Crayon Yeux [Eyeliner Pencil] kredka do powiek

Crayon Yeux [Eyeliner Pencil] kredka do powiek

Pojemność 1,4 g

Kredka o konsystencji pozwalającej na łatwą i szybką aplikację, jednocześnie nie powodującą rozmazywania się konturu w czasie dnia. Zaopatrzona w gąbeczkę do rozcierania linii.

Testowana okulistycznie, nadaje się nawet dla najbardziej wrażliwych oczu.

Zawiera ekstrakty roślinne o działaniu antyrodnikowym i kojącym skórę, w tym ekstrakty z cyprysa i arniki. Dostępna w 8 kolorach.

Super kredka!!

Zawsze przerażala mnie cena markowych kredek do oczu, uważałam ze nie warto bo to tylko kredka, to moja pierwsza z porzadnych kredek i jestem zachwycona. Super głęboka czern, dobrze sie rozprowadza, posiada pedzelek z drugiej strony, w zestawie z temperówką.

Napewno do niej wróce

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Przyjemnie miękka

Kredkę dostałam w kolorze Plum i Noir.
Jest to piękny fiolet, przypominajacy w kolorze nieco cień denaturatowy Vibrant Violet. Czarna kredka zas posiada bardzo zmyslna temperowke.
Kolor jest nasycony bez zadnych drobinek. Zadowolona z jakosci zakupilam, jeszcze odcienie poluskujace: Copper i Gold.

+ miękka
+ załączona gabeczka
+ aplikacja szybka i miękka
+ nie odbija sie
+ wydajna
+ świetnia do kresek jak i przydymionego oka
+ bardzo dobrze pracuje z gąbeczką
+ dobra pigmentacja
+ idealna jako baza pod cienie

+/- trwałosc na powiece
+/- cena

Kredka rysuje niezwykle lekko i miękko. Posiada gąbeczkowy aplikator do rozcierania kreski co jest bardzo praktyczne.
Sztyft jest miękki, narysowną kreskę się łatwo rozciera uzyskując piekny przydymiony efekt , tym samym jednak intensywnosc koloru przy takiej aplkacji słabnie. Roztarta idealna jest zarówno solo jak i jako baza pod cienie wzmacniajac i przedluzając ich kolor. Niestety z uwagi na swą miekką formułę nie jest silnie trwała, wytzrymuje dzielnie okolo 6 h z bazą nieco dłużej.

Kredka jest wydajna, nie łamie się i nie pęka. Łatwo sie zmywa.

Wysoka jest cena, dlatego nie polecam osobom oczekującym wybitnej trwałości i pigmentacji. Kredka jest zwyczajnie dobra i mimo średniej trwalości mnie odpowiada.

Odcienie:
09 Ultra Marine - granatowy

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Ilość zużytych opakowań: 1xsztuka

_____________________________________________________________
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Wielkie rozczarowanie

Kretka ze średniej półki cenowej, a mam wrażenie, że niczym nie różni się od tych najtańszych. Kredkę kupiłam zachęcona przez panią z Clarins, miała się dobrze trzymać a gąbeczka dawać efekt smoky eye. Niestety nie trzyma się na oku zbyt długo, po 8 h pracy ślad po niej znika, jest miękka to fakt, ale po roztarciu specjalną gąbeczką ściera się zamiast rozmazywać. Czerń nie jest głęboka, raczej ciemno szara, ale akurat ten kolor mi odpowiadał.
Reasumując po miesiącu używania wróciłam do mojej ulubienicy z bi ju

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

fakty i mity depilacja

Liczyłam na więcej

Kredek ci u mnie dostatek, ale cóż zrobię, jak uwielbiam :)
Kupiłam kredkę Clarinsa skuszona pięknym szarym odcieniem. Kolor uwodzący.
Kredki stosuję najczęściej jako bazę pod cienie i w tym przypadku Clarins spisuje się dobrze. Jest odpowiednio miękka, łatwo się nią rysuje.
Jednak kilka razy zdarzyło mi się go użyć jako "gołą" podstawę (jedynie lekko roztarta gumeczką) makijażu oka i... nie wiele z pięknego kolorku zostaje po kilku godzinach.
Od kredki w takiej cenie spodziewam się czegoś więcej niż pięknego koloru.

Używam tego produktu od: 9 stycznia 2010
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1ego

jest okej

Zwyczajna kredka z temperówką i gąbeczką do rozmazywania.
Nie jest bardzo trwała i raczej po kilku godzinach mało po niej zostaje.
Plus za to, że nie podrażnia oczu, jest łatwiutka w użyciu, ma temperówkę i bardzo dobrą gąbeczkę.
Poza tym, nic w niej nie ma specjalnego.

Ilość zużytych opakowań:

efekt nijaki

Zaznaczam, że jestem posiadaczką koloru khaki i większość moich negatywnych odczuć może być związana własnie z kolorem...
Choć wydajność też mnie nie zachwyciła - żadna, nawet tania kredka tak szybko się nie zużywała! Poza tym jak dla mnie kredka jest zdecydowanie za miękka.
Kolor wydaje się śliczny (na kredce). Na powiece jest rozmyty i niewyraźny.
Znajduję 2 zalety - końcówka do rozcierania kredki (używam też do rozcierania cieni) i to, że ładnie, perłowo się mieni (w sumie co z tego, skoro koloru nie widać, ale mieni się ładnie:P) Kredka znika kompletnie, gdy próbujemy ją trochę rozetrzeć:/
Za taką cenę nie polecam.Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 niezrozumiane, ginie na dnie kosmetyczki

polecam

Nie używam często kredek do oczu więc nie bardzo mam porównanie, ale z tej jestem zadowolona. Nie jest za twarda ani za miękka, sama się nie rozmazuje, ale przy użyciu odpowiednie gąbeczki świetnie można ją rozetrzeć na powiece. Poza tym jak dla mnie jest b. wydajna, no, ale jak pisałam wcześniej, nieczęsto jej używam. Nie daję jej 5-ciu gwiazdek, ponieważ dołączona gąbeczka nie wytrzymała próby i rozwarstwiła się bardzo szybko, w związku z czym kompletnie nie nadaje się do użycia.

Używam tego produktu od: nie wiem, ale chyba co najmniej 3 lata
Ilość zużytych opakowań: cały czas pierwsze

magiczny efekt

Kredka o wyrazistej czerni, bardzo łatwa w aplikacji i dość wytrzymała. Po pomalowaniu oczy zyskują magiczną oprawę. Co ważne świetnie się temperuje i raczej nie łamie. Minusikiem jest opakowanie - zatyczki z czasem zrobiły się luźne i często zlatują z ołówka, co powoduje ze kredka brudzi mi całą kosmetyczkę.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Jedna z ulubionych

Miękka, nie podrażnia oka, wygodnie się nią maluje. Ma świetny pędzelek którym można zrobić efekt przydymionego oka :) Łatwo sie temperuje, jest dość wydajna. Według mnie jest wart polecenia.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:2 albo 3

Swietna

Uzywam tej kredki w kolorze szarym matowym i szarym lekko perlowym. Uwielbiam obie za chlodny kolor, trwalosc i latwosc aplikacji. Nie rozmazuja sie, nie robia odbitek na powiekach. Dzieki roztarciu gabeczka mozna uzyskac efekt delikatnego, przydymionego makijazu.
Uzywam obu za krotko, aby wypowiadac sie na temat wydajnosci- jednak, jesli bede zadowolona, za kilka miesiecy dodam *

Używam tego produktu od:kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:2 o roznej fakturze

godna polecenia

Jest to moja pierwsza kredka do oczu, więc nie mam porównania... Zacznę od początku, to czego wymagam od pożądnej kredki :
- przede wszystkim trwałość makijażu
- brak efektu odbicia
- konkretny (czarny) kolor
- łatwość w stosowaniu (miękka ale bez przesady)
- bardzo wydajna
- ważne: nie łamie się (spadła mi klka razy ;( )

kredka Clarinsa, spełnia wszystkie ww cechy ;)
Jeżeli chodzi o wady, to czasami należy poprawić kreskę, czasami odnoszę wrażenie, że kolor blednie ,staje się szary...Ponadto, dosyć ciężko ją dokładnie zmyć pianką (nie używam mleczek, toników itd.
Podsumowując, zachęcam do kupna, będziecie zadowolone ;)

Używam tego produktu od:4 lat

naprawdę dobra

Jest to jedna z lepszych kredek jakie miałam. Ładna czerń, wygodny ołówek z gąbką, miękka, raczej nie robi ksera, choć to zależy od tłustości kremu :) Jest też w miarę trwała, choć po paru godzinach wymaga poprawki. No i bardzo wydajna. Maluję się nią już od dwóch lat i jak tak dalej pójdzie, to kolejne dwa przede mną ;) Polecam.

Używam tego produktu od: około 2 lat