pięciu pierwszych składników zapycha, ale pomijając talk i mikę, które są prawie wszędzie i też muszą niejako być w pudrowych produktach, mamy parafinę i Ethylhexyl Palmitate, oba zakwalifikowane jako substancje silnie komodogenne (czyli zapychające), tak samo magnesium stearate (który jest bodajże w kategorii średnio zaychające). Do tego jest w składzie również zapychający silikon, ale on też jest prawie wszędzie, więc też można go wybaczyć. Ja zamierzam używać tylko rożswietlaczy,bo one nie mają w składzie tych substancji, a reszty już nie tknę

Podkreślam że mam cerę tłustą i podatną na zmiany skórne, na pewno osoby szczególnie z cerą suchą i normalną lepiej zareagują na ten produkt, jednak ja więcej nie kupię, bo pomijając nawet zapychanie, brązery do konturowania sie nie nadają

Taka sobie...

Bardzo napaliłam się na tą paletę i muszę przyznać, że niestety trochę się zawiodłam.
+ solidne opakowanie z lusterkiem
+niezła pigmentacja
+bardzo podoba mi się satynowy rozświetlacz, ten drugi też nie jest zły, ale trzeba uważać, żeby nie zrobi sobie z twarzy kuli dyskotekowej. (beżowy rozświetlacz będzie na pewno ślicznie wyglądał na opalonej skórze)
+żółty i beżowy puder są ok
+cena spoko

-jest tylko jeden chodny odcień bronzera :/ 2 pozostałe są ciepłe i o ile ten najbardziej z lewej może służyć do brązowienia w lecie, to ten trzeci zużyję chyba tylko jako cień do oczu.
-przy nakładaniu dość mocno pylą
-śmierdzi jak hmm... farbki plakatowe? :/
Mam ją już około roku i zamierzam ją przekazać dalej, ponieważ po prostu po nią nie sięgam. Zdecydowanie wolę inne pudry do konturowania.

Nie ma się do czego przyczepić

Jest to tańszy odpowiednik Countour Kit z Anastiasia Beverly Hills.
Firma Makeup Revolutiona ma to do siebie, że bardzo się "wzoruje" na drogich markach, czasem im kompletnie nie wyjdzie a czasem genialnie... tak jak a w tym wypadku!

Plusy:
-tanioszka
-aż 6 pudrów do konturowania + 2 rozświetlacze
-żółty puder jest naprawdę świetny
-dobra pigmentacja
-brak zapachu
-schludny wygląd palety, dobrej jakości plastik
-kosmetyki są trwałe
-kolory doskonale się ze sobą mieszają

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Cudowna i tania paleta

Zacznę od tego, że kupiłam, będąc początkująca w kwestiach konturowania czy wykonywania makijażu takimi kosmetykami.

Zalety:
- cena,
- różnorodność kolorów, choć przyznam, że trochę nie podoba mi się fakt, że tylko jeden z brązów jest chłodny,
- świetna pigmentacja, wystarczy odrobina produktu,
- dobre i duże lusterko,
- rozświetlacze w zestawie.

Wady:
- paletka ogólnie jest duża, nie sprzyja zabieraniu jej ze sobą,
- pylą się dość mocno, ale może to kwestia mojego pędzla.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie