Blush Douceur / Powder Blush (róż w kamieniu)

Blush Douceur / Powder Blush (róż w kamieniu)

Róż w kamieniu o delikatnej, jedwabistej konsystencji; pozwala na subtelne, transparentne wykończenie makijażu. Rozświetla i rozpromienia cerę. Trwały i zupełnie niewyczuwalny na twarzy.
Zawiera specjalny kompleks ochronny przeciw szkodliwym wpływom środowiska (zanieczyszczenia, wolne rodniki, promieniowanie UV) opracowany przez firmę Clarins, oraz aktywne składniki przeciwdziałające wysuszeniu skóry.
Dostępny w 4 odcieniach.
Pakowany w piękną, biżuteryjną puderniczkę, wraz z szerokim, miękkim pędzelkiem.

świetny

Mam odcień 20 Rose i już na początku powiem że produkt jest świetny.
Róż ma aksamitną konsystencję, świetnie się rozprowadza i jest bardzo, bardzo trwały. Nie pachnie, nie pyli się przy nakładaniu i mimo niewielkiej gramatury (5 g.) starczy na długo.
Opakowanie bardzo estetyczne (inne niż na powyższym zdjęciu). Do kosmetyku dołączony jest pędzelek ale muszę przyznać że go nie używałam bo nie mam zaufania do takich malutkich gadżetów. Wolę duży pędzel na solidnej drewnianej rączce.
Gorąco polecam ten róż.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

całkiem niezły

O ile zwykle nie pozwalam się uwieść opakowaniom, o tyle Blush Douceur wykazał się prawdziwym talentem w tym kierunku:)) Pudełeczko - doskonałe, róż, na szczęście, bliski temuż:) Drobno zmielony, delikatnie perfumowany, nieco mocniejszy od Shiseido, lecz i tak daleki od zrobienia krzywdy. Jako właścicielka kocich oczu i bladej cery wybrałam odcień nr 10 - Sienne: nieco rdzawy, nieco opalony, bardzo dobry. Minus: na twarzy nieco ciemnieje, lecz w stopniu tak niewielkim, że aż wybaczalnym. Poważniejszy minus: stosunkowo nietrwały - w moim przypadku znika po ok. 4 godzinach, czasem szybciej.

Śwtietny kosmetyk!

To jest zdecydowanie najlepszy róż jaki dotąd używałam. Już samo pudełko robi wrażenie, piękne, solidne. Klasa na zewnątrz i klasa w środku, a do tego świetny pędzelek ze szklaną(?) rączką, coś pięknego. Mam kolor nr. 27 Rosewood i muszę powiedzieć że to po prostu mój ideał, taki piekny zgaszony róż z beżem, cudeńko. Zapach piękny, na twarzy pięknie, delikatne rozświetlenie, śwetnie modeluje, nie wysusza i po prostu zdobi. Takiej jakości powinien być właśnie róż z "tej" półki.
Na pewno kupię ponownie, bo warto.

Używam tego produktu od: paru dni

Makijaż Maybelline

Fajny

Świetny produkt. Bardzo dobrze sie rozprowadza. Ładnie rozświetla cerę, można nim pięknie wymodelować twarz. Trwały. Bardzo praktyczne, ładne opakowanie i bardzo dobry, miękki pędzelek. Jestem po prostu zachwycona!
Edycja: Pędzelek pogubił kępki włosów, a używałam go bardzo rzadko.
Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 10% pierwszego opakowania

Cudo cudo!!

Przepiękny, naturalnie wyglądający róż (mam odcień nr 10 - rose pastel) utrzymujący się na policzkach cały dzień. Cera jest po nim ożywiona i wygląda na wypoczętą. Pędzelek jest z miękkiego włosia, jego używanie to czysta przyjemność.
Róż jest zamknięty w pięknym puzdereczku z dużym lusterkiem. Kupiłam jeszcze starą wersję w super cenie na Truskawce - szkoda że firma zmieniła już opakowania na okrągłe (nie są takie efektowne).
Nie wiem czy kupię ten róż jeszcze raz a to dlatego, że tak duża pojemność starczy mi chyba na kilka ładnych lat :-)

Daję 5 gwiazdek bo zdecydowanie sie należy.

jakość w odpowiedniej cenie

Witam.
Na wstepie, pragnę powiedzieć, iż nie widzę wad w danym produkcie. Równie dobry jest YSL i Chanel choć są droższe. Jest trwały, nie obsypuje się, bez problemu się nakłada. Mam odcień- sienne, uważam, że jest bezpieczny dla każdej z nas. Opakowanie też ładne.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: muśnięte 1 opakowanie

Super naturalny:)

Mam odcień najjaśniejszy,10 Rose Pastel.Róż ten na twarzy jest bardzo naturalny,trudno nim przedobrzyć,efekt można stopniować,utrzymuje się w niezmienionym stanie cały dzień.Posiada piękne opakowanie.Dołączony pędzelek jest rewelacyjny,mięciutki,z naturalnego włosia,baaardzo wygodnie się nakłada nim róż.Róż ten ma bardzo delikatny zapach.Polecam:)Używam tego produktu od:dość dawna
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

bardzo dobry

Bardzo dobry róż. Daje bardzo naturalny, nienachalny efekt. Trudno nim sobie zrobić krzywdę :) Mega wydajny, mam go już ponad rok, a jest ledwo miźnięty. I co dziwne, dołączony pędzelek nadaje się jak najbardziej do użytku przy jego nakładaniu :) Polecam.

Piękny...

Ech, świetny róż, co tu dużo mówić, jak większość wyrobów Clarins'a, którego jestem - nie da się ukryć - wielką fanką.

Ten kupiłam - pomimo horrendalnej ceny - po wymalowaniu mnie nim przez kosmetyczkę w firmowym salonie, wybaczcie mi więc ten impulsywny wydatek, byłam lekko senna oraz pod wrażeniem pracy kosmetyczki, której udało się wypuścić mnie na zewnątrz w lepszym stanie niż przyszłam :)

Ma idealną konsystencję, jest gładki i super-drobny, trudno z nim przedobrzyć nakładając na twarz. Tradycyjnie zawiera delikatnie błyszczące drobinki, ale widać je tylko w ostrym świetle, absolutnie nie są nachalne.
Przepięknie ożywia cerę, rumieniec wygląda szalenie naturalnie, aż sama się sobie nie mogę naprzyglądać w lusterku ;)

Trzyma się nieźle, choć w drugiej połowie dnia nie zawadzi poprawić (zwłaszcza, jeśli ktoś tak jak ja wybrał najjaśniejszy odcień).

Opakowanie jest urocze, pędzelek całkiem niczego sobie, choć ja i tak wolę używać okrągłego, na dłuższej rączce.

Myślę, że będzie mega-wydajny, pewnie zostanie ze mną ładnych parę lat :D

Jedyny minus, to słaby wybór kolorów: tylko 4 ... :(